ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

BGSupporters форум

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

"А" ОФГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 17:00 1 кръг Д ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 8:1
19.09.2015 17:00 2 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 5:0
26.09.2015 11:30 3 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
03.10.2015 16:00 4 кръг Д Рилец (Говедарци) 3:2
11.10.2015 16:00 5 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:0
17.10.2015 16:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
21.11.2015 14:30 7 кръг Г Мирково (Мирково) 3:1
07.11.2015 14:30 8 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 6:1
14.11.2015 11:00 9 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 1:1
19.03.2016 14:30 10 кръг Г ЖСК Ихтиман (Ихтиман) 5:0
29.04.2016 15:00 11 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:3
02.04.2016 15:00 12 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:4
09.04.2016 15:00 13 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:0
16.04.2016 11:30 14 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:3
23.04.2016 15:30 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
07.05.2016 16:00 16 кръг Д Мирково (Мирково) 3:2
15.05.2016 16:00 17 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 0:3
24.05.2016 11:30 18 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бенковски (гр.Костенец) 18 13 0 5 50:20 39
3 Мътивир (Ихтиман) 18 11 0 7 52:29 33
4 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 18 10 2 6 50:30 32
5 Мирково (Мирково) 18 8 2 8 38:37 26
6 Пирдоп (Пирдоп) 18 7 3 8 37:53 24

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г Спортист (Своге) 2:3
12.09.2015 17:00 2 кръг Д София 2010 (София) анл.
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:6
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 0:8
03.10.2015 16:00 5 кръг Г БМ Спорт (София) 2:11
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Искър (Герман) 1:4
17.10.2015 16:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:10
24.10.2015 16:00 8 кръг Г Правец 99 (Правец) 0:7
31.10.2015 11:00 9 кръг Д Академик 1947 (София) 2:1
07.11.2015 14:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:12
14.11.2015 14:00 11 кръг Д Ботев 57 (София) 1:3
05.03.2016 14:00 12 кръг Д Спортист (Своге) 0:3
- 13 кръг
почива
19.03.2016 14:00 14 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:2
26.03.2016 14:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 1:9
02.04.2016 17:00 16 кръг Д БМ Спорт (София) 2:3
09.04.2016 17:00 17 кръг Д Искър (Герман) 4:4
- 18 кръг
почива
25.04.2016 17:00 19 кръг Д Правец 99 (Правец) 2:0
07.05.2016 17:00 20 кръг Г Академик 1947 (София) 4:1
17.05.2016 17:00 21 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:4
21.05.2016 17:00 22 кръг Г Ботев 57 (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Правец 99 (Правец) 18 5 2 11 32:42 17
8 Искър (Герман) 18 5 1 12 33:60 16
9 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 18 3 2 13 26:88 11
10 Академик 1947 (София) 18 1 1 16 17:73 4
-- Локомотив 1929 (София) 6 5 0 1 22:5 --

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 1 място
2017/2018 Трета лига 18 място
2016/2017 А ОФГ СФ 1 място
2015/2016 А ОФГ СФ 4 място
2014/2015 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 6.994 74
април 2018 2.319 91
март 2018 5.691 83
ноември 2017 18.726 30
октомври 2017 2.093 91
септември 2017 12.439 45
август 2017 6.739 77
всички

Интернет страници