Металик 1938 (Сопот)

BGSupporters форум

Металик 1938 (Сопот)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 18:00 1 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:1
31.08.2019 17:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
07.09.2019 17:00 3 кръг Д Вихър (Белозем) 1:1
14.09.2019 17:00 4 кръг Г Кричим (Кричим) 0:2
21.09.2019 17:00 5 кръг Д Марица (Цалапица) 6:0
28.09.2019 17:00 6 кръг Г Марица (Милево) 0:3
05.10.2019 16:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
13.10.2019 16:00 8 кръг Г Момино (Момино село) 1:0
19.10.2019 16:00 9 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 4:1
24.10.2019 16:00 10 кръг Г Калояново (Калояново) 2:1
отложен 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
09.11.2019 14:30 12 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:2
17.11.2019 14:30 13 кръг Г Раковски (Раковски) 1:0
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Садово (Садово) 1:0
30.11.2019 14:30 15 кръг Г Житница (Житница) 0:3
- 16 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 19 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 20 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 21 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Момино (Момино село) -:-
- 24 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 25 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 26 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 27 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 28 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
- 29 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 30 кръг Д Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица (Милево) 15 10 3 2 46:16 33
5 Житница (Житница) 15 9 2 4 26:22 29
6 Металик 1938 (Сопот) 14 7 2 5 21:20 23
7 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 15 7 2 6 29:22 23
8 Садово (Садово) 15 6 3 6 21:22 21

Металик 1938 (Сопот)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:00 1 кръг Д Извор (Горски извор) 1:2
13.09.2019 11:00 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 5:0
20.09.2019 16:00 3 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:2
30.09.2019 16:00 4 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 0:7
06.10.2019 12:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
11.10.2019 15:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:8
20.10.2019 10:30 7 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 7:0
08.12.2019 11:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:4
06.11.2019 10:30 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:0
09.11.2019 10:30 10 кръг Г Левски (Карлово) 0:5
16.11.2019 12:00 11 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:6
21.11.2019 13:30 12 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
01.12.2019 10:30 13 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 7:0
- 14 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 16 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д АФК Хасково (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 24 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 26 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Атлетик (Куклен) 12 6 1 5 34:35 19
8 Извор (Горски извор) 12 6 1 5 18:23 19
9 Металик 1938 (Сопот) 13 5 1 7 26:37 16
10 Юнайтед (Пловдив) 13 4 1 8 22:60 13
11 Орлета (Пазарджик) 13 3 3 7 20:36 12

Металик 1938 (Сопот)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:30 1 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:3
15.09.2019 12:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3
22.09.2019 10:30 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
29.09.2019 10:30 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:4
06.10.2019 13:00 5 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 0:3
13.10.2019 10:30 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:11
19.10.2019 10:00 7 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:3
30.10.2019 11:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:8
03.11.2019 11:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
10.11.2019 10:30 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:9
17.11.2019 12:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
24.11.2019 10:30 12 кръг Г Векта (Пловдив) 2:6
30.11.2019 11:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:6
- 14 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Арда 1924 (Кърджали) 13 4 1 8 28:37 13
11 Брестник 1948 (Брестник) 13 3 1 9 12:51 10
12 Родопа Смолян (Смолян) 13 2 2 9 13:29 8
13 Векта (Пловдив) 13 2 0 11 16:62 6
14 Металик 1938 (Сопот) 13 0 0 13 4:65 0

Металик 1938 (Сопот)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:0
22.09.2019 12:00 2 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:1
29.09.2019 11:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
06.10.2019 12:00 4 кръг Д Левски (Паталеница) 1:1
13.10.2019 14:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
20.10.2019 13:00 6 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:1
08.12.2019 11:00 7 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 2:0
14.12.2019 11:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
15.12.2019 12:00 9 кръг Г Чико Бунара (Бяга) -:-
10.11.2019 11:00 10 кръг Д Академик (Пловдив) 1:3
17.11.2019 11:00 11 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:4
- 12 кръг
почива
01.12.2019 11:00 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
- 14 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 23 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (Паталеница) 11 5 3 3 19:10 18
6 Чико Бунара (Бяга) 10 5 1 4 22:14 16
7 Металик 1938 (Сопот) 10 4 3 3 11:10 15
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 5 0 5 20:23 15
9 ФА Пловдив (Пловдив) 10 4 3 3 19:20 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 9 място
2017/2018 А ОФГ ПД 5 място
2016/2017 А ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 16 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 16 място

Интернет страници

 » няма интернет страници