Марица (Милево)

BGSupporters форум

Марица (Милево)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 18:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:4
31.08.2019 17:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
08.09.2019 17:00 3 кръг Г Момино (Момино село) 6:1
14.09.2019 17:00 4 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 5:1
22.09.2019 17:00 5 кръг Г Калояново (Калояново) 6:2
28.09.2019 17:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
06.10.2019 16:00 7 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:1
12.10.2019 16:00 8 кръг Д Раковски (Раковски) 7:0
19.10.2019 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) 0:0
23.10.2019 16:00 10 кръг Д Житница (Житница) 3:0
07.12.2019 14:30 11 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:0
09.11.2019 14:30 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
16.11.2019 14:30 13 кръг Г Вихър (Белозем) 4:2
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Кричим (Кричим) 4:0
30.11.2019 14:30 15 кръг Г Марица (Цалапица) 3:0
22.02.2020 14:00 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
01.03.2020 14:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
07.03.2020 15:00 18 кръг Д Момино (Момино село) -:-
отложен 19 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
21.03.2020 15:00 20 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
отложен 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
отложен 22 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
отложен 23 кръг Г Раковски (Раковски) -:-
17.04.2020 17:00 24 кръг Д Садово (Садово) -:-
25.04.2020 17:00 25 кръг Г Житница (Житница) -:-
02.05.2020 18:00 26 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
09.05.2020 18:00 27 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
16.05.2020 18:00 28 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
23.05.2020 18:00 29 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
30.05.2020 18:00 30 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 13 3 1 52:7 42
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 16 12 3 1 61:14 39
4 Марица (Милево) 17 10 3 4 46:22 33
5 Житница (Житница) 17 10 2 5 28:24 32
6 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 17 8 3 6 31:22 27
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Д Сокол (Марково) 1:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
09.10.2019 16:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
16.10.2019 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 12:00 - Г Левски (Карлово) 0:0

Марица (Милево)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2019 16:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
29.09.2019 10:30 2 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:2
- 3 кръг
почива
10.10.2019 15:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:9
17.10.2019 16:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
24.10.2019 16:00 6 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 0:6
31.10.2019 14:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
07.11.2019 14:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
14.11.2019 14:00 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
отложен 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
отложен 11 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 12 кръг
почива
отложен 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
отложен 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
15.04.2020 16:00 15 кръг Г АФК Хасково (Хасково) -:-
23.04.2020 17:00 16 кръг Д Левски (Карлово) -:-
30.04.2020 17:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
07.05.2020 17:00 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 АФК Хасково (Хасково) 8 4 1 3 29:18 13
6 Арда 1924 (Кърджали) 8 4 0 4 16:14 12
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 3 0 5 11:22 9
8 Брестник 1948 (Брестник) 8 2 0 6 4:28 6
9 Марица (Милево) 8 0 0 8 3:31 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 1 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 А ОФГ ПД 15 място
2015/2016 А ОФГ ПД 13 място
2014/2015 А ОФГ ПД 13 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 3 място

Интернет страници