НСА (София)

BGSupporters форум

НСА (София)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 7:1
16.09.2017 15:00 2 кръг Д Енко (Пловдив) 3:1
01.10.2017 14:00 3 кръг Г Пълдин (Пловдив) 8:0
07.10.2017 14:00 4 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) 5:0
13.10.2017 16:00 5 кръг Г Олимпия (Шумен) 14:0
28.10.2017 14:00 6 кръг Д Спортика (Благоевград) 3:0
05.11.2017 11:00 7 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 5:1
11.11.2017 13:00 8 кръг Д Риал (Ковачевци) 10:0
19.11.2017 14:00 9 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 12:0
- 10 кръг
почива
02.12.2017 13:00 11 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 3:1
11.03.2018 13:30 12 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
17.03.2018 14:00 13 кръг Г Енко (Пловдив) 3:1
28.04.2018 13:00 14 кръг Д Пълдин (Пловдив) 6:1
31.03.2018 14:00 15 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0
15.04.2018 12:00 16 кръг Д Олимпия (Шумен) 17:0
21.04.2018 16:00 17 кръг Г Спортика (Благоевград) 5:1
29.04.2018 11:30 18 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 3:0
06.05.2018 16:30 19 кръг Г Риал (Ковачевци) 3:0
13.05.2018 13:00 20 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 4:0
- 21 кръг
почива
02.06.2018 17:00 22 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 20 20 0 0 121:8 60
2 ЛП Супер спорт (София) 20 14 4 2 66:22 46
3 Етър ВТ (Велико Търново) 20 14 2 4 59:27 44
4 ЖФК Берое (Стара Загора) 20 11 2 7 59:23 35
5 Спортика (Благоевград) 20 9 7 4 60:27 34
Купа на България за жени
Дата Фаза Противник Рез.
1/4 финали
13.06.2018 17:30 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:0
1/2 финали
20.06.2018 17:30 - Г Енко (Пловдив) -:-
Шампионска лига - жени
Дата Фаза Противник Рез.
Квалификационен кръг / Група 5
22.08.2017 17:45 - Г Аполон (Лимасол, Кипър, 1) 0:4
25.08.2017 17:45 - Д Щурм (Грац, Австрия, 1) 1:3
28.08.2017 18:00 - Г Норок (Ниморени, Молдова, 1) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аполон (Лимасол, Кипър, 1) 3 3 0 0 14:1 9
2 Щурм (Грац, Австрия, 1) 3 2 0 1 8:5 6
3 НСА (София) 3 1 0 2 2:7 3
4 Норок (Ниморени, Молдова, 1) 3 0 0 3 0:11 0

НСА (София)

Държавно първенство за девойки до 16 г.
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
03.04.2018 15:00 1 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:3
01.05.2018 16:00 2 кръг Д Гунди (Плевен) 2:1
07.05.2018 16:00 3 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) 2:1
27.05.2018 16:30 4 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 9:0
10.06.2018 14:00 5 кръг Г Светкавица (Градежница) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 5 4 1 0 23:5 13
2 ЖФК Берое (Стара Загора) 5 4 0 1 22:4 12
3 Етър ВТ (Велико Търново) 5 3 1 1 20:9 10
4 Гунди (Плевен) 5 2 0 3 8:14 6
5 Светкавица (Градежница) 5 0 1 4 5:25 1

Клубна емблема

НСА (София)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници