Мрамор (Мрамор)

BGSupporters форум

Мрамор (Мрамор)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Сокол (Негован) 3:1
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Житен (Житен) 3:0
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 2:1
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 5:1
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:3
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Световрачене (Световрачене) 18:0
- 9 кръг
почива
01.12.2019 14:00 10 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 6:0
07.11.2019 21:00 11 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
17.11.2019 14:00 12 кръг Д Левски (Чепинци) 2:2
24.11.2019 14:00 13 кръг Г Локомотив 2016 (София) 7:1
01.03.2020 16:00 14 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 3:1
08.03.2020 16:00 15 кръг Д Сокол (Негован) анл.
15.03.2020 16:00 16 кръг Г Житен (Житен) анл.
22.03.2020 16:00 17 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) анл.
29.03.2020 17:00 18 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) анл.
05.04.2020 17:00 19 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) анл.
12.04.2020 17:00 20 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) анл.
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
- 22 кръг
почива
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) анл.
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) анл.
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Локомотив 2016 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Чепинци) 13 12 1 0 51:9 37
2 Мрамор (Мрамор) 13 11 2 0 59:10 35
3 Сокол (Негован) 13 10 0 3 56:25 30
4 Вихър (кв.Требич, София) 13 8 0 5 29:28 24
5 Банкя 2009 (Банкя) 13 5 3 5 30:25 18

Мрамор (Мрамор)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 11:30 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
07.09.2019 11:30 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:9
14.09.2019 11:30 3 кръг Г Барокко (София) 3:6
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:4
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
- 6 кръг
почива
12.10.2019 11:30 7 кръг Д Левски (Чепинци) 4:2
19.10.2019 09:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:1
23.11.2019 09:30 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
09.11.2019 16:00 10 кръг Д Барокко (София) 4:2
16.11.2019 11:30 11 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:8
07.03.2020 09:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
- 13 кръг
почива
21.03.2020 11:30 14 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
28.03.2020 11:30 15 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
04.04.2020 11:30 16 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
11.04.2020 11:30 17 кръг Г Барокко (София) анл.
25.04.2020 09:30 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
02.05.2020 11:30 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
- 20 кръг
почива
16.05.2020 11:30 21 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 57 СОУ (София) 9 6 1 2 51:12 19
4 Барокко (София) 10 4 0 6 21:40 12
5 Мрамор (Мрамор) 10 3 1 6 18:51 10
6 Надежда (Доброславци) 9 2 1 6 10:35 7
7 Левски (Чепинци) 9 0 0 9 10:64 0

Мрамор (Мрамор)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Д"
21.09.2019 09:00 1 кръг Г София 2010 (София) 5:0
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:5
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Младост 2015 (София) 5:3
12.10.2019 12:00 4 кръг Д ОФК София (София) 2:4
19.10.2019 10:30 5 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
16.11.2019 09:00 6 кръг Д ДАФ (София) 1:0
09.11.2019 09:00 7 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Банкя 2009 (Банкя) 7 5 0 2 25:5 15
4 ОФК София (София) 7 4 1 2 26:12 13
5 Мрамор (Мрамор) 7 3 0 4 15:22 9
6 Младост 2015 (София) 7 1 0 6 15:31 3
7 София 2010 (София) 7 1 0 6 4:48 3
Втора фаза / Група "Г"
22.03.2020 09:00 1 кръг Д РД Спорт (София) анл.
29.03.2020 13:30 2 кръг Д Щурче (София) анл.
05.04.2020 10:30 3 кръг Г Септември II (София) анл.
12.04.2020 12:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) анл.
26.04.2020 10:30 5 кръг Г Интернационал (София) анл.
03.05.2020 10:30 6 кръг Д Миньор (Перник) анл.
10.05.2020 12:00 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
29 Интернационал (София) - 0 0 0 0:0 0
29 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0
29 Мрамор (Мрамор) - 0 0 0 0:0 0
29 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
29 Септември II (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 2 място
2018/2019 А ОФГ С 3 място
2017/2018 А ОФГ С 4 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници