Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург (Перник)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 3:2
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Ботев (Благоевград) 4:1
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 1:5
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Химик (Димитровград) 2:0
22.09.1963 10:00 6 кръг Г Академик (София) 0:0
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
06.10.1963 16:00 8 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:1
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Горубсо (Мадан) 3:1
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Ботев (Бургас) 0:2
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Арда (Кърджали) 2:3
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:1
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Орлин (Пирдоп) 0:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Миньор (Димитровград) 3:1
01.12.1963 14:30 15 кръг Г Ботев (Пазарджик) 3:3
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
14.12.1963 14:30 17 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 1:6
07.03.1964 16:30 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:2
15.03.1964 16:30 19 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 2:0
20.03.1964 16:30 20 кръг Г Ботев (Благоевград) 1:2
29.03.1964 17:00 21 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 1:1
05.04.1964 17:00 22 кръг Г Химик (Димитровград) 0:1
12.04.1964 17:00 23 кръг Д Академик (София) 0:2
19.04.1964 17:30 24 кръг Г Левски (Карлово) 1:0
24.04.1964 17:30 25 кръг Г Левски (Кюстендил) 0:1
03.05.1964 17:30 26 кръг Д Горубсо (Мадан) 4:2
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Ботев (Бургас) 2:3
17.05.1964 18:00 28 кръг Д Арда (Кърджали) 1:0
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:3
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Орлин (Пирдоп) 3:2
07.06.1964 18:00 31 кръг Г Миньор (Димитровград) 3:2
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Ботев (Пазарджик) 4:0
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
28.06.1964 18:15 34 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Бургас) 34 13 13 8 53:42 39
7 Арда (Кърджали) 34 13 8 13 41:32 34
8 Металург (Перник) 34 14 6 14 54:53 34
9 Миньор (Димитровград) 34 13 8 13 43:43 34
10 Димитър Канев (Хасково) 34 12 8 14 43:44 32

Металург (Перник)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група Враца
15.07.1964 - Г Ботев (Враца) 0:3
17.07.1964 - Г Славия (София) 0:1
19.07.1964 - Д Горски техникум (Тетевен) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 3 3 0 0 8:0 6
2 Славия (София) 3 2 0 1 5:2 4
3 Металург (Перник) 3 1 0 2 2:4 2
4 Горски техникум (Тетевен) 3 0 0 3 0:9 0
Втора софийска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург (Перник) 14 12 1 1 41:6 25
2 Рилски спортист (Самоков) 14 9 2 3 34:17 20
3 Левски (Елин Пелин) 13 8 1 4 25:19 17
4 Ботев (Ихтиман) 14 6 1 7 27:25 13
5 Миньор (Бухово) 14 6 1 7 22:21 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПК 3 място
2018/2019 А ОФГ ПК 3 място
2017/2018 А ОФГ ПК 2 място
2016/2017 А ОФГ ПК 1 място
2015/2016 А ОФГ ПК 3 място
2014/2015 А ОФГ ПК 1 място
1963/1964 "Б" група 8 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 ЗФГ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници