Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Нефтяник 2010 (Шабла)

BGSupporters форум

Нефтяник 2010 (Шабла)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Г Спартак 2012 (Славеево) 3:0
12.09.2015 17:00 2 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 6:0
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Добруджанец (Паскалево) 0:1
27.09.2015 17:00 4 кръг Д Устрем (Дропла) 1:0
04.10.2015 16:00 5 кръг Г Сокол 2012 (Соколово) 11:2
10.10.2015 16:00 6 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:1
18.10.2015 16:00 7 кръг Г Дружба (Люляково) 1:0
23.10.2015 16:00 8 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 6:3
06.12.2015 14:00 9 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 3:0
07.11.2015 14:00 10 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 0:0
15.11.2015 14:00 11 кръг Г Спортист (Стефаново) 1:0
21.11.2015 14:00 12 кръг Д Стражица 2012 (Стражица) 3:0
29.11.2015 14:00 13 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:2
06.03.2016 15:30 14 кръг Д Спартак 2012 (Славеево) 3:0
12.03.2016 15:30 15 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:1
19.03.2016 15:30 16 кръг Д Добруджанец (Паскалево) 1:3
27.03.2016 15:30 17 кръг Г Устрем (Дропла) 0:4
03.04.2016 17:00 18 кръг Д Сокол 2012 (Соколово) 4:1
09.04.2016 17:00 19 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:3
17.04.2016 17:00 20 кръг Д Дружба (Люляково) 1:1
24.04.2016 17:00 21 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 8:4
30.04.2016 17:00 22 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 5:4
07.05.2016 18:00 23 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 0:6
15.05.2016 18:00 24 кръг Д Спортист (Стефаново) 7:3
21.05.2016 18:00 25 кръг Г Стражица 2012 (Стражица) 8:3
29.05.2016 18:00 26 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Устрем Д (Дончево) 26 22 2 2 102:23 68
3 Албена 97 (Оброчище) 26 19 3 4 128:23 60
4 Нефтяник 2010 (Шабла) 26 17 3 6 80:44 54
5 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 26 16 1 9 79:40 49
6 Устрем (Дропла) 26 15 2 9 89:32 47
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
17.09.2015 19:00 - Д Калиакра (Каварна) 0:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 9 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 7 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 4 място
2014/2015 - -
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници