Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Марек 1919 (Дупница)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Метал 2002 (Перник)

BGSupporters форум

Метал 2002 (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 14:20 1 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
09.10.2016 13:00 2 кръг Г Елит София (София) 14:0
14.10.2016 09:00 3 кръг Д Национал (София) 0:1
22.10.2016 14:20 4 кръг Г Левски (София) 0:1
- 5 кръг
почива
04.11.2016 10:20 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
12.11.2016 09:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
20.11.2016 13:00 8 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:0
25.11.2016 09:00 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:1
03.12.2016 13:00 10 кръг Д Ферион (София) 4:0
11.12.2016 11:40 11 кръг Г Щурче (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 10 10 0 0 57:1 30
2 Левски (София) 10 9 0 1 61:2 27
3 Метал 2002 (Перник) 10 7 0 3 35:6 21
4 Локомотив 1929 (София) 10 7 0 3 35:8 21
5 Велбъжд (Кюстендил) 10 7 0 3 34:9 21
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 15:30 1 кръг Г Левски (София) 0:2
11.03.2017 15:30 2 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:1
18.03.2017 12:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:0
25.03.2017 11:20 4 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
29.03.2017 12:30 5 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:0
01.04.2017 14:50 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
08.04.2017 17:10 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
12.04.2017 13:40 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
22.04.2017 13:40 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
29.04.2017 09:00 10 кръг Г Академик 1947 (София) 1:0
06.05.2017 13:40 11 кръг Д София спорт (София) 2:1
13.05.2017 16:00 12 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
20.05.2017 12:30 13 кръг Д Витоша 13 (София) 0:0
24.05.2017 16:00 14 кръг Г Септември (София) 1:0
27.05.2017 09:00 15 кръг Д Национал (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (София) 15 9 3 3 33:12 30
5 ДИТ Спорт (София) 15 8 4 3 34:12 28
6 Метал 2002 (Перник) 15 8 4 3 15:7 28
7 Академик 1947 (София) 15 5 3 7 21:20 18
8 Пирин 2001 (Благоевград) 15 4 5 6 16:25 17

Метал 2002 (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 13:00 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
06.10.2016 11:50 2 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
15.10.2016 13:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
22.10.2016 10:00 4 кръг Д Септември (София) 2:0
29.10.2016 14:10 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
05.11.2016 10:40 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:1
12.11.2016 14:10 7 кръг Д НСА (София) 2:2
19.11.2016 10:40 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
26.11.2016 13:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 8 7 0 1 19:7 21
2 Царско село 2015 (София) 8 7 0 1 39:3 21
3 Метал 2002 (Перник) 8 5 2 1 17:5 17
4 НСА (София) 8 5 1 2 33:9 16
5 Левски-Раковски (София) 8 4 0 4 15:20 12
Втора фаза / Група "А"
12.03.2017 16:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 0:0
11.03.2017 10:10 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:0
18.03.2017 09:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
25.03.2017 16:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
01.04.2017 11:20 5 кръг Д Ферион (София) 4:0
08.04.2017 14:50 6 кръг Д НСА (София) 1:0
22.04.2017 10:10 7 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:1
29.04.2017 12:30 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
06.05.2017 10:10 9 кръг Г Национал (София) 1:1
13.05.2017 12:30 10 кръг Д Левски (София) 0:0
20.05.2017 16:00 11 кръг Г Лъвчетата (София) 3:1
27.05.2017 12:30 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
28.05.2017 17:10 13 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Царско село 2015 (София) 13 11 1 1 64:15 34
3 Славия 1913 (София) 13 8 4 1 46:11 28
4 Метал 2002 (Перник) 13 7 5 1 19:7 26
5 Олимпия ФК (София) 13 8 0 5 30:18 24
6 Левски (София) 13 7 2 4 30:17 23

Клубна емблема

Метал 2002 (Перник)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници