Надежда (Доброславци)

BGSupporters форум

Надежда (Доброславци)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Сокол (Негован) 8:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 1:0
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 7:2
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Левски (Чепинци) 5:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Изтребител (Иваняне) 6:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:1
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Мрамор (Мрамор) 4:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 3:1
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 6:2
11.11.2017 15:00 10 кръг Д Житен (Житен) 10:0
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 4:2
19.04.2018 18:00 12 кръг Г Сокол (Негован) 4:1
11.03.2018 15:00 13 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 4:0
18.03.2018 16:30 14 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 14:0
25.03.2018 15:00 15 кръг Г Левски (Чепинци) 0:1
01.04.2018 16:00 16 кръг Д Изтребител (Иваняне) 12:0
15.04.2018 16:00 17 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 9:0
22.04.2018 16:00 18 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
29.04.2018 16:00 19 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
05.05.2018 17:00 20 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
13.05.2018 17:00 21 кръг Г Житен (Житен) -:-
20.05.2018 17:00 22 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 17 16 0 1 102:12 48
2 Левски (Чепинци) 17 16 0 1 66:15 48
3 Локомотив БДЖ (София) 16 11 0 5 48:19 33
4 Житен (Житен) 16 9 1 6 42:43 28
5 Мрамор (Мрамор) 16 7 4 5 36:28 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
27.09.2017 16:30 - Д Житен (Житен) 5:2
Област София (столица) / 1/2 финали
04.10.2017 18:30 - Д ЦСКА 1948 (София) 0:7

Надежда (Доброславци)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Г Левски (Чепинци) 0:6
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Интернационал (София) 0:1
22.09.2017 10:00 3 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:12
30.09.2017 09:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 1:9
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Ферион (София) 0:5
15.10.2017 13:30 6 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:12
22.10.2017 12:30 7 кръг Д Конкордия (София) 1:6
29.10.2017 10:00 8 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
01.11.2017 10:00 9 кръг Д София спорт (София) анл.
04.11.2017 12:00 10 кръг Г Барокко (София) 1:16
12.11.2017 12:00 11 кръг Д Септември (София) 1:8
18.11.2017 12:00 12 кръг Г Гранит (Владая) 0:6
25.11.2017 10:00 13 кръг Д Искър (Герман) анл.
02.12.2017 12:00 14 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:0
03.09.2017 10:00 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:9
10.03.2018 10:00 16 кръг Д Олимпиец (София) 1:6
17.03.2018 10:00 17 кръг Г Левски (Чепинци) 3:1
05.05.2018 10:00 18 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
31.03.2018 10:00 19 кръг Г Конкордия (София) 1:6
14.04.2018 10:00 20 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:13
21.04.2018 10:00 21 кръг Г Септември (София) -:-
28.04.2018 10:00 22 кръг Д Гранит (Владая) -:-
13.05.2018 10:00 23 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
19.05.2018 10:00 24 кръг Г Барокко (София) -:-
26.05.2018 10:00 25 кръг Д Интернационал (София) -:-
02.06.2018 10:00 26 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Олимпиец (София) 16 4 0 12 53:76 12
11 Левски (Чепинци) 16 2 0 14 23:138 6
12 Надежда (Доброславци) 16 2 0 14 15:116 6
13 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12 2 0 10 11:116 6
-- Искър (Герман) 7 0 0 7 6:96 -

Надежда (Доброславци)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 11:00 1 кръг Д Талант (София) 5:2
17.09.2017 09:30 2 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:6
24.09.2017 09:30 3 кръг Д Интернационал (София) 1:1
01.10.2017 12:30 4 кръг Г Интернационал (София) 1:2
08.10.2017 09:30 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:4
15.10.2017 11:00 6 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 4:2
22.10.2017 11:00 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
29.10.2017 11:00 8 кръг Д Талант (София) 2:2
05.11.2017 09:30 9 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:2
12.11.2017 09:30 10 кръг Д Интернационал (София) 1:1
19.11.2017 12:30 11 кръг Г Интернационал (София) 0:2
- 12 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
- 13 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) анл.
- 14 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11 5 3 3 20:17 18
3 Интернационал (София) 11 4 3 4 14:19 15
4 Талант (София) 11 3 4 4 23:32 13
5 Надежда (Доброславци) 11 3 3 5 18:25 12
6 Средногорец 2016 (Златица) 11 1 3 7 19:28 6
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 11:00 1 кръг Д Талант (София) 2:2
18.03.2018 09:30 2 кръг Г Интернационал (София) 2:1
отложен 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.04.2018 12:30 4 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:2
15.04.2018 11:00 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:1
22.04.2018 11:00 6 кръг Г Талант (София) -:-
29.04.2018 09:30 7 кръг Д Интернационал (София) -:-
06.05.2018 09:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
13.05.2018 12:30 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
20.05.2018 11:00 10 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
24 Надежда (Доброславци) 4 2 1 1 7:6 7
25 Интернационал (София) 4 2 1 1 9:5 7
26 Талант (София) 4 2 1 1 11:5 7
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4 2 1 1 8:6 7
28 Средногорец 2016 (Златица) 4 2 0 2 6:7 6

Надежда (Доброславци)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 10:10 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 8:1
- 2 кръг
почива
24.09.2017 10:10 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:9
01.10.2017 13:40 4 кръг Г Ферион (София) 2:4
08.10.2017 10:10 5 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:0
15.10.2017 13:40 6 кръг Д ОФК София (София) 9:0
22.10.2017 10:10 7 кръг Г ДАФ (София) 1:3
29.10.2017 12:30 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:1
26.11.2017 11:20 9 кръг Г Спортист 13 (София) 0:3
12.11.2017 11:20 10 кръг Д Арес (София) 3:2
19.11.2017 10:10 11 кръг Г Елит София (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДАФ (София) 10 6 1 3 33:13 19
6 Спортист 13 (София) 10 6 0 4 27:11 18
7 Надежда (Доброславци) 10 4 1 5 27:25 13
8 Урвич (Панчарево) 10 2 3 5 13:20 9
9 ОФК София (София) 10 1 1 8 14:64 4
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 12:30 1 кръг Г ОФК София (София) 4:1
18.03.2018 12:30 2 кръг Д ДАФ (София) 0:1
25.03.2018 12:30 3 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:1
01.04.2018 10:10 4 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
15.04.2018 10:10 5 кръг Г София спорт (София) 4:1
- 6 кръг
почива
29.04.2018 12:30 7 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
06.05.2018 11:20 8 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
13.05.2018 10:10 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
20.05.2018 10:10 10 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
27.05.2018 12:30 11 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 ДАФ (София) 5 5 0 0 20:2 15
26 Ботев 57 СОУ (София) 4 4 0 0 14:4 12
27 Надежда (Доброславци) 5 3 1 1 13:5 10
28 Спортист 13 (София) 4 2 2 0 8:4 8
29 Сердика (София) 4 2 1 1 5:5 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 1 място
2015/2016 А ОФГ С 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници