Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ника (Сливен)

BGSupporters форум

Ника (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.12.2019 12:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 2:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:9
06.11.2019 12:00 6 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 3:6
02.11.2019 12:00 7 кръг Г Арена (Ямбол) 1:3
09.11.2019 12:00 8 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:3
16.11.2019 12:00 9 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:3
23.11.2019 12:00 10 кръг Д Респект (Хасково) 0:4
30.11.2019 12:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 4:1
07.03.2020 11:00 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
14.03.2020 11:00 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
21.03.2020 11:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
28.03.2020 11:00 15 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) анл.
04.04.2020 11:00 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
11.04.2020 11:00 17 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Г Арсенал (Казанлък) анл.
09.05.2020 11:00 20 кръг Д Локомотив (Стара Загора) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Г Респект (Хасково) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Мъглиж (Мъглиж) 11 3 2 6 22:40 11
9 Загорец (Нова Загора) 11 3 1 7 22:24 10
10 Ника (Сливен) 9 1 2 6 19:34 5
11 Миньор (Раднево) 11 1 0 10 15:55 3
12 Ботев (Гълъбово) 10 0 3 7 12:42 3

Ника (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:12
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:8
06.11.2019 10:00 6 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:17
02.11.2019 10:00 7 кръг Г Арена (Ямбол) 0:8
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:4
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
23.11.2019 10:00 10 кръг Д Респект (Хасково) 0:10
30.11.2019 10:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 1:0
- 12 кръг
почива
14.03.2020 10:00 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
04.04.2020 10:00 16 кръг Д Чирпан (Чирпан) анл.
11.04.2020 10:00 17 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Г Респект (Хасково) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Верея (Стара Загора) 10 4 0 6 18:26 12
8 Ботев (Гълъбово) 9 2 0 7 11:38 6
9 Чирпан (Чирпан) 10 2 0 8 17:64 6
10 Ника (Сливен) 7 1 0 6 2:59 3
11 Миньор (Раднево) 10 0 0 10 2:56 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници