Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Левски Раковски (София)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Метал 2002 (Перник)

BGSupporters форум

Метал 2002 (Перник)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
08.12.2018 12:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
22.09.2018 12:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
- 3 кръг
почива
06.10.2018 12:00 4 кръг Г Национал (София) 1:3
13.10.2018 10:30 5 кръг Д Олимпиец (София) 8:0
20.10.2018 15:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 10:0
27.10.2018 09:00 7 кръг Д Левски (София) 0:5
03.11.2018 15:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
10.11.2018 15:00 9 кръг Г София спорт (София) 3:0
17.11.2018 13:30 10 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 3:1
24.11.2018 12:00 11 кръг Г Септември (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 10 9 0 1 72:10 27
3 Национал (София) 10 8 0 2 39:13 24
4 Метал 2002 (Перник) 10 7 1 2 34:9 22
5 Витоша 13 (София) 10 6 0 4 35:9 18
6 Ботев 57 СОУ (София) 10 5 0 5 16:29 15
Втора фаза / Група "А"
09.03.2019 12:00 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:0
- 2 кръг
почива
23.03.2019 12:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 0:1
30.03.2019 15:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 2:0
13.04.2019 09:00 5 кръг Д Левски (София) 1:0
20.04.2019 13:30 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
04.05.2019 12:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:1
11.05.2019 13:30 8 кръг Д Септември (София) 0:3
18.05.2019 13:30 9 кръг Г Национал (София) 0:1
24.05.2019 09:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
01.06.2019 13:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Национал (София) 10 8 0 2 19:9 24
3 Левски (София) 10 8 0 2 37:8 24
4 Метал 2002 (Перник) 10 6 1 3 13:6 19
5 Витоша 13 (София) 10 5 1 4 27:17 16
6 ЦСКА (София) 10 4 2 4 11:17 14

Метал 2002 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
16.09.2018 11:20 1 кръг Г Олимпиец (София) 0:0
23.09.2018 10:10 2 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:0
30.09.2018 13:40 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
07.10.2018 12:30 4 кръг Д Н спорт (София) 0:3
14.10.2018 13:40 5 кръг Г Арес (София) 1:0
21.10.2018 09:00 6 кръг Г Спортист 13 (София) 7:2
28.10.2018 13:40 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:0
- 8 кръг
почива
11.11.2018 12:30 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
18.11.2018 11:20 10 кръг Г ДАФ (София) 6:1
25.11.2018 12:30 11 кръг Д Сердика (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 10 9 1 0 45:9 28
2 Олимпиец (София) 10 8 2 0 62:6 26
3 Метал 2002 (Перник) 10 8 1 1 31:6 25
4 Арес (София) 10 5 2 3 17:13 17
5 Банкя 2009 (Банкя) 10 5 1 4 28:13 16
Втора фаза / Група "Б"
03.03.2019 13:40 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:1
10.03.2019 12:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
17.03.2019 11:20 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:3
24.03.2019 14:50 4 кръг Г Арес (София) 0:2
31.03.2019 11:20 5 кръг Д Н спорт (София) 4:3
07.04.2019 10:10 6 кръг Г Елит София (София) 1:2
14.04.2019 14:50 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:1
21.04.2019 16:00 8 кръг Г София спорт (София) 3:2
05.05.2019 09:00 9 кръг Д Барокко (София) 2:1
12.05.2019 16:00 10 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:3
19.05.2019 11:20 11 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
27.05.2019 09:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
02.06.2019 14:50 13 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 5 4 4 20:15 19
22 Елит София (София) 13 5 4 4 30:25 19
23 Метал 2002 (Перник) 13 6 1 6 23:29 19
24 Барокко (София) 13 5 2 6 24:25 17
25 Олимпия ФК (София) 13 4 4 5 23:18 16

Клубна емблема

Метал 2002 (Перник)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници