Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Мечетата (Петрич)

BGSupporters форум

Мечетата (Петрич)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
16.09.2017 11:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 3:1
23.09.2017 11:00 3 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 13:0
30.09.2017 11:00 4 кръг Г Банско (Банско) 5:0
07.10.2017 11:00 5 кръг Д Места (Хаджидимово) 3:0
14.10.2017 11:00 6 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:2
21.10.2017 11:00 7 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 4:0
28.10.2017 11:00 8 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) 2:2
04.11.2017 11:00 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
11.11.2017 11:00 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 5:0
18.11.2017 11:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 11:0
17.03.2018 11:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:3
24.03.2018 11:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 0:3
31.03.2018 11:00 14 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:1
07.04.2018 11:00 15 кръг Д Банско (Банско) 13:0
14.04.2018 11:00 16 кръг Г Места (Хаджидимово) 4:0
21.04.2018 11:00 17 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 8:0
28.04.2018 11:00 18 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 6:1
05.05.2018 11:00 19 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) 6:0
12.05.2018 11:00 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
19.05.2018 11:00 21 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 4:1
26.05.2018 11:00 22 кръг Г Септември (Симитли) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Мечетата (Петрич) 22 18 3 1 109:18 57
2 Неврокоп (Гоце Делчев) 22 16 3 3 89:25 51
3 Вихрен 1925 (Сандански) 22 15 3 4 105:29 48
4 Пирин (Благоевград) 22 15 1 6 67:24 46
5 Пирин (Гоце Делчев) 22 14 1 7 83:45 43

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници