ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

"А" ОФГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Драгоман (Драгоман) 3:2
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 6:1
24.09.2017 11:30 3 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 1:1
01.10.2017 11:30 4 кръг Д Петърч (Петърч) 1:2
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) 5:3
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:0
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Зенит (Церово) 8:1
28.10.2017 16:00 8 кръг Г Торнадо (Безден) 3:0
05.11.2017 15:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
- 10 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
- 11 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 12 кръг Д Искра 2009 (Искрец) -:-
- 13 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
- 14 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 15 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 16 кръг Г Зенит (Церово) -:-
- 17 кръг Д Торнадо (Безден) -:-
- 18 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 2009 (Своге) 9 8 0 1 38:4 24
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 6 2 1 29:11 20
3 Петърч (Петърч) 9 6 1 2 30:19 19
4 Спортист 2006 (Драговищица) 9 5 2 2 28:18 17
5 Драгоман (Драгоман) 9 4 1 4 31:25 13

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
- 1 кръг
почива
16.09.2017 15:00 2 кръг Д Олимпиец (София) 1:5
23.09.2017 09:00 3 кръг Г Национал (София) 6:1
30.09.2017 13:30 4 кръг Д Елит София (София) 1:2
отложен 5 кръг Г София спорт (София) -:-
14.10.2017 15:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
21.10.2017 12:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Ферион (София) 3:3
04.11.2017 13:30 9 кръг Г Победа 2013 (София) 4:1
11.11.2017 09:00 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
18.11.2017 15:00 11 кръг Г Легия (София) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 10 7 0 3 36:19 21
4 Олимпиец (София) 9 6 0 3 37:15 18
5 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 5 2 2 43:14 17
6 Сливнишки герой (Сливница) 9 5 1 3 28:6 16
7 Ферион (София) 8 4 1 3 37:12 13

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Втора фаза / Група "В"
10.09.2017 12:30 1 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 5:3
17.09.2017 12:30 2 кръг Д Интернационал (София) 1:0
24.09.2017 12:30 3 кръг Д Талант (София) 1:1
01.10.2017 09:30 4 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
08.10.2017 09:30 5 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:0
15.10.2017 12:30 6 кръг Г Интернационал (София) 1:3
22.10.2017 11:00 7 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:1
29.10.2017 12:30 8 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:1
05.11.2017 12:30 9 кръг Д Интернационал (София) 2:1
12.11.2017 12:30 10 кръг Д Талант (София) 2:2
19.11.2017 09:30 11 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:3
- 12 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 13 кръг Г Интернационал (София) -:-
- 14 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 11 9 0 2 36:9 27
26 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11 6 3 2 22:15 21
27 Талант (София) 11 4 4 3 25:30 16
28 Интернационал (София) 11 4 3 4 14:19 15
29 Надежда (Доброславци) 11 2 3 6 16:27 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници