Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Д Верила (Дрен) 5:1
10.11.2019 14:00 2 кръг Д Пирин (Земен) 3:0
17.11.2019 14:00 3 кръг Г Енергетик (Перник) 2:3
28.09.2019 17:00 4 кръг Д Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:0
06.10.2019 16:00 5 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:1
13.10.2019 16:00 6 кръг Д Спортист (Драгичево) 0:0
01.12.2019 14:00 7 кръг Г Ботев (Друган) -:-
08.03.2020 14:30 8 кръг Г Верила (Дрен) -:-
- 9 кръг Г Пирин (Земен) -:-
- 10 кръг Д Енергетик (Перник) -:-
- 11 кръг Г Ятак Бучино (Големо Бучино) -:-
- 12 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) -:-
- 13 кръг Г Спортист (Драгичево) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Друган) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Енергетик (Перник) 7 5 0 2 17:12 15
3 Витоша 2013 (Долна Диканя) 8 4 1 3 18:18 13
4 Металург 1957 (Перник) 6 3 2 1 14:5 11
5 Ботев (Друган) 6 2 1 3 13:20 7
6 Ятак Бучино (Големо Бучино) 8 2 1 5 14:20 7

Металург 1957 (Перник)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:30 1 кръг Д Германея (Сапарева баня) 7:0
22.09.2019 10:30 2 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 5:4
29.09.2019 10:30 3 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:11
06.10.2019 10:30 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
12.10.2019 10:00 5 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) 0:5
20.10.2019 10:30 6 кръг Г Легия (Рударци) 2:3
- 7 кръг
почива
17.11.2019 10:30 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:2
10.11.2019 10:30 9 кръг Г Кюстендил II (Кюстендил) 5:1
- 10 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 11 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
- 15 кръг Д Легия (Рударци) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 18 кръг Д Кюстендил II (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 6 0 2 47:25 18
4 Легия (Рударци) 8 5 0 3 34:30 15
5 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 24:32 12
6 Миньор 2019 (Бобов дол) 8 3 0 5 32:43 9
7 Велбъжд (Кюстендил) 8 2 0 6 18:38 6

Металург 1957 (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 10:30 1 кръг Г Левски II (София) 0:3
29.09.2019 12:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:9
06.10.2019 12:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:1
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:1
20.10.2019 13:30 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
01.12.2019 09:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
10.11.2019 15:00 7 кръг Г Олимпиец (София) 2:3
17.11.2019 09:00 8 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:1
24.11.2019 15:00 9 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 7 3 0 4 12:16 9
6 Метал 2002 (Перник) 7 3 0 4 9:18 9
7 Металург 1957 (Перник) 7 2 1 4 11:18 7
8 Олимпия ФК (София) 7 1 0 6 9:29 3
9 Витоша 13 (София) 6 1 0 5 9:19 3

Металург 1957 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 14:50 1 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
28.09.2019 14:50 2 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
05.10.2019 16:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:4
12.10.2019 09:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 6:2
19.10.2019 14:50 5 кръг Д Септември (София) 7:3
28.12.2019 11:20 6 кръг Г Ферион (София) -:-
09.11.2019 10:10 7 кръг Д Барокко (София) 8:1
16.11.2019 14:50 8 кръг Г Ултраспорт академия (София) 11:0
23.11.2019 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
30.11.2019 09:00 10 кръг Г Левски II (София) -:-
07.12.2019 14:50 11 кръг Д Н спорт (София) -:-
14.12.2019 13:40 12 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
21.12.2019 09:00 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 6 5 0 1 13:4 15
4 Славия 1913 (София) 7 5 0 2 25:8 15
5 Металург 1957 (Перник) 7 5 0 2 39:13 15
6 Н спорт (София) 7 5 0 2 54:7 15
7 Левски II (София) 6 4 0 2 40:8 12

Металург 1957 (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 09:00 1 кръг Д Железница (Железница) 2:2
28.09.2019 12:30 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
05.10.2019 10:10 3 кръг Г Младост 2015 (София) 3:4
12.10.2019 11:20 4 кръг Д Витоша 13 (София) 2:5
19.10.2019 11:20 5 кръг Г Елит София (София) 2:1
16.11.2019 10:10 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 4:3
09.11.2019 12:30 7 кръг Г Академик 1947 (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 7 4 1 2 20:19 13
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
6 Академик 1947 (София) 7 3 0 4 25:22 9
7 Младост 2015 (София) 7 1 1 5 16:32 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници