Марица (Милево)

BGSupporters форум

Марица (Милево)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 18:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:4
31.08.2019 17:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
08.09.2019 17:00 3 кръг Г Момино (Момино село) 6:1
14.09.2019 17:00 4 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 5:1
22.09.2019 17:00 5 кръг Г Калояново (Калояново) 6:2
28.09.2019 17:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
06.10.2019 16:00 7 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:1
12.10.2019 16:00 8 кръг Д Раковски (Раковски) 7:0
19.10.2019 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) 0:0
23.10.2019 16:00 10 кръг Д Житница (Житница) 3:0
07.12.2019 14:30 11 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
09.11.2019 14:30 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
16.11.2019 14:30 13 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
30.11.2019 14:30 15 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Момино (Момино село) -:-
- 19 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 20 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 22 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 23 кръг Г Раковски (Раковски) -:-
- 24 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 25 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 26 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 27 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 28 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 29 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 30 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 11 7 3 1 38:12 24
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 7 2 1 33:5 23
4 Марица (Милево) 11 6 3 2 33:14 21
5 Дълго поле (Дълго поле) 11 6 1 4 30:26 19
6 Житница (Житница) 11 6 1 4 19:21 19
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Д Сокол (Марково) 1:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
09.10.2019 16:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
16.10.2019 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 0:5

Марица (Милево)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2019 16:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
29.09.2019 10:30 2 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:2
- 3 кръг
почива
10.10.2019 15:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:9
17.10.2019 16:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
24.10.2019 16:00 6 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 0:6
31.10.2019 14:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
07.11.2019 14:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
14.11.2019 14:00 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
- 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 11 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Г АФК Хасково (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 АФК Хасково (Хасково) 6 3 1 2 21:15 10
6 Арда 1924 (Кърджали) 6 3 0 3 12:9 9
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 7 3 0 4 11:20 9
8 Брестник 1948 (Брестник) 6 2 0 4 4:17 6
9 Марица (Милево) 8 0 0 8 3:31 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 1 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 А ОФГ ПД 15 място
2015/2016 А ОФГ ПД 13 място
2014/2015 А ОФГ ПД 13 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 3 място

Интернет страници