Миньор (Сеново)

BGSupporters форум

Миньор (Сеново)

"А" ОГ Разград
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 18:00 1 кръг Д Спортист (Пороище) 3:0
02.03.2019 15:00 2 кръг Г Стара сила (Старо селище) 0:1
15.09.2018 17:00 3 кръг Д Стрела (Тодорово) 8:0
23.09.2018 17:00 4 кръг Г Ураган (Гецово) 10:3
30.09.2018 16:00 5 кръг Д Челси (Брестовене) 2:0
06.10.2018 16:00 6 кръг Г Академик (Веселец) 3:1
14.10.2018 16:00 7 кръг Д Барса 2011 (Сушево) 3:1
20.10.2018 16:00 8 кръг Г Бели Лом (Дряновец) 1:0
28.10.2018 15:00 9 кръг Д Светкавица (Медовене) 4:2
04.11.2018 14:00 10 кръг Г Вихър (Лозница) 2:0
- 11 кръг
почива
18.11.2018 14:00 12 кръг Д Победа (Богданци) 7:1
24.11.2018 14:00 13 кръг Г Белите орли (Лозница) 0:0
09.03.2019 15:00 14 кръг Г Спортист (Пороище) 3:2
17.03.2019 15:00 15 кръг Д Стара сила (Старо селище) 0:2
23.03.2019 15:00 16 кръг Г Стрела (Тодорово) 11:3
31.03.2019 15:00 17 кръг Д Ураган (Гецово) -:-
06.04.2019 16:00 18 кръг Г Челси (Брестовене) -:-
- 19 кръг Д Академик (Веселец) -:-
- 20 кръг Г Барса 2011 (Сушево) -:-
- 21 кръг Д Бели Лом (Дряновец) -:-
- 22 кръг Г Светкавица (Медовене) -:-
- 23 кръг Д Вихър (Лозница) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Победа (Богданци) -:-
- 26 кръг Д Белите орли (Лозница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Стара сила (Старо селище) 15 15 0 0 44:5 45
2 Миньор (Сеново) 15 12 1 2 57:16 37
3 Белите орли (Лозница) 14 10 1 3 40:10 31
4 Светкавица (Медовене) 14 10 0 4 36:26 30
5 Бели Лом (Дряновец) 15 8 2 5 32:24 26
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Разград / Финал
22.08.2018 18:00 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
29.08.2018 18:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Финал
09.09.2018 17:30 - Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
Североизточна България
14.11.2018 14:30 - Д Суворово 1 (Суворово) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2019 14:00 - Д Хитрино (Хитрино) 0:5
17.02.2019 14:00 - Г Локомотив (Русе) 1:6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ РЗ 2 място
2016/2017 А ОФГ РЗ 4 място
2015/2016 А ОФГ РЗ 8 място
2014/2015 А ОФГ РЗ 8 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 5 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници