Миньор (Перник)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е на 31 май 1945 г. като Рудничар - след обединение на спортен клуб Бенковски (1936 г. - възстановен през септември 1944 г.) и гимнастическо дружество Юнак-Миньор.

Хроника: В Перник (от 1949 до 1962 г. - Димитрово) през отделни периоди са съществували различни футболни отбори. До 1944 г. най-известен е Кракра (1919 г.). През 1945 г. е създадено физкултурно дружество Рудничар. В 1946 г. то е обединено с Локомотив (до 1945 г. - ЖСК) под името Републиканец. През 1947 г. променя названието си на Рудничар. В края на 1949 г. се извършват нови промени. Учредени са няколко доброволни спортни организации на ведомствен принцип, най-популярна от които е Торпедо. През 1952 г. от нея се отделя Миньор. В 1957 г. е създадено дружество за физическа култура и спорт Миньор. В периода от 1969 до 1973 г. то е обединено с Металург, като първо се нарича Кракра, а от 1971 до 1973 г. - Перник. През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура се образува футболен клуб Миньор, който започва да се развива самостоятелно.

Клубни цветове: жълт и черен.

Прозвище: “Миньоро”, “миньорите” или “чуковете”.

Адрес: Перник 2300, ул. “Физкултурна” 1.
Телефон/факс: (+359 76) 630513.
E-mail: admin@minyor-pk.com.

Клубни върхове:
четвърто място в “А” група: 1955 и 1960/61 г.
финалист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на Съветската армия - 1958 г.

Миньор (Перник)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Банско (Банско) 1:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
16.09.2017 17:00 6 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:0
27.09.2017 17:00 8 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:0
22.10.2017 16:00 12 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:2
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
04.11.2017 12:45 14 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:1
11.11.2017 14:00 15 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
18.11.2017 14:00 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
25.11.2017 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Банско (Банско) 0:1
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
11.04.2018 16:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
31.03.2018 15:00 23 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
04.04.2018 16:00 24 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
07.04.2018 16:00 25 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:0
14.04.2018 16:00 26 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
21.04.2018 16:00 27 кръг Д Беласица (Петрич) 3:2
28.04.2018 16:00 28 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
02.05.2018 18:00 29 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
05.05.2018 18:00 30 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
19.05.2018 18:00 32 кръг Г Септември (Симитли) -:-
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Банско (Банско) 27 11 7 9 39:29 40
6 Чавдар (Етрополе) 27 11 7 9 49:39 40
7 Миньор (Перник) 27 11 5 11 36:35 38
8 Сливнишки герой (Сливница) 27 10 7 10 38:35 37
9 Марек 1915 (Дупница) 27 10 5 12 30:34 35
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
16.08.2017 18:30 - Г Легия (София) 5:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
30.08.2017 17:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
06.09.2017 17:00 - Д Дружба (Мещица) 6:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
25.10.2017 16:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 5:1
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
01.11.2017 14:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
Югозападна България
15.11.2017 14:00 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2017 18:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 4:3
11.07.2017 18:00 - Г Локомотив 1929 (София) 0:2
15.07.2017 17:00 - Г Оборище (Панагюрище) 0:1
21.07.2017 18:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 4:0
22.07.2017 18:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:3
23.07.2017 17:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
26.07.2017 17:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
29.07.2017 10:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
05.08.2017 18:00 - Д ЦСКА 1948 (София) 4:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2018 11:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
24.01.2018 15:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
26.01.2018 11:30 - Г Пирин (Благоевград) 2:1
01.02.2018 14:30 - Д Беласица /юн.ст./ (Струмица) 9:0
05.02.2018 13:00 - Д Свобода 2011 (Пещера) 4:1
08.02.2018 14:00 - Г Кариана (Ерден) 0:1
10.02.2018 14:00 - Г Германея (Сапарева баня) 1:1

Миньор (Перник)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
10.09.2017 17:00 2 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
17.09.2017 17:00 3 кръг Д Септември (София) 0:5
11.10.2017 13:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
24.09.2017 17:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
01.10.2017 14:00 6 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:0
05.10.2017 16:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:3
08.10.2017 10:30 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
15.10.2017 16:00 9 кръг Д Барокко (София) 5:2
19.10.2017 16:00 10 кръг Г Левски (София) 1:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) анл.
29.10.2017 15:00 12 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:2
05.11.2017 14:00 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) 7:1
09.11.2017 14:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
12.11.2017 15:30 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
19.11.2017 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:2
- 17 кръг
почива
26.11.2017 14:00 18 кръг Д Септември (Симитли) 7:0
03.12.2017 14:00 19 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 5:3
25.02.2018 10:30 20 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
18.04.2018 15:00 21 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
12.03.2018 14:00 22 кръг Г Септември (София) 0:3
15.03.2018 14:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
18.03.2018 16:30 24 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
05.04.2018 14:30 25 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:0
29.03.2018 14:00 26 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
01.04.2018 16:00 27 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:2
12.04.2018 16:00 28 кръг Г Барокко (София) 0:2
15.04.2018 16:00 29 кръг Д Левски (София) 0:5
- 30 кръг
почива
29.04.2018 16:00 31 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
03.05.2018 17:00 32 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
06.05.2018 17:00 33 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
13.05.2018 17:00 34 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
17.05.2018 17:00 35 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 36 кръг
почива
27.05.2018 17:00 37 кръг Г Септември (Симитли) -:-
03.06.2018 17:00 38 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 26 15 5 6 46:21 50
5 Царско село 2015 (София) 27 14 7 6 59:30 49
6 Миньор (Перник) 27 12 6 9 55:49 42
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 12 5 9 45:34 41
8 Вихрен 1925 (Сандански) 26 12 4 10 55:51 40

Миньор (Перник)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
28.09.2017 17:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:1

Миньор (Перник)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
10.09.2017 11:30 2 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
17.09.2017 11:30 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
24.09.2017 11:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:1
01.10.2017 12:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
08.10.2017 12:00 6 кръг Д Чепинец (Велинград) 5:2
15.10.2017 11:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:3
22.10.2017 11:30 8 кръг Д Левски (София) 1:4
27.10.2017 11:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
01.11.2017 11:30 10 кръг Г Барокко (София) 2:2
05.11.2017 11:30 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
12.11.2017 11:30 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
19.11.2017 11:30 13 кръг Д Ферион (София) 7:2
26.11.2017 12:00 14 кръг Г Септември (София) 0:4
03.12.2017 11:30 15 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
05.03.2018 12:00 16 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
10.05.2018 11:30 17 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
11.03.2018 11:30 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
18.03.2018 11:30 19 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
18.04.2018 12:00 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
01.04.2018 12:00 21 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:0
05.04.2018 11:30 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:1
15.04.2018 11:30 23 кръг Г Левски (София) 1:6
22.04.2018 11:30 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
29.04.2018 11:30 25 кръг Д Барокко (София) -:-
06.05.2018 11:30 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
13.05.2018 11:30 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
20.05.2018 12:00 28 кръг Г Ферион (София) -:-
27.05.2018 11:30 29 кръг Д Септември (София) -:-
03.06.2018 11:30 30 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Пирин 2001 (Благоевград) 22 5 7 10 22:36 22
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 6 2 14 31:49 20
13 Миньор (Перник) 22 4 4 14 28:52 16
14 Ферион (София) 22 2 1 19 15:141 7
15 Велбъжд (Кюстендил) 23 8 1 14 39:48 25

Миньор (Перник)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
05.10.2017 13:30 - Г Левски Раковски (София) 0:3

Миньор (Перник)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:5
09.09.2017 11:00 2 кръг Д Национал (София) 0:3
13.09.2017 11:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:10
16.09.2017 11:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
23.09.2017 11:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
30.09.2017 11:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
11.10.2017 11:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
07.10.2017 11:00 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:1
14.10.2017 11:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:2
21.10.2017 11:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
15.11.2017 11:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
28.10.2017 11:00 12 кръг Д Левски (София) 0:5
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Септември (София) 1:0
- 14 кръг
почива
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
25.11.2017 11:00 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
02.12.2017 11:00 17 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:0
05.03.2018 14:00 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
13.03.2018 19:00 19 кръг Г Национал (София) 0:12
10.03.2018 11:00 20 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:3
17.03.2018 14:00 21 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
21.03.2018 11:00 22 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
18.04.2018 16:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
31.03.2018 11:00 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
04.04.2018 11:00 25 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 9:1
14.04.2018 11:00 26 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
21.04.2018 11:00 27 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
25.04.2018 11:00 28 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
28.04.2018 11:00 29 кръг Г Левски (София) -:-
05.05.2018 11:00 30 кръг Д Септември (София) -:-
- 31 кръг
почива
19.05.2018 11:00 32 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
26.05.2018 11:00 33 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
30.05.2018 11:00 34 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Царско село 2015 (София) 25 8 1 16 46:82 25
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 26 8 1 17 31:115 25
14 Миньор (Перник) 26 6 4 16 31:81 22
15 Витоша (Бистрица) 25 2 0 23 11:122 6
16 Струмска слава 1927 (Радомир) 25 1 0 24 7:218 3

Миньор (Перник)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2017 11:00 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
25.10.2017 11:00 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
04.10.2017 16:00 - Д Лъвчетата (София) 4:0
Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2017 14:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
03.10.2017 16:00 3 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 12:2
08.10.2017 14:00 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
10.10.2017 16:00 5 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
17.10.2017 16:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 5:0
24.10.2017 16:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 7:0
28.10.2017 14:00 8 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 1:1
31.10.2017 15:00 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 4:2
07.11.2017 14:00 10 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:1
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
19.11.2017 14:00 12 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
26.11.2017 14:00 13 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:3
- 14 кръг
почива
01.04.2018 14:00 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
18.04.2018 15:00 16 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:0
15.04.2018 13:00 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1
21.04.2018 11:00 18 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
29.04.2018 11:30 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
05.05.2018 15:00 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
12.05.2018 14:00 21 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
19.05.2018 15:00 22 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
27.05.2018 14:00 23 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 24 кръг
почива
10.06.2018 17:00 25 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
17.06.2018 17:00 26 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 14 12 0 2 76:14 36
2 Миньор (Перник) 14 11 2 1 54:12 35
3 Рилски спортист 2011 (Самоков) 13 11 0 2 58:12 33
4 Ком 98 (Годеч) 14 11 0 3 58:16 33
5 Бенковски (гр.Костенец) 14 7 2 5 43:29 23

Миньор (Перник)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:0
17.09.2017 09:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 0:1
24.09.2017 13:30 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
01.10.2017 12:00 4 кръг Г Лъвчетата (София) 7:0
08.10.2017 12:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:12
15.10.2017 13:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
22.10.2017 10:30 7 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
05.11.2017 09:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 9 8 1 0 68:4 25
2 Славия 1913 (София) 9 8 1 0 43:2 25
3 Миньор (Перник) 9 6 0 3 18:20 18
4 ДИТ Спорт (София) 9 6 0 3 29:9 18
5 Витоша 13 (София) 9 5 1 3 14:12 16
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 15:00 1 кръг Г Н спорт (София) 0:4
17.03.2018 09:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
отложен 3 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
отложен 4 кръг Д София спорт (София) -:-
14.04.2018 15:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:1
21.04.2018 10:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
28.04.2018 12:00 7 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
05.05.2018 10:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
12.05.2018 13:30 9 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
19.05.2018 09:00 10 кръг Г Елит София (София) -:-
26.05.2018 13:30 11 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ДИТ Спорт (София) 3 1 1 1 4:2 4
7 Славия 1913 (София) 5 1 1 3 8:15 4
8 Миньор (Перник) 4 1 0 3 2:10 3
9 Елит София (София) 5 1 0 4 4:24 3
10 Витоша 13 (София) 5 0 2 3 6:11 2

Миньор (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 12:00 1 кръг Г Н спорт (София) 0:2
16.09.2017 13:30 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
23.09.2017 15:00 3 кръг Г Септември (София) 5:0
30.09.2017 10:30 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
25.11.2017 16:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
14.10.2017 10:30 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:6
21.10.2017 12:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
28.10.2017 09:00 8 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
04.11.2017 15:00 9 кръг Д Елит София (София) 1:0
11.11.2017 10:30 10 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
18.11.2017 13:40 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 11 4 3 4 18:17 15
5 ЦСКА (София) 11 3 5 3 15:17 14
6 Миньор (Перник) 11 4 2 5 12:18 14
7 Септември (София) 11 4 1 6 12:22 13
8 Локомотив 1929 (София) 11 4 1 6 21:23 13
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 12:00 1 кръг Г Левски (София) 0:10
17.03.2018 13:30 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
отложен 3 кръг Г Септември (София) -:-
31.03.2018 12:00 4 кръг Д Национал (София) 0:6
14.04.2018 15:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
21.04.2018 13:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
28.04.2018 13:30 7 кръг Г София спорт (София) -:-
05.05.2018 10:30 8 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
12.05.2018 13:30 9 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
19.05.2018 12:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
26.05.2018 15:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 5 2 0 3 11:12 6
9 ДИТ Спорт (София) 4 1 1 2 4:6 4
10 Миньор (Перник) 5 1 0 4 2:21 3
11 София спорт (София) 3 0 2 1 2:3 2
12 Спартак 2015 (София) 5 0 0 5 2:27 0

