НСА (София)

BGSupporters форум

НСА (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 11:20 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 5:1
08.10.2016 12:30 2 кръг Г РД Спорт (София) 7:2
16.10.2016 09:00 3 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:1
20.10.2016 12:30 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 8:0
29.10.2016 11:20 5 кръг Д Ферион (София) 7:0
- 6 кръг
почива
10.11.2016 11:20 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:1
19.11.2016 11:20 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:1
27.11.2016 11:20 9 кръг Г Сердика (София) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 8 6 2 0 42:10 20
2 ДИТ Спорт (София) 8 5 2 1 32:10 17
3 Локомотив 1929 (София) 8 5 2 1 29:12 17
4 Ферион (София) 8 4 2 2 24:18 14
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 09:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:1
08.03.2017 16:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:2
18.03.2017 11:20 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 5:0
25.03.2017 10:10 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
01.04.2017 09:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 2:5
08.04.2017 13:40 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:7
12.04.2017 12:30 7 кръг Г Левски (София) 0:3
22.04.2017 12:30 8 кръг Д Национал (София) 1:5
29.04.2017 14:50 9 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:0
06.05.2017 13:40 10 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
13.05.2017 11:20 11 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:1
20.05.2017 09:00 12 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
27.05.2017 12:30 13 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 12 6 2 4 34:29 20
7 Ком 98 (Годеч) 12 5 4 3 18:17 19
8 НСА (София) 12 5 2 5 26:30 17
9 ДИТ Спорт (София) 12 5 0 7 24:23 15
10 Левски-Раковски (София) 12 3 1 8 13:31 10

НСА (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 11:50 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
06.10.2016 13:00 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 10:0
15.10.2016 11:50 3 кръг Г Левски-Раковски (София) 4:0
22.10.2016 11:50 4 кръг Д Витоша 13 (София) 5:1
29.10.2016 13:00 5 кръг Г Септември (София) 8:0
05.11.2016 09:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) анл.
12.11.2016 14:10 7 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:2
19.11.2016 09:30 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:1
26.11.2016 09:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Царско село 2015 (София) 8 7 0 1 39:3 21
3 Метал 2002 (Перник) 8 5 2 1 17:5 17
4 НСА (София) 8 5 1 2 33:9 16
5 Левски-Раковски (София) 8 4 0 4 15:20 12
6 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 7:11 10
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 11:20 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:0
11.03.2017 09:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 6:0
18.03.2017 10:10 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 6:1
25.03.2017 14:50 4 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
01.04.2017 12:30 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 5:3
08.04.2017 14:50 6 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:1
22.04.2017 14:50 7 кръг Д Ферион (София) 9:1
29.04.2017 14:50 8 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:2
06.05.2017 14:50 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:0
13.05.2017 14:50 10 кръг Д Национал (София) 4:3
20.05.2017 11:20 11 кръг Г Левски (София) 5:0
27.05.2017 14:50 12 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
03.06.2017 12:30 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 11 9 1 1 45:12 28
2 Царско село 2015 (София) 11 9 1 1 55:14 28
3 Славия 1913 (София) 11 6 4 1 39:9 22
4 Левски (София) 10 6 2 2 27:12 20
5 Метал 2002 (Перник) 11 5 5 1 15:7 20

НСА (София)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 16:30 1 кръг Г Пълдин (Пловдив) 27:0
17.09.2016 16:00 2 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 1:2
24.09.2016 13:00 3 кръг Г Спортика (Благоевград) 2:0
01.10.2016 13:00 4 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:0
09.10.2016 14:00 5 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 8:0
- 6 кръг
почива
29.10.2016 14:00 7 кръг Д Екомет 90 (Пловдив) 4:0
05.11.2016 14:00 8 кръг Г Болярки (Велико Търново) 6:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 3:0
20.11.2016 13:30 10 кръг Г ЖФК Бургас (Бургас) 6:2
26.11.2016 13:00 11 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) 4:0
11.03.2017 14:30 12 кръг Д Пълдин (Пловдив) 10:0
18.03.2017 14:30 13 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 14 кръг Д Спортика (Благоевград) 3:0
01.04.2017 15:00 15 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:0
01.04.2017 16:00 16 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 5:0
- 17 кръг
почива
30.04.2017 16:00 18 кръг Г Екомет 90 (Пловдив) 0:1
06.05.2017 16:30 19 кръг Д Болярки (Велико Търново) 1:0
13.05.2017 11:30 20 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 8:0
27.05.2017 13:30 21 кръг Д ЖФК Бургас (Бургас) -:-
03.06.2017 13:00 22 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 18 16 0 2 96:6 48
2 ЛП Супер спорт (София) 18 15 2 1 80:10 47
3 Екомет 90 (Пловдив) 18 14 0 4 56:17 42
4 Спортика (Благоевград) 18 11 2 5 50:16 35
5 Болярки (Велико Търново) 19 11 1 7 58:26 34
Купа на България - жени
Дата Фаза Противник Рез.
1/4 финали
12.05.2017 14:00 - Г Севлиево лейдис (Севлиево) 12:0
1/2 финали
11.06.2017 17:30 - Г Спортика (Благоевград) -:-
Шампионска лига - жени
Дата Фаза Противник Рез.
Квалификационен кръг / Група 3
23.08.2016 16:00 - Д Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) 0:4
25.08.2016 16:00 - Г Брейдаблик (Копавогур, Исландия, 1) 0:5
28.08.2016 16:00 - Д ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 0:2

Клубна емблема

НСА (София)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници