Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОГ Перник - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Пирин (Земен) 1:0
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Чорни 1920 (Брезник) 8:1
18.09.2016 17:00 3 кръг Д Спортист (Драгичево) 7:2
22.09.2016 17:00 4 кръг Г Дружба (Мещица) 5:1
25.09.2016 17:00 5 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 1:3
19.11.2016 14:00 6 кръг Г Светля 2000 (Светля) 6:3
09.10.2016 15:00 7 кръг Д Верила (Дрен) 3:2
16.10.2016 15:00 8 кръг Д Ботев (Друган) 2:1
22.10.2016 15:00 9 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) 4:3
30.10.2016 15:00 10 кръг Д Ерма (Трън) 2:0
12.11.2016 14:00 11 кръг Г Студена (Студена) 8:2
12.03.2017 15:30 12 кръг Г Пирин (Земен) 2:1
19.03.2017 15:30 13 кръг Д Чорни 1920 (Брезник) 2:0
25.03.2017 15:30 14 кръг Г Спортист (Драгичево) 4:0
02.04.2017 17:00 15 кръг Д Дружба (Мещица) 1:0
09.04.2017 17:00 16 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) 1:2
14.04.2017 17:00 17 кръг Д Светля 2000 (Светля) 1:0
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Верила (Дрен) 7:1
30.04.2017 17:00 19 кръг Г Ботев (Друган) 5:2
07.05.2017 18:00 20 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) 7:1
14.05.2017 18:00 21 кръг Г Ерма (Трън) 3:3
21.05.2017 18:00 22 кръг Д Студена (Студена) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 22 19 1 2 84:29 58
2 Черногорец 1946 (Ноевци) 22 13 6 3 48:18 45
3 Дружба (Мещица) 22 14 2 6 62:32 44
4 Чорни 1920 (Брезник) 22 13 2 7 50:39 41
5 Пирин (Земен) 22 12 3 7 41:30 39
"А" ОГ Перник - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
28.05.2017 18:00 - Д Енергетик (Перник) 1:1

Металург 1957 (Перник)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 17:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:3
15.09.2016 17:00 2 кръг Д Дружба (Мещица) 0:1
22.09.2016 17:00 3 кръг Г Атлетик 11 (София) анл.
29.09.2016 17:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
06.10.2016 16:00 5 кръг Г БМ Спорт (София) 3:9
13.10.2016 16:00 6 кръг Д ЦСКА 1948 (София) анл.
22.10.2016 16:00 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:3
26.11.2016 14:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 1:5
- 9 кръг
почива
12.11.2016 14:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:2
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:0
15.03.2017 14:00 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:4
11.03.2017 14:00 13 кръг Г Дружба (Мещица) 0:4
- 14 кръг
почива
24.03.2017 13:00 15 кръг Г Академик 1947 (София) 1:0
01.04.2017 14:00 16 кръг Д БМ Спорт (София) 2:4
- 17 кръг
почива
22.04.2017 17:00 18 кръг Д Германея (Сапарева баня) 3:0
29.04.2017 17:00 19 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
- 20 кръг
почива
13.05.2017 17:00 21 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:0
20.05.2017 17:00 22 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Дружба (Мещица) 16 10 1 5 43:25 31
5 Академик 1947 (София) 16 7 3 6 43:22 24
6 Металург 1957 (Перник) 16 6 1 9 25:41 19
7 Германея (Сапарева баня) 16 5 0 11 25:56 15
8 Спортист 2009 (Своге) 16 2 1 13 24:72 7

Металург 1957 (Перник)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Легия (София) 7:0
25.09.2016 10:30 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:0
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Студена (Студена) 3:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
16.10.2016 10:30 5 кръг Д Аякс (Дивотино) 11:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 5:0
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 9:2
07.11.2016 10:30 8 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 2:2
14.11.2016 10:30 9 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 3:0
- 10 кръг
почива
09.04.2017 10:30 11 кръг Д Германея (Сапарева баня) 7:2
17.04.2017 10:30 12 кръг Г Студена (Студена) 3:1
23.04.2017 10:30 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:6
30.04.2017 10:30 14 кръг Г Аякс (Дивотино) 9:0
07.05.2017 10:30 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:4
14.05.2017 10:30 16 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:3
21.05.2017 10:30 17 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:3
28.05.2017 10:30 18 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марек 1915 (Дупница) 16 13 2 1 89:7 41
2 Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 16 12 2 2 77:10 38
3 Металург 1957 (Перник) 16 10 3 3 63:24 33
4 Велбъжд (Кюстендил) 16 9 3 4 44:36 30
5 Германея (Сапарева баня) 16 6 1 9 33:40 19

Металург 1957 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 10:10 1 кръг Д РД Спорт (София) 3:4
08.10.2016 11:20 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:0
16.10.2016 10:10 3 кръг Д Ферион (София) 0:10
20.10.2016 12:30 4 кръг Д НСА (София) 0:8
- 5 кръг
почива
07.11.2016 12:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:10
10.11.2016 12:30 7 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:4
19.11.2016 10:10 8 кръг Д Сердика (София) 1:7
27.11.2016 10:10 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
6 РД Спорт (София) 8 3 2 3 22:23 11
7 Спартак 2015 (София) 8 1 1 6 16:25 4
8 Надежда (Доброславци) 8 1 0 7 12:41 3
9 Металург 1957 (Перник) 8 1 0 7 8:52 3
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 12:30 1 кръг Д Елит София (София) 1:3
12.03.2017 10:10 2 кръг Г София спорт (София) 0:4
19.03.2017 13:40 3 кръг Д Спортист 13 (София) 0:4
27.03.2017 13:40 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:3
02.04.2017 12:30 5 кръг Д Талант (София) 4:1
09.04.2017 13:40 6 кръг Г Ферион (София) 1:8
13.04.2017 10:10 7 кръг Д Сердика (София) 0:13
23.04.2017 10:10 8 кръг Г РД Спорт (София) 3:8
30.04.2017 09:00 9 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:6
07.05.2017 16:00 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:4
- 11 кръг
почива
21.05.2017 11:20 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:11
25.05.2017 10:10 13 кръг Г Септември (София) 2:7
28.05.2017 09:00 14 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4
04.06.2017 09:00 15 кръг Г Академик 1947 (София) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Надежда (Доброславци) 14 4 1 9 26:51 13
26 Средногорец 2016 (Златица) 14 4 0 10 24:75 12
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 3 2 9 29:56 11
28 Металург 1957 (Перник) 14 1 0 13 13:84 3
29 Талант (София) 14 0 0 14 11:90 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници