Мини "Марица-изток" (Раднево)

BGSupporters форум

Мини "Марица-изток" (Раднево)

"А" ОГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
08.09.2019 17:00 2 кръг Д Чирпан (Чирпан) 5:0
14.09.2019 17:00 3 кръг Г Елтемир (Крън) 2:3
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Локомотив (Тулово) 3:2
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Млада гвардия (Розово) 3:0
12.10.2019 16:00 7 кръг Г Левски (Сърнево) 5:1
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Реал (Мъдрец) 12:0
02.11.2019 14:30 9 кръг Г Бузлуджа (Енина) 1:0
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Тунджа (Павел баня) 5:1
17.11.2019 14:30 11 кръг Г Минерал (Овощник) 0:0
24.11.2019 14:30 12 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 3:0
01.12.2019 14:30 13 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 3:1
- 14 кръг
почива
отложен 15 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
отложен 16 кръг Д Елтемир (Крън) -:-
отложен 17 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
отложен 18 кръг Д Локомотив (Тулово) -:-
отложен 19 кръг Г Млада гвардия (Розово) -:-
отложен 20 кръг Д Левски (Сърнево) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Реал (Мъдрец) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Бузлуджа (Енина) -:-
09.05.2020 18:00 23 кръг Г Тунджа (Павел баня) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Минерал (Овощник) -:-
23.05.2020 18:00 25 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елтемир (Крън) 13 12 0 1 50:18 36
2 Мини "Марица-изток" (Раднево) 12 10 1 1 43:8 31
3 Верея (Стара Загора) 12 10 0 2 41:4 30
4 Минерал (Овощник) 13 9 1 3 37:14 28
5 Бузлуджа (Енина) 13 7 1 5 35:16 22
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2020 11:00 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 1:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СЗ 1 място
2017/2018 А ОФГ СЗ 1 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 2 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 3 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 4 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СЗ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници