Мизия 2005 (Кнежа)

BGSupporters форум

Мизия 2005 (Кнежа)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Кариана (Ерден) 0:9
- 2 кръг
почива
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
04.09.2016 17:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 2:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
18.09.2016 17:00 6 кръг Г Вихър (Славяново) 1:5
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Ювентус (Малчика) 5:0
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:3
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:1
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:1
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:5
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Кариана (Ерден) 1:1
- 17 кръг
почива
19.03.2017 14:30 18 кръг Г Трявна (Трявна) 0:0
24.03.2017 14:30 19 кръг Д Ком (Берковица) 4:1
02.04.2017 17:00 20 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
09.04.2017 17:00 21 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
14.04.2017 17:00 22 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:0
23.04.2017 17:00 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:2
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:5
06.05.2017 18:00 25 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:2
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:2
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:2
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:1
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Янтра Габрово (Габрово) 28 10 4 14 49:61 34
11 Трявна (Трявна) 28 8 7 13 35:50 31
12 Мизия 2005 (Кнежа) 28 7 10 11 38:59 31
13 Партизан (Червен бряг) 28 6 5 17 23:72 23
14 Ком (Берковица) 28 2 1 25 20:140 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
14.09.2016 16:00 - Д Партизан (Червен бряг) 5:0
Област Плевен / Втори кръг
21.09.2016 16:00 - Г Вихър (Славяново) 0:5

Мизия 2005 (Кнежа)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 16:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 3:3
29.09.2016 16:00 2 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 5:3
06.10.2016 3 кръг Д Вихър (Славяново) 7:0
13.10.2016 4 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 2:1
20.10.2016 5 кръг Д Гигант (Белене) 12:1
27.10.2016 6 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
03.11.2016 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:2
11.11.2016 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:1
17.11.2016 9 кръг Г Трявна (Трявна) 4:2
24.03.2017 14:00 10 кръг Г Павликени (Павликени) 5:6
26.03.2017 14:00 11 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 3:2
30.03.2017 14:00 12 кръг Г Вихър (Славяново) 2:3
07.04.2017 15:00 13 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 3:0
13.04.2017 15:00 14 кръг Г Гигант (Белене) 3:0
19.04.2017 15:00 15 кръг Г Ювентус (Малчика) 3:1
27.04.2017 15:00 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) 8:1
05.05.2017 16:00 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:3
11.05.2017 16:00 18 кръг Д Трявна (Трявна) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Трявна (Трявна) 18 14 2 2 85:13 44
2 Мизия 2005 (Кнежа) 18 13 2 3 75:31 41
3 Павликени (Павликени) 18 11 5 2 55:26 38
4 Вихър (Славяново) 18 9 2 7 36:31 29
5 Ресен 2012 (Ресен) 18 8 2 8 37:41 26

Мизия 2005 (Кнежа)

Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2016 16:00 1 кръг Д Венци (Искър) 4:1
07.10.2016 16:00 2 кръг Г Искър (Чомаковци) 1:3
14.10.2016 16:00 3 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:2
22.10.2016 11:00 4 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:6
28.10.2016 16:00 5 кръг Д Дреновец (Горник) 3:0
22.04.2017 11:00 6 кръг Г Венци (Искър) 1:0
29.04.2017 11:00 7 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:4
06.05.2017 11:00 8 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 0:8
13.05.2017 11:00 9 кръг Д Спартак (Койнаре) 1:0
20.05.2017 11:00 10 кръг Г Дреновец (Горник) 4:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак (Койнаре) 10 6 1 3 34:11 19
3 Искър (Чомаковци) 10 5 1 4 29:26 16
4 Мизия 2005 (Кнежа) 10 4 0 6 18:30 12
5 Венци (Искър) 10 2 1 7 17:41 7
6 Дреновец (Горник) 10 2 0 8 14:37 6

Мизия 2005 (Кнежа)

ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 11:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:8
25.09.2016 11:00 2 кръг Д Гунди (Плевен) 0:2
02.10.2016 11:00 3 кръг Г Бенковски (Тетевен) 0:8
09.10.2016 11:00 4 кръг Г Чавдар (Троян) 0:7
- 5 кръг
почива
23.10.2016 11:00 6 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:14
30.10.2016 11:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
02.04.2017 11:00 8 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:11
09.04.2017 11:00 9 кръг Г Гунди (Плевен) 3:0
21.05.2017 11:00 10 кръг Д Бенковски (Тетевен) 0:2
23.04.2017 11:00 11 кръг Д Чавдар (Троян) 1:4
- 12 кръг
почива
07.05.2017 11:00 13 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:17
14.05.2017 11:00 14 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак (Плевен) 12 7 0 5 32:26 21
4 Чавдар (Троян) 12 6 0 6 28:48 18
5 Бенковски (Тетевен) 12 5 0 7 31:50 15
6 Мизия 2005 (Кнежа) 12 1 0 11 6:78 3
7 Гунди (Плевен) 12 1 0 11 4:44 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 12 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 5 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 5 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 1.449 91
октомври 2016 8.696 64
септември 2016 7.098 69
август 2016 4.766 85
всички

Интернет страници