Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Пирин (Земен) 1:0
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Чорни 1920 (Брезник) 8:1
18.09.2016 17:00 3 кръг Д Спортист (Драгичево) 7:2
22.09.2016 17:00 4 кръг Г Дружба (Мещица) 5:1
25.09.2016 17:00 5 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 1:3
19.11.2016 14:00 6 кръг Г Светля 2000 (Светля) 6:3
09.10.2016 15:00 7 кръг Д Верила (Дрен) 3:2
16.10.2016 15:00 8 кръг Д Ботев (Друган) 2:1
22.10.2016 15:00 9 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) 4:3
30.10.2016 15:00 10 кръг Д Ерма (Трън) 2:0
12.11.2016 14:00 11 кръг Г Студена (Студена) 8:2
- 12 кръг Г Пирин (Земен) -:-
- 13 кръг Д Чорни 1920 (Брезник) -:-
- 14 кръг Г Спортист (Драгичево) -:-
- 15 кръг Д Дружба (Мещица) -:-
- 16 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) -:-
- 17 кръг Д Светля 2000 (Светля) -:-
- 18 кръг Г Верила (Дрен) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Друган) -:-
- 20 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) -:-
- 21 кръг Г Ерма (Трън) -:-
- 22 кръг Д Студена (Студена) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 11 10 0 1 47:18 30
2 Черногорец 1946 (Ноевци) 11 7 4 0 27:9 25
3 Чорни 1920 (Брезник) 11 7 2 2 24:19 23
4 Пирин (Земен) 11 7 1 3 22:14 22
5 Светля 2000 (Светля) 11 5 3 3 31:25 18

Металург 1957 (Перник)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:3
15.09.2016 17:00 2 кръг Д Дружба (Мещица) 0:1
22.09.2016 17:00 3 кръг Г Атлетик 11 (София) анл.
29.09.2016 17:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
06.10.2016 16:00 5 кръг Г БМ Спорт (София) 3:9
13.10.2016 16:00 6 кръг Д ЦСКА 1948 (София) анл.
22.10.2016 16:00 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:3
26.11.2016 14:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 1:5
- 9 кръг
почива
12.11.2016 14:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:2
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:0
15.03.2017 14:00 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:4
11.03.2017 14:00 13 кръг Г Дружба (Мещица) 0:4
- 14 кръг
почива
25.03.2017 12:00 15 кръг Г Академик 1947 (София) 1:0
01.04.2017 14:00 16 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 17 кръг
почива
22.04.2017 17:00 18 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
29.04.2017 17:00 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг
почива
13.05.2017 17:00 21 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
20.05.2017 17:00 22 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академик 1947 (София) 11 5 3 3 31:10 18
6 Германея (Сапарева баня) 11 4 0 7 21:34 12
7 Металург 1957 (Перник) 11 4 0 7 14:31 12
8 Спортист 2009 (Своге) 11 2 1 8 20:39 7
9 Обеля (кв.Обеля, София) 11 0 0 11 3:56 0

Металург 1957 (Перник)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Легия (София) 7:0
25.09.2016 10:30 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:0
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Студена (Студена) 3:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Аякс (Дивотино) 11:0
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 5:0
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 9:2
07.11.2016 10:30 8 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 2:2
14.11.2016 10:30 9 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 3:0
- 10 кръг Г Легия (София) -:-
- 11 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
- 12 кръг Г Студена (Студена) -:-
- 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 14 кръг Г Аякс (Дивотино) -:-
- 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) -:-
- 18 кръг Д Миньор 2013 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 8 7 1 0 47:4 22
2 Металург 1957 (Перник) 8 6 2 0 35:4 20
3 Марек 1915 (Дупница) 8 6 1 1 45:5 19
4 Велбъжд (Кюстендил) 8 4 1 3 18:20 13
5 Миньор 2013 (Перник) 8 3 0 5 4:21 9

Металург 1957 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 10:10 1 кръг Д РД Спорт (София) 3:4
08.10.2016 11:20 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:0
16.10.2016 10:10 3 кръг Д Ферион (София) 0:10
20.10.2016 12:30 4 кръг Д НСА (София) 0:8
- 5 кръг
почива
07.11.2016 12:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:10
10.11.2016 12:30 7 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:4
19.11.2016 10:10 8 кръг Д Сердика (София) 1:7
27.11.2016 10:10 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
6 РД Спорт (София) 8 3 2 3 22:23 11
7 Спартак 2015 (София) 8 1 1 6 16:25 4
8 Надежда (Доброславци) 8 1 0 7 12:41 3
9 Металург 1957 (Перник) 8 1 0 7 8:52 3
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 12:30 1 кръг Д Елит София (София) 1:3
12.03.2017 10:10 2 кръг Г София спорт (София) 0:4
19.03.2017 13:40 3 кръг Д Спортист 13 (София) 0:4
27.03.2017 13:40 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 5 кръг Д Талант (София) -:-
- 6 кръг Г Ферион (София) -:-
- 7 кръг Д Сердика (София) -:-
- 8 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 9 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 10 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Г Септември (София) -:-
- 14 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 15 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Академик 1947 (София) 3 1 0 2 4:9 3
26 Надежда (Доброславци) 3 1 0 2 5:10 3
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2 0 0 2 1:6 0
28 Металург 1957 (Перник) 3 0 0 3 1:11 0
29 Талант (София) 3 0 0 3 3:35 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПК 3 място
2014/2015 А ОФГ ПК 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници