Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Нефтяник 2010 (Шабла)

BGSupporters форум

Нефтяник 2010 (Шабла)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) 2:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Интер (Добрич) 0:3
23.09.2017 17:00 3 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 5:1
30.09.2017 17:00 4 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:5
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 0:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:3
- 7 кръг
почива
29.10.2017 14:30 8 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:5
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Дружба (Люляково) 6:1
12.11.2017 14:30 10 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 0:2
19.11.2017 14:30 11 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 0:3
06.04.2018 17:00 12 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) 0:2
11.03.2018 15:30 13 кръг Д Интер (Добрич) 0:1
17.03.2018 15:30 14 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:2
09.05.2018 18:00 15 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
01.04.2018 17:00 16 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 0:1
15.04.2018 17:00 17 кръг Д Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:1
- 18 кръг
почива
29.04.2018 17:00 19 кръг Д Устрем Д (Дончево) 0:2
06.05.2018 18:00 20 кръг Г Дружба (Люляково) 1:2
13.05.2018 18:00 21 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 1:2
20.05.2018 18:00 22 кръг Г Орловец 2008 (Победа) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 20 8 2 10 30:29 26
8 Албена 97 (Оброчище) 20 6 2 12 20:46 20
9 Нефтяник 2010 (Шабла) 20 3 3 14 20:47 12
10 Дружба (Люляково) 20 2 2 16 18:85 8
11 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 20 1 2 17 15:84 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 9 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 7 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 4 място
2014/2015 - -
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници