Металик 1938 (Сопот)

BGSupporters форум

Металик 1938 (Сопот)

"А" ОФГ Пловдив - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
05.06.2016 18:00 - Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0
"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Г Раковски (Раковски) 0:5
13.09.2015 17:00 2 кръг Д Стряма 2001 (Стряма) 3:0
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:0
22.09.2015 17:00 4 кръг Д Сокол (Крислово) 3:0
26.09.2015 17:00 5 кръг Г Труд (Труд) 1:2
04.10.2015 16:00 6 кръг Д Урожай (Стрелци) 5:2
11.10.2015 16:00 7 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 5:1
14.10.2015 16:00 8 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 5:2
18.10.2015 16:00 9 кръг Г Старосел (Старосел) 1:0
22.10.2015 16:00 10 кръг Д Ведраре (Ведраре) 3:0
05.12.2015 14:30 11 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 5:2
08.11.2015 14:30 12 кръг Д Дъбене (Дъбене) 9:0
- 13 кръг
почива
22.11.2015 14:30 14 кръг Г Войнягово (Войнягово) 1:2
29.11.2015 14:30 15 кръг Д Сокол (Пъдарско) 3:0
28.02.2016 15:00 16 кръг Д Раковски (Раковски) 2:1
06.03.2016 15:00 17 кръг Г Стряма 2001 (Стряма) 3:0
13.03.2016 15:00 18 кръг Д Чернозем (Черноземен) 3:1
20.03.2016 15:00 19 кръг Г Сокол (Крислово) 3:0
27.03.2016 15:00 20 кръг Д Труд (Труд) 16:0
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Урожай (Стрелци) 1:3
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 5:0
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 5:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Старосел (Старосел) 3:0
30.04.2016 17:00 25 кръг Г Ведраре (Ведраре) 3:0
09.05.2016 18:00 26 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0
14.05.2016 18:00 27 кръг Г Дъбене (Дъбене) 3:1
- 28 кръг
почива
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Войнягово (Войнягово) 2:0
28.05.2016 18:00 30 кръг Г Сокол (Пъдарско) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металик 1938 (Сопот) 28 23 1 4 97:22 70
2 Дълго поле (Дълго поле) 28 21 4 3 81:31 67
3 Войнягово (Войнягово) 28 21 3 4 91:28 66
4 Раковски (Раковски) 28 18 4 6 78:39 58
5 Чернозем (Черноземен) 28 14 4 10 47:33 46

Металик 1938 (Сопот)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 11:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 2:3
13.09.2015 10:30 2 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 0:7
21.09.2015 17:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
27.09.2015 13:00 4 кръг Г Несебър (Несебър) 1:3
03.10.2015 13:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
- 6 кръг
почива
17.10.2015 11:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:8
25.11.2015 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
31.10.2015 10:30 9 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
07.11.2015 10:30 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:12
14.11.2015 13:00 11 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 0:5
19.03.2016 11:00 12 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
26.03.2016 10:30 13 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 0:6
02.04.2016 10:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
09.04.2016 13:00 15 кръг Д Несебър (Несебър) 4:1
16.04.2016 13:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:8
- 17 кръг
почива
28.04.2016 17:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:3
07.05.2016 10:30 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
21.05.2016 10:30 20 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:1
21.05.2016 10:30 21 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
25.05.2016 13:00 22 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черноморец Бургас (Бургас) 20 8 1 11 26:37 25
8 Брестник 1948 (Пловдив) 20 4 6 10 20:58 18
9 Хасково (Хасково) 20 5 1 14 20:59 16
10 Несебър (Несебър) 20 2 3 15 20:72 9
11 Металик 1938 (Сопот) 20 1 0 19 9:84 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 9 място
2017/2018 А ОФГ ПД 5 място
2016/2017 А ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 16 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 16 място

Интернет страници

 » няма интернет страници