Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Албена 97 (Оброчище)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Искра (Генерал Киселово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спартак София (София)

Спортион (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Царичино (Царичино)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Момино (Момино село)

BGSupporters форум

Момино (Момино село)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 18:00 1 кръг Г Кричим (Кричим) 2:3
31.08.2019 17:00 2 кръг Г Марица (Цалапица) 2:3
08.09.2019 17:00 3 кръг Д Марица (Милево) 1:6
15.09.2019 17:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
22.09.2019 17:00 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:3
29.09.2019 17:00 6 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:2
06.10.2019 16:00 7 кръг Г Калояново (Калояново) 0:4
13.10.2019 16:00 8 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:1
20.10.2019 16:00 9 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:2
24.10.2019 16:00 10 кръг Д Раковски (Раковски) 0:3
07.12.2019 14:30 11 кръг Г Садово (Садово) 1:2
10.11.2019 14:30 12 кръг Д Житница (Житница) 1:3
16.11.2019 14:30 13 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3
24.11.2019 14:30 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
30.11.2019 14:30 15 кръг Г Вихър (Белозем) 0:5
22.02.2020 14:00 16 кръг Д Кричим (Кричим) 0:3
29.02.2020 14:00 17 кръг Д Марица (Цалапица) 0:3
07.03.2020 15:00 18 кръг Г Марица (Милево) анл.
14.03.2020 15:00 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
21.03.2020 15:00 20 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
28.03.2020 15:00 21 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) анл.
04.04.2020 17:00 22 кръг Д Калояново (Калояново) анл.
11.04.2020 17:00 23 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
17.04.2020 17:00 24 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
25.04.2020 17:00 25 кръг Г Раковски (Раковски) анл.
02.05.2020 18:00 26 кръг Д Садово (Садово) анл.
09.05.2020 18:00 27 кръг Г Житница (Житница) анл.
16.05.2020 18:00 28 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) анл.
23.05.2020 18:00 29 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
30.05.2020 18:00 30 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Кричим (Кричим) 17 6 0 11 24:50 18
13 Раковски (Раковски) 17 5 1 11 27:47 16
14 Марица (Цалапица) 17 3 1 13 21:64 10
15 Калояново (Калояново) 17 2 1 14 16:57 7
16 Момино (Момино село) 17 0 1 16 12:50 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 16 място
2018/2019 А ОФГ ПД 11 място
2017/2018 А ОФГ ПД 9 място
2016/2017 А ОФГ ПД 8 място
2015/2016 А ОФГ ПД 12 място
2014/2015 А ОФГ ПД 6 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници