Младост (Екзарх Йосиф)

BGSupporters форум

Младост (Екзарх Йосиф)

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Д Дунав (Батин) 2:1
21.09.2019 17:00 2 кръг Г Ботев 2010 (Копривец) 3:1
29.09.2019 17:00 3 кръг Д Янтра (Долна Студена) 6:0
06.10.2019 15:30 4 кръг Г Левски (Караманово) 9:0
13.10.2019 15:00 5 кръг Д Левски (Новград) анл.
13.10.2019 15:00 6 кръг Г Партизан (Босилковци) 2:0
- 7 кръг
почива
20.10.2019 15:00 8 кръг Д Атлетик (Тръстеник) 2:0
03.11.2019 14:00 9 кръг Г Янтра (Ценово) 5:1
23.11.2019 14:00 10 кръг Д Борово 2000 (Борово) 5:4
17.11.2019 14:00 11 кръг Г Две могили (Две могили) 0:0
07.03.2020 15:00 12 кръг Г Дунав (Батин) анл.
15.03.2020 15:00 13 кръг Д Ботев 2010 (Копривец) анл.
21.03.2020 15:00 14 кръг Г Янтра (Долна Студена) анл.
29.03.2020 15:00 15 кръг Д Левски (Караманово) анл.
- 16 кръг
почива
12.04.2020 17:00 17 кръг Д Партизан (Босилковци) анл.
- 18 кръг
почива
26.04.2020 17:00 19 кръг Г Атлетик (Тръстеник) анл.
03.05.2020 18:00 20 кръг Д Янтра (Ценово) анл.
10.05.2020 18:00 21 кръг Г Борово 2000 (Борово) анл.
17.05.2020 18:00 22 кръг Д Две могили (Две могили) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Младост (Екзарх Йосиф) 9 8 1 0 34:7 25
2 Дунав (Батин) 9 8 0 1 58:4 24
3 Атлетик (Тръстеник) 9 6 1 2 21:12 19
4 Партизан (Босилковци) 9 6 0 3 18:18 18
5 Ботев 2010 (Копривец) 9 4 2 3 23:19 14
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
24.08.2019 18:00 - Г Дунав (Батин) 4:0
Област Русе / Втори кръг
03.09.2019 18:00 - Г Две могили (Две могили) 3:1
Област Русе / Финал
11.09.2019 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
- -
почива
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Финал
25.09.2019 18:30 - Г Стара сила (Старо селище) 2:0
Североизточна България / Финал
07.12.2019 12:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ РС 1 място
2018/2019 А ОФГ РС 1 място
2017/2018 А ОФГ РС 1 място
2016/2017 А ОФГ РС 1 място
2015/2016 А ОФГ РС 1 място
2014/2015 А ОФГ РС 1 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място
2012/2013 А ОФГ РС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници