Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Метал 2002 (Перник)

BGSupporters форум

Метал 2002 (Перник)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0
- 2 кръг
почива
14.09.2019 11:30 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
02.10.2019 11:30 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:4
06.10.2019 16:30 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
12.10.2019 11:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 0:0
19.10.2019 11:30 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
24.10.2019 16:00 10 кръг Г Септември (София) 1:4
06.11.2019 11:30 11 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
09.11.2019 11:30 12 кръг Г Елит София (София) 0:2
16.11.2019 11:30 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.11.2019 11:30 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
30.11.2019 11:30 15 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 16 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 23 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 25 кръг Д Септември (София) -:-
- 26 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 27 кръг Д Елит София (София) -:-
- 28 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 29 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 30 кръг Г Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Елит София (София) 11 4 2 5 18:16 14
9 РД Спорт (София) 11 4 1 6 23:19 13
10 Метал 2002 (Перник) 11 2 5 4 11:20 11
11 Кюстендил (Кюстендил) 11 3 2 6 14:29 11
12 Олимпиец (София) 11 2 2 7 15:32 8

Метал 2002 (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 15:00 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
29.09.2019 09:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
06.10.2019 13:30 3 кръг Д Олимпиец (София) 0:1
13.10.2019 10:30 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:4
20.10.2019 12:00 5 кръг Д Национал (София) 1:4
01.12.2019 13:30 6 кръг Г Левски II (София) -:-
10.11.2019 10:30 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:8
17.11.2019 15:00 8 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
24.11.2019 09:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 6 3 0 3 12:15 9
6 Металург 1957 (Перник) 6 2 1 3 11:17 7
7 Метал 2002 (Перник) 6 2 0 4 7:18 6
8 Олимпия ФК (София) 6 1 0 5 9:27 3
9 Витоша 13 (София) 5 1 0 4 8:13 3

Метал 2002 (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 11:20 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
28.09.2019 12:30 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:2
05.10.2019 13:40 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:7
12.10.2019 10:10 4 кръг Д Барокко (София) 0:3
19.10.2019 11:20 5 кръг Г София спорт (София) 1:3
14.12.2019 09:00 6 кръг Г Арес (София) -:-
09.11.2019 10:10 7 кръг Д Талант (София) 0:6
- 8 кръг
почива
23.11.2019 12:30 9 кръг Д Национал (София) -:-
30.11.2019 10:10 10 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
07.12.2019 12:30 11 кръг Д Щурче (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 5 2 0 3 11:18 6
8 Барокко (София) 6 2 0 4 7:29 6
9 Щурче (София) 5 1 1 3 7:19 4
10 Метал 2002 (Перник) 6 1 0 5 5:24 3
11 Ком 98 (Годеч) 5 0 0 5 6:21 0

Клубна емблема

Метал 2002 (Перник)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници