Металик 1938 (Сопот)

BGSupporters форум

Металик 1938 (Сопот)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2017 18:00 1 кръг Д Садово (Садово) 0:2
02.09.2017 17:00 2 кръг Г Вихър (Белозем) 1:3
06.09.2017 18:00 3 кръг Д Вихър (Войводиново) 2:0
10.09.2017 17:00 4 кръг Г Кричим (Кричим) 0:0
16.09.2017 17:00 5 кръг Д Вихър (Строево) 1:1
22.09.2017 17:00 6 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
30.09.2017 17:00 7 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
08.10.2017 16:00 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
14.10.2017 16:00 9 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 6:0
22.10.2017 16:00 10 кръг Г Вихър (Войсил) 2:1
28.10.2017 14:30 11 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:1
04.11.2017 14:30 12 кръг Г Момино (Момино село) 2:0
11.11.2017 14:30 13 кръг Д Житница (Житница) 3:0
18.11.2017 14:30 14 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:0
25.11.2017 14:30 15 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:0
24.02.2018 14:00 16 кръг Г Садово (Садово) 1:6
18.04.2018 17:30 17 кръг Д Вихър (Белозем) 1:1
11.03.2018 15:00 18 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:2
17.03.2018 15:00 19 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
24.03.2018 15:00 20 кръг Г Вихър (Строево) 0:4
31.03.2018 16:00 21 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
06.04.2018 17:00 22 кръг Г Калояново (Калояново) 0:3
14.04.2018 17:00 23 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
21.04.2018 17:00 24 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0
23.05.2018 18:00 25 кръг Д Вихър (Войсил) 3:0
05.05.2018 18:00 26 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:3
12.05.2018 18:00 27 кръг Д Момино (Момино село) 4:0
19.05.2018 18:00 28 кръг Г Житница (Житница) 0:3
26.05.2018 18:00 29 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:4
02.06.2018 18:00 30 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 06 (Стамболийски) 30 18 6 6 69:36 60
4 Вихър (Белозем) 30 17 4 9 70:44 55
5 Металик 1938 (Сопот) 30 14 8 8 52:38 50
6 Дълго поле (Дълго поле) 30 15 2 13 59:50 47
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 11 9 10 51:46 42

Металик 1938 (Сопот)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:30 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:5
01.11.2017 14:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 0:5
30.09.2017 11:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
07.10.2017 11:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:7
14.10.2017 12:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:10
21.10.2017 10:30 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:2
29.10.2017 11:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:7
05.11.2017 10:30 8 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:1
11.11.2017 10:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
17.11.2017 15:00 10 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:4
25.11.2017 10:30 11 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
09.03.2018 15:30 12 кръг Д Сокол (Марково) 0:6
18.03.2018 10:30 13 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
03.04.2018 10:30 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
31.03.2018 10:00 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:7
06.04.2018 10:30 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
12.04.2018 17:00 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:1
22.04.2018 10:30 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
28.05.2018 10:30 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:3
05.05.2018 10:30 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
12.05.2018 10:30 21 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:6
19.05.2018 10:30 22 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Тракия 06 (Стамболийски) 22 5 2 15 34:76 17
9 Левски (Карлово) 22 5 1 16 24:60 16
10 Чавдар (Пловдив) 22 5 0 17 25:78 15
11 Орлета (Пазарджик) 22 4 1 17 18:90 13
12 Металик 1938 (Сопот) 22 3 1 18 17:98 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 16 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 16 място

Интернет страници

 » няма интернет страници