Надежда (Доброславци)

BGSupporters форум

Надежда (Доброславци)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Искър (Герман) 6:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:1
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 3:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 6:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Сокол (Негован) 4:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Въстаник (Войнеговци) 1:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Житен (Житен) 1:1
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Изтребител (Иваняне) 2:3
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:0
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) анл.
05.03.2017 15:00 12 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 3:0
12.03.2017 15:00 13 кръг Д Искър (Герман) 4:1
19.03.2017 15:00 14 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:0
03.05.2017 18:00 15 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 2:0
02.04.2017 17:00 16 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
09.04.2017 17:00 17 кръг Д Сокол (Негован) 4:1
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Въстаник (Войнеговци) 5:0
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Житен (Житен) 4:1
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Изтребител (Иваняне) 3:0
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:0
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 20 17 2 1 59:9 53
2 Локомотив БДЖ (София) 20 13 4 3 57:21 43
3 Левски (Чепинци) 20 12 3 5 44:30 39
4 Вихър (кв.Требич, София) 20 8 9 3 51:31 33
5 Изтребител (Иваняне) 20 7 5 8 33:44 26
"А" ОФГ София (столица) - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
28.05.2017 15:00 - Г Витоша II (Бистрица) 4:3
Финал
03.06.2017 16:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 3:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Г Витоша II (Бистрица) 4:0
Област София (столица) / 1/2 финали
05.10.2016 19:00 - Д Левски (Чепинци) 4:2
Област София (столица) / Финал
12.10.2016 16:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:2

Надежда (Доброславци)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 16:00 1 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:9
09.10.2016 16:00 2 кръг Д Интернационал (София) 0:1
13.10.2016 16:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:13
16.10.2016 14:30 4 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 0:5
23.10.2016 12:00 5 кръг Г Лъвчетата (София) 0:11
30.10.2016 16:30 6 кръг Д БМ Спорт (София) 0:7
03.11.2016 16:30 7 кръг Г Ферион (София) 0:7
07.11.2016 16:30 8 кръг Д Елит София (София) 0:9
14.11.2016 16:30 9 кръг Г София спорт (София) 0:3
20.11.2016 16:30 10 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:11
27.11.2016 12:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 0 7 33:43 12
9 Интернационал (София) 11 2 1 8 7:45 7
10 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 2 0 9 13:55 6
11 БМ Спорт (София) 11 1 1 9 11:36 4
12 Надежда (Доброславци) 11 0 0 11 1:88 0
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 09:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
19.03.2017 09:00 2 кръг Д Елит София (София) 1:10
27.03.2017 13:30 3 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:12
02.04.2017 13:30 4 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:4
09.04.2017 10:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:9
23.04.2017 09:00 6 кръг Д Интернационал (София) 0:1
30.04.2017 16:30 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
07.05.2017 12:00 8 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 1:2
14.05.2017 10:30 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
21.05.2017 16:30 10 кръг Д БМ Спорт (София) 3:9
28.05.2017 09:00 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 Локомотив 1929 (София) 11 3 1 7 21:32 10
21 БМ Спорт (София) 11 3 0 8 16:51 9
22 Интернационал (София) 11 2 1 8 5:31 7
23 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 1 2 8 18:52 5
24 Надежда (Доброславци) 11 0 0 11 5:75 0

Надежда (Доброславци)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 12:30 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
08.10.2016 10:10 2 кръг Г Ферион (София) 1:4
16.10.2016 12:30 3 кръг Д Сердика (София) 1:7
20.10.2016 10:10 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:5
29.10.2016 12:30 5 кръг Д РД Спорт (София) 2:5
07.11.2016 11:20 6 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:8
10.11.2016 12:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:2
19.11.2016 11:20 8 кръг Г НСА (София) 1:6
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
6 РД Спорт (София) 8 3 2 3 22:23 11
7 Спартак 2015 (София) 8 1 1 6 16:25 4
8 Надежда (Доброславци) 8 1 0 7 12:41 3
9 Металург 1957 (Перник) 8 1 0 7 8:52 3
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 13:40 1 кръг Д София спорт (София) 1:5
12.03.2017 13:40 2 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 11:20 3 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 2:4
27.03.2017 14:50 4 кръг Г Талант (София) 8:1
02.04.2017 10:10 5 кръг Д Ферион (София) 0:7
09.04.2017 14:50 6 кръг Г Сердика (София) 3:0
13.04.2017 09:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 0:9
23.04.2017 16:00 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:2
- 9 кръг
почива
07.05.2017 16:00 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
14.05.2017 11:20 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:4
21.05.2017 16:00 12 кръг Д Септември (София) 1:3
25.05.2017 13:40 13 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
28.05.2017 13:40 14 кръг Д Академик 1947 (София) 2:7
04.06.2017 13:40 15 кръг Г Елит София (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
23 София спорт (София) 14 7 1 6 42:21 22
24 Спортист 13 (София) 14 5 1 8 15:32 16
25 Надежда (Доброславци) 14 4 1 9 26:51 13
26 Средногорец 2016 (Златица) 14 4 0 10 24:75 12
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 3 2 9 29:56 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 1 място
2015/2016 А ОФГ С 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници