Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 3:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Левски (Егълница) 7:1
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 1:3
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) 1:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Дружба (Мещица) 7:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Пирин (Земен) 0:5
- 7 кръг
почива
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Студена (Студена) 11:3
25.11.2017 14:00 9 кръг Г Верила (Дрен) 2:2
12.11.2017 14:00 10 кръг Д Светля 2000 (Светля) 1:1
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Вихър (Еловдол) 5:1
- 12 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) -:-
- 13 кръг Д Левски (Егълница) -:-
- 14 кръг Г Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) -:-
- 15 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) -:-
- 16 кръг Г Дружба (Мещица) -:-
- 17 кръг Д Пирин (Земен) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Студена (Студена) -:-
- 20 кръг Д Верила (Дрен) -:-
- 21 кръг Г Светля 2000 (Светля) -:-
- 22 кръг Д Вихър (Еловдол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пирин (Земен) 10 8 1 1 26:8 25
3 Светля 2000 (Светля) 10 7 2 1 49:8 23
4 Металург 1957 (Перник) 10 5 3 2 38:17 18
5 Верила (Дрен) 10 4 2 4 18:19 14
6 Вихър (Еловдол) 10 4 0 6 14:28 12

Металург 1957 (Перник)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 17:00 1 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0
28.09.2017 17:00 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:2
07.10.2017 12:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
12.10.2017 16:00 4 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:3
19.10.2017 16:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
26.10.2017 16:00 6 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 2:1
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
09.11.2017 15:00 8 кръг Г Германея (Сапарева баня) 5:1
16.11.2017 15:00 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:2
- 10 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 13 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 15 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 16 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 17 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
- 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 9 7 1 1 28:13 22
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 9 7 1 1 32:9 22
3 Ком 98 (Годеч) 9 7 0 2 43:12 21
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 9 5 2 2 25:16 17
5 Балкан 1929 (Ботевград) 9 4 1 4 24:13 13

Металург 1957 (Перник)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
03.10.2017 15:00 - Г Левски (София) 1:9

Металург 1957 (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:00 1 кръг Г Национал (София) 0:7
17.09.2017 13:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:4
24.09.2017 13:30 3 кръг Г Сердика (София) 3:3
01.10.2017 12:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:0
08.10.2017 15:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
15.10.2017 13:30 6 кръг Д Ферион (София) 2:0
22.10.2017 16:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
29.10.2017 09:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
05.11.2017 16:30 9 кръг Д София спорт (София) 1:3
12.11.2017 10:30 10 кръг Г Левски (София) 0:12
19.11.2017 13:40 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 София спорт (София) 11 5 3 3 23:17 18
6 Спартак 2015 (София) 11 4 2 5 17:24 14
7 Металург 1957 (Перник) 11 4 1 6 17:41 13
8 Ферион (София) 11 4 0 7 24:26 12
9 Олимпия ФК (София) 11 3 2 6 13:36 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПК 1 място
2015/2016 А ОФГ ПК 3 място
2014/2015 А ОФГ ПК 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници