Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 1947 (Пловдив)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Младост 2015 (София)

BGSupporters форум

Младост 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 12:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:3
09.09.2017 12:00 2 кръг Д Септември (София) 0:2
16.09.2017 12:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:3
23.09.2017 09:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
30.09.2017 15:00 5 кръг Д Конкордия (София) 4:4
08.10.2017 13:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:8
14.10.2017 14:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:8
20.10.2017 12:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 8:3
28.10.2017 12:00 9 кръг Д Барокко (София) 0:1
04.11.2017 12:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
11.11.2017 12:00 11 кръг Д Елит София (София) 2:3
11.04.2018 15:30 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:4
10.03.2018 13:00 13 кръг Г Септември (София) 1:3
17.03.2018 13:00 14 кръг Д Спортист 13 (София) 0:1
23.05.2018 12:00 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:5
31.03.2018 14:00 16 кръг Г Конкордия (София) 2:5
14.04.2018 15:00 17 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:10
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:8
31.05.2018 12:00 19 кръг Д Олимпиец (София) 13:1
05.05.2018 12:00 20 кръг Г Барокко (София) 0:1
12.05.2018 17:30 21 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:3
17.05.2018 13:00 22 кръг Г Елит София (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спортист 13 (София) 22 7 5 10 51:59 26
9 Барокко (София) 22 7 3 12 29:45 24
10 Конкордия (София) 22 4 3 15 42:85 15
11 Младост 2015 (София) 22 3 1 18 41:83 10
12 Олимпиец (София) 22 0 1 21 17:199 1

Младост 2015 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:00 1 кръг Г Барокко (София) 0:3
17.09.2017 10:00 2 кръг Д Септември (София) анл.
22.09.2017 10:00 3 кръг Г Гранит (Владая) анл.
01.10.2017 10:00 4 кръг Д Искър (Герман) анл.
08.10.2017 13:30 5 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
15.10.2017 10:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) анл.
22.10.2017 13:30 7 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
29.10.2017 10:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
01.11.2017 10:00 9 кръг Г ЦСКА 1948 (София) анл.
05.11.2017 10:00 10 кръг Д Олимпиец (София) анл.
11.11.2017 10:00 11 кръг Г Ферион (София) анл.
19.11.2017 10:00 12 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
25.11.2017 10:00 13 кръг Г Конкордия (София) анл.
02.12.2017 12:00 14 кръг Г Интернационал (София) анл.
05.09.2017 10:00 15 кръг Д София спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Надежда (Доброславци) 23 2 0 21 21:151 6
13 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12 2 0 10 11:116 6
-- Искър (Герман) 7 0 0 7 6:96 -
-- София спорт (София) 2 1 0 1 3:4 -
-- Младост 2015 (София) 2 0 0 2 1:6 -

Младост 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2017 12:30 1 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
16.09.2017 10:10 2 кръг Д Лъвчетата (София) 0:1
23.09.2017 14:50 3 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:0
30.09.2017 09:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
07.10.2017 14:50 5 кръг Д Сердика (София) 4:0
14.10.2017 11:20 6 кръг Г Септември (София) 2:2
21.10.2017 14:50 7 кръг Д София спорт (София) 4:1
28.10.2017 09:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:10
25.11.2017 12:30 9 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:5
11.11.2017 13:40 10 кръг Г Левски (София) 1:3
18.11.2017 14:50 11 кръг Д Национал (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 11 5 2 4 24:42 17
7 Лъвчетата (София) 11 5 1 5 23:24 16
8 Младост 2015 (София) 11 4 2 5 16:27 14
9 Миньор (Перник) 11 3 3 5 16:28 12
10 Ком 98 (Годеч) 11 2 1 8 23:34 7
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
18.03.2018 10:10 2 кръг Д Елит София (София) 2:0
25.03.2018 12:30 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
31.03.2018 16:00 4 кръг Д Победа 2013 (София) 5:2
15.04.2018 14:50 5 кръг Г Ферион (София) 5:0
22.04.2018 11:20 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:2
29.04.2018 13:40 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
10.05.2018 12:30 8 кръг Г Гранит (Владая) 2:2
13.05.2018 10:10 9 кръг Д Септември (София) 4:3
20.05.2018 09:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
27.05.2018 12:30 11 кръг Д Лъвчетата (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Септември (София) 11 8 1 2 46:18 25
16 Лъвчетата (София) 11 7 2 2 30:17 23
17 Младост 2015 (София) 11 6 2 3 25:17 20
18 Гранит (Владая) 11 6 1 4 22:20 19
19 Витоша 13 (София) 11 6 0 5 34:22 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници