Мартен (Мартен)

BGSupporters форум

Мартен (Мартен)

"А" ОФГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 16:00 1 кръг Д Спартак (Хотанца) 7:0
20.09.2015 16:00 2 кръг Г Вихър (Семерджиево) 2:2
27.09.2015 16:00 3 кръг Д Пристис (кв.Долапите, Русе) 3:0
04.10.2015 14:00 4 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:1
11.10.2015 14:00 5 кръг Д Дунав (Сливо поле) 2:3
18.10.2015 14:00 6 кръг Д Глоджево (Глоджево) 4:1
24.10.2015 14:00 7 кръг Г Дунарит (Николово) 2:3
31.10.2015 14:00 8 кръг Д Сокол (Червена вода) 1:1
- 9 кръг
почива
15.11.2015 14:00 10 кръг Д Юделник (Юделник) 1:0
22.11.2015 14:00 11 кръг Г Ботев (Ветово) 3:0
06.03.2016 15:00 12 кръг Г Спартак (Хотанца) 0:1
13.03.2016 15:00 13 кръг Д Вихър (Семерджиево) 2:0
20.03.2016 15:00 14 кръг Г Пристис (кв.Долапите, Русе) 3:2
27.03.2016 15:00 15 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:1
03.04.2016 17:00 16 кръг Г Дунав (Сливо поле) 2:5
10.04.2016 14:00 17 кръг Г Глоджево (Глоджево) 1:1
17.04.2016 17:00 18 кръг Д Дунарит (Николово) 1:3
23.04.2016 17:00 19 кръг Г Сокол (Червена вода) 1:3
- 20 кръг
почива
08.05.2016 18:00 21 кръг Г Юделник (Юделник) 0:3
15.05.2016 18:00 22 кръг Д Ботев (Ветово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Пристис (кв.Долапите, Русе) 20 10 1 9 42:34 31
6 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 20 8 5 7 37:34 29
7 Мартен (Мартен) 20 8 3 9 38:30 27
8 Спартак (Хотанца) 20 7 2 11 31:63 23
9 Глоджево (Глоджево) 20 4 2 14 29:65 14

Мартен (Мартен)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:30 1 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:3
26.09.2015 11:30 2 кръг Д Две могили (Две могили) 1:2
03.10.2015 11:30 3 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:1
10.10.2015 11:30 4 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:5
17.10.2015 11:30 5 кръг Г Марисан (Русе) 0:2
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
07.11.2015 11:30 8 кръг Д Бенковски (Бяла) 6:0
14.11.2015 11:30 9 кръг Г Две могили (Две могили) 1:2
21.11.2015 11:30 10 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 1:2
12.03.2016 11:30 11 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:10
18.03.2016 16:00 12 кръг Д Марисан (Русе) 0:3
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
09.04.2016 11:30 15 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:3
16.04.2016 11:30 16 кръг Д Две могили (Две могили) 1:2
23.04.2016 11:30 17 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:3
30.04.2016 11:30 18 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 1:6
05.05.2016 12:30 19 кръг Г Марисан (Русе) 3:8
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черноломец 04 (Попово) 15 11 1 3 42:21 34
3 Две могили (Две могили) 15 7 3 5 28:30 24
4 Марисан (Русе) 15 6 3 6 28:20 21
5 Бенковски (Бяла) 15 3 2 10 17:45 11
6 Мартен (Мартен) 15 1 0 14 15:52 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници