Марица 2003 (Маноле)

BGSupporters форум

Марица 2003 (Маноле)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Д Вихър (Войсил) 2:0
03.09.2016 17:00 2 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:1
10.09.2016 17:00 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:0
14.09.2016 17:30 4 кръг Г Калояново (Калояново) 0:1
17.09.2016 17:00 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
24.09.2016 17:00 6 кръг Г Вихър (Строево) 1:0
01.10.2016 16:00 7 кръг Д Марица (Милево) 4:1
07.10.2016 16:30 8 кръг Г Сокол (Марково) 1:4
15.10.2016 13:30 9 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 6:1
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:2
29.10.2016 14:30 11 кръг Д Вихър (Белозем) 1:4
05.11.2016 14:30 12 кръг Г Житница (Житница) 0:0
12.11.2016 14:30 13 кръг Д Момино (Момино село) 6:3
20.11.2016 14:30 14 кръг Г Кричим (Кричим) 0:3
26.11.2016 14:30 15 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
26.02.2017 15:00 16 кръг Г Вихър (Войсил) 2:1
04.03.2017 15:00 17 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2
- 18 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 19 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 20 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 21 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 22 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 23 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 25 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 26 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 27 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 28 кръг Г Момино (Момино село) -:-
- 29 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 30 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 1948 (Голям чардак) 17 13 0 4 41:11 39
2 Сокол (Марково) 16 11 1 4 38:16 34
3 Марица 2003 (Маноле) 17 9 2 6 33:23 29
4 Вихър (Белозем) 16 8 4 4 40:30 28
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 16 8 2 6 31:29 26
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2016 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2

Марица 2003 (Маноле)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
25.09.2016 10:30 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
29.09.2016 15:00 3 кръг Г Арда (Кърджали) анл.
09.10.2016 11:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
15.10.2016 13:00 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) анл.
21.10.2016 12:00 6 кръг Г Палас (Рудозем) анл.
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Векта (Пловдив) анл.
03.11.2016 15:00 8 кръг Г Левски (Карлово) анл.
13.11.2016 10:30 9 кръг Д Евроколеж (Пловдив) анл.
- 10 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 12 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
- 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
- 16 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 18 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 2 2 4 8:15 8
7 Палас (Рудозем) 8 1 3 4 10:21 6
8 Векта (Пловдив) 8 2 0 6 7:25 6
9 Левски (Карлово) 8 1 1 6 6:20 4
-- Марица 2003 (Маноле) 1 0 0 1 0:3 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници