Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Д Септември (София) 10:1
09.09.2017 11:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 8:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
23.09.2017 11:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
30.09.2017 11:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 7 кръг
почива
07.10.2017 11:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
14.10.2017 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
21.10.2017 11:00 10 кръг Д ЦСКА (София) -:-
25.10.2017 11:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
28.10.2017 11:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
11.11.2017 11:00 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
25.11.2017 11:00 16 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Г Септември (София) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 21 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 23 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 26 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 27 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 30 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 31 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 32 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 33 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 34 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 4 4 0 0 18:3 12
2 Локомотив 1929 (София) 4 4 0 0 16:2 12
3 Национал (София) 4 3 0 1 22:4 9
4 ЦСКА (София) 4 3 0 1 21:5 9
5 ДИТ Спорт (София) 4 3 0 1 16:4 9

Национал (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
27.09.2017 17:00 - Г Витоша 13 (София) -:-
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 10:00 1 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:1
10.09.2017 09:30 2 кръг Г Лъвчетата (София) 5:0
отложен 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
23.09.2017 10:30 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
01.10.2017 09:30 5 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
08.10.2017 09:30 6 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
15.10.2017 09:30 7 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
22.10.2017 09:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
29.10.2017 09:30 9 кръг Д ЦСКА (София) -:-
05.11.2017 09:30 10 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
12.11.2017 09:30 11 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
19.11.2017 09:30 12 кръг Г Барокко (София) -:-
26.11.2017 09:30 13 кръг Д Левски (София) -:-
03.12.2017 09:30 14 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.12.2017 10:00 15 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 16 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 21 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 22 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 23 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 24 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 26 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 27 кръг Д Барокко (София) -:-
- 28 кръг Г Левски (София) -:-
- 29 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 30 кръг Г Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДИТ Спорт (София) 3 2 1 0 12:2 7
6 Славия 1913 (София) 3 2 0 1 18:8 6
7 Национал (София) 2 1 1 0 6:1 4
8 Ботев 57 СОУ (София) 3 1 0 2 9:9 3
9 Н спорт (София) 3 1 0 2 6:11 3

Н спорт (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 17:00 - Г ДИТ Спорт (София) 0:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 09:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
10.09.2017 09:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:4
14.09.2017 10:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
24.09.2017 09:30 4 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
01.10.2017 09:30 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
08.10.2017 09:30 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
15.10.2017 09:30 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
21.10.2017 10:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
29.10.2017 12:00 9 кръг Г Барокко (София) -:-
05.11.2017 09:30 10 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
12.11.2017 09:30 11 кръг Г Левски (София) -:-
19.11.2017 09:30 12 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
26.11.2017 09:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
03.12.2017 09:30 14 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
06.12.2017 10:00 15 кръг Г Национал (София) -:-
- 16 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 20 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 24 кръг Д Барокко (София) -:-
- 25 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 26 кръг Д Левски (София) -:-
- 27 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 28 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 29 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 30 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 2 1 1 0 6:1 4
8 Ботев 57 СОУ (София) 3 1 0 2 9:9 3
9 Н спорт (София) 3 1 0 2 6:11 3
10 Чавдар (Етрополе) 3 1 0 2 7:12 3
11 Олимпия ФК (София) 3 1 0 2 14:19 3

Клубна емблема

Национал (София)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници