Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Никола Козлево (Никола Козлево)

BGSupporters форум

Никола Козлево (Никола Козлево)

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
15.09.2018 17:00 2 кръг Г Зенит (Черноглавци) 8:3
23.09.2018 17:00 3 кръг Д Габър 2015 (Габрица) 3:0
29.09.2018 17:00 4 кръг Г Лудогорец 2017 (Каолиново) 4:2
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Победа 2016 (Пристое) 2:0
13.10.2018 16:00 6 кръг Г Динамо 2018 (Черна) 9:0
20.10.2018 16:00 7 кръг Д Борци (Борци) 4:0
27.10.2018 16:00 8 кръг Г Дъбрава (Осеновец) 1:3
03.11.2018 14:00 9 кръг Д Вихър 1969 (Боян) 3:0
10.11.2018 14:00 10 кръг Г Капитана (Капитан Петко) 9:0
17.11.2018 14:00 11 кръг Д Лудогорец 1948 (Хърсово) 8:1
24.11.2018 14:00 12 кръг Г Ясен 2007 (Ясенково) 2:2
01.12.2018 14:00 13 кръг Д Мълния (Климент) 3:1
- 14 кръг
почива
09.03.2019 15:00 15 кръг Д Зенит (Черноглавци) 5:2
16.03.2019 15:00 16 кръг Г Габър 2015 (Габрица) 3:0
23.03.2019 15:00 17 кръг Д Лудогорец 2017 (Каолиново) 7:0
30.03.2019 16:00 18 кръг Г Победа 2016 (Пристое) 3:1
06.04.2019 17:00 19 кръг Д Динамо 2018 (Черна) 3:0
13.04.2019 17:00 20 кръг Г Борци (Борци) 6:0
20.04.2019 17:00 21 кръг Д Дъбрава (Осеновец) 1:0
27.04.2019 17:00 22 кръг Г Вихър 1969 (Боян) 5:1
04.05.2019 18:00 23 кръг Д Капитана (Капитан Петко) 4:0
11.05.2019 18:00 24 кръг Г Лудогорец 1948 (Хърсово) 8:0
18.05.2019 18:00 25 кръг Д Ясен 2007 (Ясенково) 5:1
02.06.2019 18:00 26 кръг Г Мълния (Климент) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Капитана (Капитан Петко) 24 7 2 15 31:79 23
10 Лудогорец 1948 (Хърсово) 24 6 4 14 46:79 22
11 Вихър 1969 (Боян) 24 6 2 16 34:79 20
12 Никола Козлево (Никола Козлево) 24 21 1 2 106:21 64
13 Динамо 2018 (Черна) 24 0 1 23 7:116 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ШН 12 място
2017/2018 А ОФГ ШН 2 място
2016/2017 А ОФГ ШН 4 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 6 място
2013/2014 А ОФГ ШН 4 място
2012/2013 А ОФГ ШН 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници