Младост 2015 (София)

BGSupporters форум

Младост 2015 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 12:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:3
09.09.2017 12:00 2 кръг Д Септември (София) 0:2
16.09.2017 12:00 3 кръг Г Спортист 13 (София) 1:3
23.09.2017 09:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
30.09.2017 15:00 5 кръг Д Конкордия (София) 4:4
08.10.2017 13:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:8
14.10.2017 14:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:8
20.10.2017 12:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 8:3
28.10.2017 12:00 9 кръг Д Барокко (София) 0:1
04.11.2017 12:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
11.11.2017 12:00 11 кръг Д Елит София (София) 2:3
11.04.2018 15:30 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:4
10.03.2018 13:00 13 кръг Г Септември (София) 1:3
17.03.2018 13:00 14 кръг Д Спортист 13 (София) 0:1
23.05.2018 12:00 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:5
31.03.2018 14:00 16 кръг Г Конкордия (София) 2:5
14.04.2018 15:00 17 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:10
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:8
31.05.2018 12:00 19 кръг Д Олимпиец (София) 13:1
05.05.2018 12:00 20 кръг Г Барокко (София) 0:1
12.05.2018 17:30 21 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:3
17.05.2018 13:00 22 кръг Г Елит София (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спортист 13 (София) 22 7 5 10 51:59 26
9 Барокко (София) 22 7 3 12 29:45 24
10 Конкордия (София) 22 4 3 15 42:85 15
11 Младост 2015 (София) 22 3 1 18 41:83 10
12 Олимпиец (София) 22 0 1 21 17:199 1

Младост 2015 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:00 1 кръг Г Барокко (София) 0:3
17.09.2017 10:00 2 кръг Д Септември (София) анл.
22.09.2017 10:00 3 кръг Г Гранит (Владая) анл.
01.10.2017 10:00 4 кръг Д Искър (Герман) анл.
08.10.2017 13:30 5 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
15.10.2017 10:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) анл.
22.10.2017 13:30 7 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
29.10.2017 10:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
01.11.2017 10:00 9 кръг Г ЦСКА 1948 (София) анл.
05.11.2017 10:00 10 кръг Д Олимпиец (София) анл.
11.11.2017 10:00 11 кръг Г Ферион (София) анл.
19.11.2017 10:00 12 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) анл.
25.11.2017 10:00 13 кръг Г Конкордия (София) анл.
02.12.2017 12:00 14 кръг Г Интернационал (София) анл.
05.09.2017 10:00 15 кръг Д София спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Надежда (Доброславци) 23 2 0 21 21:151 6
13 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12 2 0 10 11:116 6
-- Искър (Герман) 7 0 0 7 6:96 -
-- София спорт (София) 2 1 0 1 3:4 -
-- Младост 2015 (София) 2 0 0 2 1:6 -

Младост 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
17.09.2017 12:30 1 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
16.09.2017 10:10 2 кръг Д Лъвчетата (София) 0:1
23.09.2017 14:50 3 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:0
30.09.2017 09:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
07.10.2017 14:50 5 кръг Д Сердика (София) 4:0
14.10.2017 11:20 6 кръг Г Септември (София) 2:2
21.10.2017 14:50 7 кръг Д София спорт (София) 4:1
28.10.2017 09:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:10
25.11.2017 12:30 9 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:5
11.11.2017 13:40 10 кръг Г Левски (София) 1:3
18.11.2017 14:50 11 кръг Д Национал (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 11 5 2 4 24:42 17
7 Лъвчетата (София) 11 5 1 5 23:24 16
8 Младост 2015 (София) 11 4 2 5 16:27 14
9 Миньор (Перник) 11 3 3 5 16:28 12
10 Ком 98 (Годеч) 11 2 1 8 23:34 7
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
18.03.2018 10:10 2 кръг Д Елит София (София) 2:0
25.03.2018 12:30 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
31.03.2018 16:00 4 кръг Д Победа 2013 (София) 5:2
15.04.2018 14:50 5 кръг Г Ферион (София) 5:0
22.04.2018 11:20 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:2
29.04.2018 13:40 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
10.05.2018 12:30 8 кръг Г Гранит (Владая) 2:2
13.05.2018 10:10 9 кръг Д Септември (София) 4:3
20.05.2018 09:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
27.05.2018 12:30 11 кръг Д Лъвчетата (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Септември (София) 11 8 1 2 46:18 25
16 Лъвчетата (София) 11 7 2 2 30:17 23
17 Младост 2015 (София) 11 6 2 3 25:17 20
18 Гранит (Владая) 11 6 1 4 22:20 19
19 Витоша 13 (София) 11 6 0 5 34:22 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници