Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Д Верила (Дрен) 5:1
10.11.2019 14:00 2 кръг Д Пирин (Земен) 3:0
17.11.2019 14:00 3 кръг Г Енергетик (Перник) 2:3
28.09.2019 17:00 4 кръг Д Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:0
06.10.2019 16:00 5 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:1
13.10.2019 16:00 6 кръг Д Спортист (Драгичево) 0:0
01.12.2019 14:00 7 кръг Г Ботев (Друган) 2:1
отложен 8 кръг Г Верила (Дрен) -:-
отложен 9 кръг Г Пирин (Земен) -:-
отложен 10 кръг Д Енергетик (Перник) -:-
отложен 11 кръг Г Ятак Бучино (Големо Бучино) -:-
отложен 12 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) -:-
отложен 13 кръг Г Спортист (Драгичево) -:-
26.04.2020 13:30 14 кръг Д Ботев (Друган) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Драгичево) 7 6 1 0 30:4 19
2 Енергетик (Перник) 7 5 0 2 17:12 15
3 Металург 1957 (Перник) 7 4 2 1 16:6 14
4 Витоша 2013 (Долна Диканя) 8 4 1 3 18:18 13
5 Ботев (Друган) 7 2 1 4 14:22 7

Металург 1957 (Перник)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:30 1 кръг Д Германея (Сапарева баня) 7:0
22.09.2019 10:30 2 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 5:4
29.09.2019 10:30 3 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:11
06.10.2019 10:30 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
12.10.2019 10:00 5 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) 0:5
20.10.2019 10:30 6 кръг Г Легия (Рударци) 2:3
- 7 кръг
почива
17.11.2019 10:30 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:2
10.11.2019 10:30 9 кръг Г Кюстендил II (Кюстендил) 5:1
отложен 10 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
отложен 11 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
отложен 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
26.04.2020 10:30 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
03.05.2020 10:30 14 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
10.05.2020 10:30 15 кръг Д Легия (Рударци) -:-
- 16 кръг
почива
24.05.2020 10:30 17 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
31.05.2020 10:30 18 кръг Д Кюстендил II (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 6 0 2 47:25 18
4 Легия (Рударци) 8 5 0 3 34:30 15
5 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 24:32 12
6 Миньор 2019 (Бобов дол) 8 3 0 5 32:43 9
7 Велбъжд (Кюстендил) 8 2 0 6 18:38 6

Металург 1957 (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 10:30 1 кръг Г Левски II (София) 0:3
29.09.2019 12:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:9
06.10.2019 12:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:1
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:1
20.10.2019 13:30 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
01.12.2019 09:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
10.11.2019 15:00 7 кръг Г Олимпиец (София) 2:3
17.11.2019 09:00 8 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:1
24.11.2019 15:00 9 кръг Д Национал (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски II (София) 9 5 1 3 30:15 16
5 Национал (София) 9 4 1 4 18:17 13
6 Металург 1957 (Перник) 9 3 2 4 14:19 11
7 Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 11:21 10
8 Кюстендил (Кюстендил) 9 1 1 7 6:29 4
Втора фаза / Група "Б"
отложен 1 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
отложен 2 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
отложен 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
отложен 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
26.04.2020 09:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
03.05.2020 10:30 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
10.05.2020 09:00 7 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
17.05.2020 09:00 8 кръг Д Олимпиец (София) -:-
24.05.2020 12:00 9 кръг Г Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Метал 2002 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
11 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
11 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Орловец 2015 (Кокаляне) - 0 0 0 0:0 0

Металург 1957 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 14:50 1 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
28.09.2019 14:50 2 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
05.10.2019 16:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:4
12.10.2019 09:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 6:2
19.10.2019 14:50 5 кръг Д Септември (София) 7:3
15.02.2020 11:20 6 кръг Г Ферион (София) 8:9
09.11.2019 10:10 7 кръг Д Барокко (София) 8:1
16.11.2019 14:50 8 кръг Г Ултраспорт академия (София) 11:0
23.11.2019 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:8
30.11.2019 09:00 10 кръг Г Левски II (София) 2:2
07.12.2019 14:50 11 кръг Д Н спорт (София) 3:4
14.12.2019 13:40 12 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:5
29.02.2020 09:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Септември (София) 13 7 1 5 50:35 22
8 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 13 6 1 6 52:29 19
9 Металург 1957 (Перник) 13 5 1 7 54:46 16
10 Ферион (София) 13 4 1 8 31:44 13
11 Развитие на млади футболисти (София) 13 4 1 8 22:43 13
Втора фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
отложен 2 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
отложен 3 кръг Г Септември (София) -:-
отложен 4 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
отложен 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
отложен 6 кръг Д Левски II (София) -:-
14.04.2020 14:50 7 кръг Г Национал (София) -:-
25.04.2020 09:00 8 кръг Г Елит София (София) -:-
02.05.2020 14:50 9 кръг Д Левски (София) -:-
09.05.2020 12:30 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
16.05.2020 12:30 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
23.05.2020 13:40 12 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
30.05.2020 14:50 13 кръг Д Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
1 Н спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0

Металург 1957 (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 09:00 1 кръг Д Железница (Железница) 2:2
28.09.2019 12:30 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
05.10.2019 10:10 3 кръг Г Младост 2015 (София) 3:4
12.10.2019 11:20 4 кръг Д Витоша 13 (София) 2:5
19.10.2019 11:20 5 кръг Г Елит София (София) 2:1
16.11.2019 10:10 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 4:3
09.11.2019 12:30 7 кръг Г Академик 1947 (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 7 4 1 2 20:19 13
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
6 Академик 1947 (София) 7 3 0 4 25:22 9
7 Младост 2015 (София) 7 1 1 5 16:32 4
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
отложен 2 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
отложен 3 кръг Д Барокко (София) -:-
отложен 4 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
25.04.2020 11:20 5 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
02.05.2020 09:00 6 кръг Д Щурче (София) -:-
09.05.2020 10:10 7 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 Ком 98 (Годеч) - 0 0 0 0:0 0
22 Лъвчетата (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
22 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
22 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПК 3 място
2017/2018 А ОФГ ПК 2 място
2016/2017 А ОФГ ПК 1 място
2015/2016 А ОФГ ПК 3 място
2014/2015 А ОФГ ПК 1 място
1962/1963 ЗФГ 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници