Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)

BGSupporters форум

Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)

"А" ОФГ Пловдив - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
05.06.2016 18:00 - Д Вихър (Войсил) 3:2
"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 6:3
07.10.2015 18:00 2 кръг Г Марица 2003 II (Маноле) 0:0
19.09.2015 17:00 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:3
22.09.2015 17:00 4 кръг Г Ботев (Рогош) 2:4
26.09.2015 17:00 5 кръг Д Поповица (Поповица) 7:2
04.10.2015 16:00 6 кръг Г Сокол (Буково) 1:1
- 7 кръг
почива
14.10.2015 16:00 8 кръг Д Вихър (Войводиново) 3:0
17.10.2015 16:00 9 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 3:2
21.10.2015 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) 3:0
05.12.2015 14:30 11 кръг Г Марица 2006 (Градина) 1:2
07.11.2015 14:30 12 кръг Д Борислав 2009 II (Първомай) 5:0
14.11.2015 14:30 13 кръг Г Тракия 2012 (Бяла река) 2:0
21.11.2015 14:30 14 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:1
29.11.2015 14:30 15 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:0
27.02.2016 15:00 16 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 8:0
05.03.2016 15:00 17 кръг Д Марица 2003 II (Маноле) 3:0
13.03.2016 15:00 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:1
19.03.2016 15:00 19 кръг Д Ботев (Рогош) 6:0
27.03.2016 16:00 20 кръг Г Поповица (Поповица) 6:3
02.04.2016 17:00 21 кръг Д Сокол (Буково) 5:0
- 22 кръг
почива
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Вихър (Войводиново) 4:0
23.04.2016 17:00 24 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 3:0
29.04.2016 17:00 25 кръг Г Садово (Садово) 2:0
07.05.2016 18:00 26 кръг Д Марица 2006 (Градина) 6:2
15.05.2016 18:00 27 кръг Г Борислав 2009 II (Първомай) 3:0
18.05.2016 18:00 28 кръг Д Тракия 2012 (Бяла река) 3:0
22.05.2016 18:00 29 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0
28.05.2016 18:00 30 кръг Д Марица (Ясно поле) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 28 24 2 2 102:24 74
2 Вихър (Войводиново) 28 19 3 6 67:29 60
3 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 28 17 4 7 63:38 55
4 Марица (Ясно поле) 28 16 2 10 54:35 50
5 Марица 2006 (Градина) 28 15 4 9 62:42 49

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 4 място
2017/2018 А ОФГ ПД 8 място
2016/2017 А ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 3 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници