Места (Хаджидимово)

BGSupporters форум

Места (Хаджидимово)

"А" ОФГ Благоевград
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Левски 2008 (Крупник) 1:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Белица 2015 (Белица) 3:1
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Миньор 2016 (Елешница) 4:0
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Граничар (Копривлен) 1:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 1:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Авангард (Бачево) 2:0
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) 0:1
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) 1:0
05.11.2017 15:00 9 кръг Д Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:0
12.11.2017 15:00 10 кръг Г Пирин 1941 II (Разлог) 4:3
19.11.2017 15:00 11 кръг Д Планинец (Годлево) 6:0
11.03.2018 15:00 12 кръг Д Левски 2008 (Крупник) 1:0
18.03.2018 15:00 13 кръг Г Белица 2015 (Белица) 0:1
25.03.2018 15:00 14 кръг Д Миньор 2016 (Елешница) 3:0
01.04.2018 16:00 15 кръг Г Граничар (Копривлен) 1:2
15.04.2018 16:00 16 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:0
22.04.2018 16:00 17 кръг Г Авангард (Бачево) 7:4
29.04.2018 16:00 18 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) 1:0
06.05.2018 17:00 19 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0
13.05.2018 17:00 20 кръг Г Ураган 1970 (Горно Драглище) 6:3
20.05.2018 17:00 21 кръг Д Пирин 1941 II (Разлог) 3:4
27.05.2018 17:00 22 кръг Г Планинец (Годлево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Белица 2015 (Белица) 21 17 1 3 60:27 52
2 Места (Хаджидимово) 21 16 1 4 51:20 49
3 Левски 2008 (Крупник) 21 13 3 5 46:20 42
4 Граничар (Копривлен) 21 11 4 6 55:33 37
5 Перун 1978 (Кресна) 21 10 6 5 56:26 36
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2018 11:00 - Г Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Места (Хаджидимово)

ЮМВ: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 11:00 1 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) 5:3
24.09.2017 11:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 2:3
- 3 кръг
почива
08.10.2017 11:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:5
15.10.2017 11:00 5 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:3
22.10.2017 11:00 6 кръг Д Банско (Банско) 0:1
29.10.2017 11:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
05.11.2017 11:00 8 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) 4:1
12.11.2017 11:00 9 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 4:1
24.05.2018 11:00 10 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) 1:2
25.03.2018 11:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
- 12 кръг
почива
15.04.2018 11:00 13 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:3
22.04.2018 11:00 14 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:4
29.04.2018 11:00 15 кръг Г Банско (Банско) 1:2
06.05.2018 11:00 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
16.05.2018 11:00 17 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) 1:1
отложен 18 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Беласица (Петрич) 16 7 2 7 30:33 23
6 Пирин 1941 (Разлог) 15 5 1 9 34:53 16
7 Неврокоп (Гоце Делчев) 16 5 1 10 28:41 16
8 Места (Хаджидимово) 15 3 2 10 20:34 11
9 Малеш 1940 (Микрево) 16 2 2 12 16:60 8

Места (Хаджидимово)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:8
16.09.2017 11:00 2 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) 0:8
23.09.2017 11:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
30.09.2017 11:00 4 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:4
07.10.2017 11:00 5 кръг Г Мечетата (Петрич) 0:3
14.10.2017 11:00 6 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:8
21.10.2017 11:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:6
28.10.2017 11:00 8 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 8:1
04.11.2017 11:00 9 кръг Г Банско (Банско) 1:2
11.11.2017 11:00 10 кръг Г Септември (Симитли) 3:0
18.11.2017 11:00 11 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:3
17.03.2018 11:00 12 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:5
24.05.2018 11:00 13 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) 1:6
31.03.2018 11:00 14 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
07.04.2018 11:00 15 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:7
14.04.2018 11:00 16 кръг Д Мечетата (Петрич) 0:4
21.04.2018 11:00 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:3
28.04.2018 11:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) 1:7
отложен 19 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
12.05.2018 11:00 20 кръг Д Банско (Банско) 4:0
19.05.2018 11:00 21 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
26.05.2018 11:00 22 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Банско (Банско) 20 5 0 15 26:88 15
9 Пирин 1941 (Разлог) 19 4 0 15 32:84 12
10 Места (Хаджидимово) 20 4 0 16 26:82 12
11 Септември (Симитли) 20 3 1 16 18:104 10
12 Перун 1978 (Кресна) 20 1 2 17 27:120 5


Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БЛ 2 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 2 място
2014/2015 "В" група 16 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 "В" група 11 място
2011/2012 "В" група 11 място
2010/2011 "В" група 5 място
2009/2010 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници