ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

BGSupporters форум

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Баражи за Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
07.06.2017 18:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 1:3
Допълнителен бараж
02.08.2017 18:00 - Д Брацигово (Брацигово) 3:0
"А" ОФГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 16:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 0:1
18.09.2016 11:00 2 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 0:1
26.11.2016 14:00 3 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 4:1
02.10.2016 11:00 4 кръг Г Спортист (Нови хан) 2:0
- 5 кръг
почива
16.10.2016 11:00 6 кръг Д Мирково (Мирково) 2:0
22.10.2016 15:30 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 5:2
30.10.2016 14:30 8 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:0
03.12.2016 14:00 9 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 3:1
19.03.2017 15:00 10 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:1
02.04.2017 16:00 11 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 7:1
08.04.2017 16:00 12 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:2
22.04.2017 10:00 13 кръг Д Спортист (Нови хан) 3:0
- 14 кръг
почива
06.05.2017 11:30 15 кръг Г Мирково (Мирково) 7:2
14.05.2017 17:00 16 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 4:0
21.05.2017 17:00 17 кръг Г Рилец (Говедарци) 3:0
27.05.2017 17:00 18 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 16 12 1 3 49:13 37
2 Бенковски (гр.Костенец) 16 12 1 3 40:18 37
3 Рилец (Говедарци) 16 7 4 5 31:29 25
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 16 8 0 8 34:37 24
5 Пирдоп (Пирдоп) 16 7 1 8 26:37 22
"А" ОФГ София - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
03.06.2017 17:00 - Д Торнадо (Безден) 5:4

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 10:30 1 кръг Г Драгоман (Драгоман) 2:1
25.09.2016 10:30 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
01.10.2016 10:30 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
08.10.2016 10:30 4 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
15.10.2016 10:30 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:3
05.11.2016 10:30 7 кръг Д Миньор (Перник) 2:5
08.04.2017 10:30 8 кръг Д Драгоман (Драгоман) 3:0
25.04.2017 15:00 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
30.04.2017 10:30 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
10.05.2017 15:00 11 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
14.05.2017 10:30 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
21.05.2017 10:30 13 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:0
27.05.2017 10:30 14 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 14 9 3 2 51:20 30
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 14 10 0 4 36:19 30
3 Ком 98 (Годеч) 14 9 2 3 45:28 29
4 Миньор (Перник) 14 9 0 5 56:25 27
5 Балкан 1929 (Ботевград) 14 6 5 3 30:18 23

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 12:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) анл.
25.09.2016 12:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:6
01.10.2016 12:00 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
08.10.2016 12:00 4 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
15.10.2016 12:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
- 6 кръг
почива
05.11.2016 12:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:6
- 8 кръг
почива
25.04.2017 16:30 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
30.04.2017 12:00 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:2
10.05.2017 16:30 11 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:5
14.05.2017 12:00 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
- 13 кръг
почива
27.05.2017 12:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 1:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 6 0 4 34:36 18
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 10 4 1 5 26:40 13
5 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 2 0 8 20:43 6
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 2 0 8 13:46 6
- Спортист 2009 (Своге) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 1 място
2017/2018 Трета лига 18 място
2016/2017 А ОФГ СФ 1 място
2015/2016 А ОФГ СФ 4 място
2014/2015 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 6.994 74
април 2018 2.319 91
март 2018 5.691 83
ноември 2017 18.726 30
октомври 2017 2.093 91
септември 2017 12.439 45
август 2017 6.739 77
всички

Интернет страници