Надежда (Доброславци)

BGSupporters форум

Надежда (Доброславци)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Искър (Герман) 6:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:1
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 3:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 6:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Сокол (Негован) 4:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Въстаник (Войнеговци) 1:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Житен (Житен) 1:1
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Изтребител (Иваняне) 2:3
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:0
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) анл.
05.03.2017 15:00 12 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 3:0
12.03.2017 15:00 13 кръг Д Искър (Герман) 4:1
19.03.2017 15:00 14 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:0
03.05.2017 18:00 15 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 2:0
02.04.2017 17:00 16 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
09.04.2017 17:00 17 кръг Д Сокол (Негован) 4:1
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Въстаник (Войнеговци) 5:0
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Житен (Житен) 4:1
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Изтребител (Иваняне) 3:0
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:0
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 20 17 2 1 59:9 53
2 Локомотив БДЖ (София) 20 13 4 3 57:21 43
3 Левски (Чепинци) 20 12 3 5 44:30 39
4 Вихър (кв.Требич, София) 20 8 9 3 51:31 33
5 Изтребител (Иваняне) 20 7 5 8 33:44 26
"А" ОФГ София (столица) - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
28.05.2017 15:00 - Г Витоша II (Бистрица) 4:3
Финал
03.06.2017 16:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 3:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Г Витоша II (Бистрица) 4:0
Област София (столица) / 1/2 финали
05.10.2016 19:00 - Д Левски (Чепинци) 4:2
Област София (столица) / Финал
12.10.2016 16:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:2

Надежда (Доброславци)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 16:00 1 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:9
09.10.2016 16:00 2 кръг Д Интернационал (София) 0:1
13.10.2016 16:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:13
16.10.2016 14:30 4 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 0:5
23.10.2016 12:00 5 кръг Г Лъвчетата (София) 0:11
30.10.2016 16:30 6 кръг Д БМ Спорт (София) 0:7
03.11.2016 16:30 7 кръг Г Ферион (София) 0:7
07.11.2016 16:30 8 кръг Д Елит София (София) 0:9
14.11.2016 16:30 9 кръг Г София спорт (София) 0:3
20.11.2016 16:30 10 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:11
27.11.2016 12:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 0 7 33:43 12
9 Интернационал (София) 11 2 1 8 7:45 7
10 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 2 0 9 13:55 6
11 БМ Спорт (София) 11 1 1 9 11:36 4
12 Надежда (Доброславци) 11 0 0 11 1:88 0
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 09:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
19.03.2017 09:00 2 кръг Д Елит София (София) 1:10
27.03.2017 13:30 3 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:12
02.04.2017 13:30 4 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:4
09.04.2017 10:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:9
23.04.2017 09:00 6 кръг Д Интернационал (София) 0:1
30.04.2017 16:30 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
07.05.2017 12:00 8 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 1:2
14.05.2017 10:30 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
21.05.2017 16:30 10 кръг Д БМ Спорт (София) 3:9
28.05.2017 09:00 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 Локомотив 1929 (София) 11 3 1 7 21:32 10
21 БМ Спорт (София) 11 3 0 8 16:51 9
22 Интернационал (София) 11 2 1 8 5:31 7
23 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 1 2 8 18:52 5
24 Надежда (Доброславци) 11 0 0 11 5:75 0

Надежда (Доброславци)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 12:30 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
08.10.2016 10:10 2 кръг Г Ферион (София) 1:4
16.10.2016 12:30 3 кръг Д Сердика (София) 1:7
20.10.2016 10:10 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:5
29.10.2016 12:30 5 кръг Д РД Спорт (София) 2:5
07.11.2016 11:20 6 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:8
10.11.2016 12:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:2
19.11.2016 11:20 8 кръг Г НСА (София) 1:6
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
6 РД Спорт (София) 8 3 2 3 22:23 11
7 Спартак 2015 (София) 8 1 1 6 16:25 4
8 Надежда (Доброславци) 8 1 0 7 12:41 3
9 Металург 1957 (Перник) 8 1 0 7 8:52 3
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 13:40 1 кръг Д София спорт (София) 1:5
12.03.2017 13:40 2 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 11:20 3 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 2:4
27.03.2017 14:50 4 кръг Г Талант (София) 8:1
02.04.2017 10:10 5 кръг Д Ферион (София) 0:7
09.04.2017 14:50 6 кръг Г Сердика (София) 3:0
13.04.2017 09:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 0:9
23.04.2017 16:00 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:2
- 9 кръг
почива
07.05.2017 16:00 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
14.05.2017 11:20 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:4
21.05.2017 16:00 12 кръг Д Септември (София) 1:3
25.05.2017 13:40 13 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
28.05.2017 13:40 14 кръг Д Академик 1947 (София) 2:7
04.06.2017 13:40 15 кръг Г Елит София (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
23 София спорт (София) 14 7 1 6 42:21 22
24 Спортист 13 (София) 14 5 1 8 15:32 16
25 Надежда (Доброславци) 14 4 1 9 26:51 13
26 Средногорец 2016 (Златица) 14 4 0 10 24:75 12
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 3 2 9 29:56 11

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ С 1 място
2016/2017 А ОФГ С 1 място
2015/2016 А ОФГ С 4 място
2014/2015 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 8.011 66
април 2019 16.013 33
март 2019 11.369 51
ноември 2018 10.182 61
октомври 2018 6.933 74
септември 2018 9.768 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници