Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
12.09.2015 17:00 2 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) 4:0
20.09.2015 17:00 3 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Балкан (Банище) 0:0
04.10.2015 16:00 5 кръг Г Дружба (Мещица) 1:4
11.10.2015 16:00 6 кръг Д Чорни 1920 (Брезник) 3:0
18.10.2015 16:00 7 кръг Г Ботев (Друган) 2:3
24.10.2015 10:30 8 кръг Д Светля 2000 (Светля) 0:2
30.10.2015 15:30 9 кръг Г Пирин (Земен) 1:0
07.11.2015 14:00 10 кръг Д Ерма (Трън) 1:0
14.11.2015 14:00 11 кръг Г Верила (Дрен) 0:4
21.11.2015 14:00 12 кръг Д Спортист (Драгичево) 7:0
29.11.2015 14:00 13 кръг Г Минерал (Рударци) 5:1
- 14 кръг
почива
05.03.2016 15:00 15 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) 2:2
12.03.2016 15:00 16 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 5:3
20.03.2016 15:00 17 кръг Г Балкан (Банище) 11:2
26.03.2016 15:00 18 кръг Д Дружба (Мещица) 5:1
03.04.2016 16:30 19 кръг Г Чорни 1920 (Брезник) 2:0
09.04.2016 16:30 20 кръг Д Ботев (Друган) 7:0
16.04.2016 16:30 21 кръг Г Светля 2000 (Светля) 3:0
11.05.2016 18:30 22 кръг Д Пирин (Земен) 4:0
02.05.2016 18:00 23 кръг Г Ерма (Трън) 3:2
07.05.2016 18:00 24 кръг Д Верила (Дрен) 4:2
14.05.2016 18:00 25 кръг Г Спортист (Драгичево) 2:3
21.05.2016 18:00 26 кръг Д Минерал (Рударци) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дружба (Мещица) 24 17 5 2 94:29 56
2 Черногорец 1946 (Ноевци) 24 18 0 6 81:27 54
3 Металург 1957 (Перник) 24 16 2 6 75:32 50
4 Светля 2000 (Светля) 24 16 0 8 101:54 48
5 Витоша 2013 (Долна Диканя) 24 11 9 4 53:36 42
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
19.08.2015 18:00 - Д Студена (Студена) 3:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
02.09.2015 17:00 - Д Пирин (Гоце Делчев) 0:2

Металург 1957 (Перник)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2015 10:30 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
26.09.2015 10:30 2 кръг Д Спортист (Своге) 2:0
03.10.2015 10:30 3 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:2
17.10.2015 10:30 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
24.10.2015 10:30 5 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 0:2
01.11.2015 10:30 6 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 5:1
- 7 кръг
почива
02.04.2016 10:30 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
09.04.2016 10:30 9 кръг Г Спортист (Своге) 5:3
16.04.2016 10:30 10 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:1
23.04.2016 10:30 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
07.05.2016 10:30 12 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 1:3
14.05.2016 10:30 13 кръг Д Искра 2009 (Искрец) 3:0
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор 2013 (Перник) 12 11 0 1 65:13 33
2 Металург 1957 (Перник) 12 10 0 2 41:14 30
3 Спортист (Своге) 12 5 1 6 36:33 16
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 12 5 0 7 34:35 15
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 12 5 0 7 30:39 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници