Марица (Милево)

BGSupporters форум

Марица (Милево)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.08.2020 18:00 2 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
29.08.2020 18:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
05.09.2020 17:00 4 кръг Д Чернозем (Черноземен) 4:3
13.09.2020 17:00 5 кръг Г Тракия (Нови извор) 5:0
отложен 6 кръг Д Садово (Садово) -:-
26.09.2020 17:00 7 кръг Г Вихър (Белозем) 0:0
03.10.2020 16:00 8 кръг Д Житница (Житница) 1:3
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 5:2
17.10.2020 16:00 10 кръг Г Кричим (Кричим) 6:1
24.10.2020 16:00 11 кръг Д Раковски (Раковски) 3:0
31.10.2020 14:30 12 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:3
07.11.2020 14:30 13 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:0
отложен 14 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
21.11.2020 14:30 15 кръг Д Марица (Цалапица) 9:0
28.11.2020 14:30 16 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
05.12.2020 14:00 17 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
- 22 кръг Д Тракия (Нови извор) -:-
- 23 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 24 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 25 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 26 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 27 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 28 кръг Г Раковски (Раковски) -:-
- 29 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 30 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 31 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 32 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 33 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 14 9 2 3 42:24 29
4 Металик 1938 (Сопот) 15 9 2 4 40:21 29
5 Марица (Милево) 13 9 1 3 45:16 28
6 Марица 2003 (Маноле) 14 9 0 5 35:23 27
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 14 8 2 4 52:19 26
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/2 финали
19.08.2020 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2020 18:30 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 4 място
2018/2019 А ОФГ ПД 1 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 А ОФГ ПД 15 място
2015/2016 А ОФГ ПД 13 място
2014/2015 А ОФГ ПД 13 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 3 място

Интернет страници