ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

BGSupporters форум

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Д Мирково (Мирково) 1:0
15.09.2018 17:00 2 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 2:0
22.09.2018 17:00 3 кръг Д Ракитин (Трудовец) 3:0
25.11.2018 15:00 4 кръг Г Спортист (Нови хан) 6:0
- 5 кръг
почива
13.10.2018 16:00 6 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 1:0
20.10.2018 16:00 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
27.10.2018 11:30 8 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 2:1
04.11.2018 15:00 9 кръг Г Рилец (Говедарци) 1:1
11.11.2018 15:00 10 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 2:0
17.11.2018 11:00 11 кръг Г Звездец (Горна Малина) 3:1
- 12 кръг Г Мирково (Мирково) -:-
- 13 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 14 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 15 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 18 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 19 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 20 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 21 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 22 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 9 1 0 24:3 28
2 Бенковски (гр.Костенец) 10 9 0 1 27:3 27
3 Рилец (Говедарци) 10 7 2 1 15:3 23
4 Ракитин (Трудовец) 10 6 0 4 14:8 18
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 10 4 1 5 10:13 13

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

ЮСВ: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 17:00 1 кръг Г Конкордия (София) 2:1
23.09.2018 17:00 2 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
30.09.2018 17:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:1
07.10.2018 16:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
14.10.2018 11:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:0
21.10.2018 13:00 6 кръг Д Конкордия (София) 2:2
28.10.2018 15:00 7 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
03.11.2018 15:00 8 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:1
10.11.2018 15:00 9 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:0
18.11.2018 15:00 10 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:4
23.03.2019 16:00 11 кръг Г Конкордия (София) -:-
30.03.2019 16:00 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
06.04.2019 16:00 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
13.04.2019 16:00 14 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
20.04.2019 16:00 15 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
27.04.2019 16:00 16 кръг Д Конкордия (София) -:-
04.05.2019 17:00 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
11.05.2019 17:00 18 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
18.05.2019 17:00 19 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
25.05.2019 17:00 20 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан 1929 (Ботевград) 10 9 1 0 38:5 28
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 6 1 3 28:13 19
3 Ком 98 (Годеч) 10 6 1 3 34:25 19
4 Конкордия (София) 10 3 1 6 29:29 10
5 Спортист 2009 (Своге) 10 3 0 7 20:33 9

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 5:0
24.09.2018 11:30 2 кръг Д Белмекен (с.Костенец) 9:0
30.09.2018 11:30 3 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:7
07.10.2018 11:30 4 кръг Д Спортист (Нови хан) 18:0
13.10.2018 11:30 5 кръг Г Звездец (Горна Малина) 8:0
21.10.2018 11:30 6 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 6:0
27.10.2018 15:00 7 кръг Г Драгоман (Драгоман) 11:1
- 8 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 9 кръг Г Белмекен (с.Костенец) -:-
- 10 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 11 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 12 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 13 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 14 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Средногорец 2016 (Златица) 7 7 0 0 66:3 21
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7 6 0 1 58:8 18
3 Бенковски (гр.Костенец) 7 5 0 2 42:7 15
4 Пирдоп (Пирдоп) 7 4 0 3 23:28 12
5 Белмекен (с.Костенец) 7 3 0 4 24:21 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 18 място
2016/2017 А ОФГ СФ 1 място
2015/2016 А ОФГ СФ 4 място
2014/2015 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 6.994 74
април 2018 2.319 91
март 2018 5.691 83
ноември 2017 18.726 30
октомври 2017 2.093 91
септември 2017 12.439 45
август 2017 6.739 77
всички

Интернет страници