Мизия 2005 (Кнежа)

BGSupporters форум

Мизия 2005 (Кнежа)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:2
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 0:6
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Павликени (Павликени) 1:4
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Трявна (Трявна) 0:4
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:1
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 5:2
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Вихър (Славяново) 1:6
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Кариана (Ерден) 1:2
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:1
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
11.03.2018 14:30 16 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
18.03.2018 14:30 17 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
10.04.2018 17:00 18 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:5
01.04.2018 17:00 19 кръг Д Спартак (Плевен) 1:1
06.04.2018 17:00 20 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
15.04.2018 17:00 21 кръг Д Трявна (Трявна) 4:1
22.04.2018 17:00 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
26.04.2018 17:00 23 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:4
29.04.2018 17:00 24 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:6
06.05.2018 18:00 25 кръг Д Вихър (Славяново) 1:4
10.05.2018 18:00 26 кръг Г Кариана (Ерден) 0:2
13.05.2018 18:00 27 кръг Д Ботев (Луковит) 1:0
20.05.2018 18:00 28 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
27.05.2018 18:00 29 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
03.06.2018 18:00 30 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Павликени (Павликени) 30 10 2 18 34:62 32
13 Ботев (Луковит) 30 9 3 18 37:64 30
14 Янтра (Полски Тръмбеш) 30 7 5 18 37:61 26
15 Янтра 1919 (Габрово) 30 7 2 21 26:71 23
16 Мизия 2005 (Кнежа) 30 6 4 20 24:75 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Д Спартак (Плевен) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2017 18:00 - Д Партизан (Червен бряг) 2:7
16.07.2017 18:00 - Д Ботев (Луковит) 3:5
23.07.2017 18:00 - Д Левски 2007 (Левски) 2:3
26.07.2017 18:00 - Г Партизан (Червен бряг) 0:4
06.09.2017 17:00 - Г Ботев (Враца) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 14:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:6
27.01.2018 14:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 2:1
11.02.2018 14:00 - Д Ботев (Луковит) 0:0
18.02.2018 14:00 - Г Ботев (Луковит) 2:2

Мизия 2005 (Кнежа)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:11
21.09.2017 16:00 2 кръг Г Ботев (Луковит) 1:8
28.09.2017 16:00 3 кръг Д Левски 2007 (Левски) 6:2
05.10.2017 14:00 4 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:7
12.10.2017 14:00 5 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 2:4
19.10.2017 14:00 6 кръг Д Вихър (Славяново) 0:8
26.10.2017 14:00 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:8
03.11.2017 14:00 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:10
09.11.2017 14:00 9 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 1:7
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Партизан (Червен бряг) 4:5
01.04.2018 16:00 11 кръг Д Ботев (Луковит) 0:3
29.03.2018 15:00 12 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:0
05.04.2018 16:00 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 5:0
12.04.2018 16:00 14 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
19.04.2018 16:00 15 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
26.04.2018 16:00 16 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:4
03.05.2018 16:00 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) 5:1
10.05.2018 16:00 18 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1927 (Дряново) 18 6 3 9 36:49 21
7 Ботев (Луковит) 18 6 1 11 50:67 19
8 Мизия 2005 (Кнежа) 18 5 1 12 35:82 16
9 Левски 2007 (Левски) 18 4 1 13 35:95 13
10 Олимпик 2000 (Тетевен) 18 3 1 14 28:58 10

Мизия 2005 (Кнежа)

Деца: Плевен - Междуобластна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Д Спартак (Койнаре) анл.
- 2 кръг
почива
07.10.2017 11:00 3 кръг Д Светкавица (Градежница) 0:2
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:5
21.10.2017 11:00 5 кръг Г Бенковски (Тетевен) 0:3
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:12
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Венци (Искър) 2:1
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Дреновец (Горник) 7:5
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Ботев (Луковит) 1:8
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
14.04.2018 11:00 12 кръг Г Светкавица (Градежница) 7:0
21.04.2018 11:00 13 кръг Г Искър (Чомаковци) 0:6
28.04.2018 11:00 14 кръг Д Бенковски (Тетевен) 4:5
05.05.2018 11:00 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:5
12.05.2018 11:00 16 кръг Д Венци (Искър) 0:1
19.05.2018 11:00 17 кръг Г Дреновец (Горник) 0:3
26.05.2018 11:00 18 кръг Д Ботев (Луковит) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бенковски (Тетевен) 14 8 0 6 41:39 24
5 Венци (Искър) 14 6 0 8 19:32 18
6 Мизия 2005 (Кнежа) 14 3 0 11 25:64 9
7 Светкавица (Градежница) 14 2 1 11 8:47 7
8 Дреновец (Горник) 14 2 0 12 18:51 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 16 място
2016/2017 Трета лига 12 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 5 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 5 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 5.338 84
април 2018 3.289 89
март 2018 9.860 61
ноември 2017 5.725 77
октомври 2017 6.983 75
септември 2017 1.381 93
август 2017 4.699 83
май 2017 7.165 73
април 2017 5.809 80
март 2017 11.577 53
ноември 2016 1.449 91
октомври 2016 8.696 64
септември 2016 7.098 69
август 2016 4.766 85
всички

Интернет страници