"А" ОГ Русе - източна подгрупа | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2019 17:00 | 1 кръг | Г | Смирненски (Смирненски) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2019 17:00 | 2 кръг | Д | Дунарит (Николово) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.09.2019 17:00 | 3 кръг | Г | Сокол (Червена вода) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 4 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.10.2019 15:00 | 5 кръг | Д | Пристис (кв.Долапите, Русе) | 5:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.10.2019 15:00 | 6 кръг | Г | Дунав (Сливо поле) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.12.2019 14:00 | 7 кръг | Д | Ботев (Голямо Враново) | 1:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.11.2019 14:00 | 8 кръг | Г | Спартак (Бъзън) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.11.2019 14:00 | 9 кръг | Д | Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.11.2019 14:00 | 10 кръг | Г | Юделник (Юделник) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.12.2019 14:00 | 11 кръг | Г | Спартак 2014 (Хотанца) | 2:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.03.2020 15:00 | 12 кръг | Д | Смирненски (Смирненски) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.03.2020 15:00 | 13 кръг | Г | Дунарит (Николово) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.03.2020 15:00 | 14 кръг | Д | Сокол (Червена вода) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.04.2020 17:00 | 16 кръг | Г | Пристис (кв.Долапите, Русе) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.04.2020 17:00 | 17 кръг | Д | Дунав (Сливо поле) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2020 17:00 | 18 кръг | Г | Ботев (Голямо Враново) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.2020 17:00 | 19 кръг | Д | Спартак (Бъзън) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.05.2020 18:00 | 20 кръг | Г | Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2020 18:00 | 21 кръг | Д | Юделник (Юделник) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.05.2020 18:00 | 22 кръг | Д | Спартак 2014 (Хотанца) | анл. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Нац. дивизия: | - |
"А" група: | - |
"Б" група: | - |
2022/2023 | А ОФГ РС | 2 място |
2021/2022 | А ОФГ РС | 4 място |
2020/2021 | А ОФГ РС | 9 място |
2019/2020 | А ОФГ РС | 10 място |
2018/2019 | А ОФГ РС | 4 място |
2017/2018 | А ОФГ РС | 3 място |
2016/2017 | А ОФГ РС | 3 място |
2015/2016 | А ОФГ РС | 7 място |
2014/2015 | А ОФГ РС | 7 място |
» няма интернет страници