Миньор (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 09:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:6
16.09.2017 09:00 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:3
23.09.2017 11:20 3 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:0
30.09.2017 09:00 4 кръг Д Младост 2015 (София) 0:1
07.10.2017 09:00 5 кръг Г Левски (София) 1:7
14.10.2017 10:10 6 кръг Д Сердика (София) 3:0
21.10.2017 09:00 7 кръг Г Национал (София) 0:7
28.10.2017 10:10 8 кръг Д Септември (София) 1:1
25.11.2017 14:50 9 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
11.11.2017 10:10 10 кръг Д София спорт (София) 4:1
18.11.2017 10:10 11 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лъвчетата (София) 11 5 1 5 23:24 16
8 Младост 2015 (София) 11 4 2 5 16:27 14
9 Миньор (Перник) 11 3 3 5 16:28 12
10 Ком 98 (Годеч) 11 2 1 8 23:34 7
11 Сердика (София) 11 0 1 10 7:48 1
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 11:20 1 кръг Г Лъвчетата (София) 4:1
18.03.2018 13:40 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
25.03.2018 11:20 3 кръг Г Елит София (София) 7:2
01.04.2018 12:30 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
15.04.2018 13:40 5 кръг Г Победа 2013 (София) 2:1
22.04.2018 12:30 6 кръг Д Ферион (София) -:-
29.04.2018 13:40 7 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
06.05.2018 11:20 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
13.05.2018 12:30 9 кръг Д Гранит (Владая) -:-
20.05.2018 12:30 10 кръг Г Септември (София) -:-
27.05.2018 13:40 11 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Левски Раковски (София) 4 4 0 0 11:4 12
14 Миньор (Перник) 5 4 0 1 16:8 12
15 Септември (София) 4 3 1 0 19:4 10
16 Младост 2015 (София) 5 3 1 1 13:5 10
17 Гранит (Владая) 5 3 0 2 8:8 9

Клубна емблема

Екипи

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:38 сезона
"Б" група:22 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "А" група 14 място
2011/2012 "А" група 9 място
2010/2011 "А" група 9 място
2009/2010 "А" група 8 място
2008/2009 "А" група 11 място
2007/2008 "Б" група 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2017 4.825 83
октомври 2017 13.412 44
септември 2017 10.539 57
август 2017 19.217 31
май 2017 13.364 49
април 2017 16.976 34
март 2017 14.184 40
ноември 2016 10.372 58
октомври 2016 12.980 46
септември 2016 15.232 35
август 2016 21.375 18
май 2016 11.860 41
април 2016 14.012 31
март 2016 13.124 34
ноември 2015 12.183 44
октомври 2015 14.333 32
август 2015 14.013 34
май 2015 13.948 33
април 2015 16.243 30
март 2015 13.457 35
декември 2014 14.059 36
октомври 2014 13.735 34
септември 2014 12.536 41
май 2014 11.580 55
април 2014 15.041 32
март 2014 10.109 49
ноември 2013 15.501 42
септември 2013 19.989 27
август 2013 19.599 34
май 2013 8.962 63
април 2013 29.813 18
март 2013 34.429 14
ноември 2012 32.254 15
октомври 2012 35.306 11
септември 2012 18.816 25
май 2012 60.217 3
април 2012 41.325 10
март 2012 35.312 12
ноември 2011 46.943 7
октомври 2011 10.251 67
септември 2011 35.147 10
август 2011 42.947 8
май 2011 36.176 11
април 2011 29.446 17
март 2011 65.456 4
ноември 2010 39.876 10
октомври 2010 26.486 22
септември 2010 51.159 6
август 2010 7.823 87
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници