ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

"А" ОФГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.11.2016 14:30 1 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:1
12.11.2016 11:00 2 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 3:0
24.09.2016 16:00 3 кръг Г Своге (Своге) 0:2
02.10.2016 11:00 4 кръг Д Петърч (Петърч) 4:0
09.10.2016 11:00 5 кръг Г Драгоман (Драгоман) 2:0
16.10.2016 15:30 6 кръг Д Правец (Правец) 8:0
22.10.2016 15:30 7 кръг Г Торнадо (Безден) 1:2
30.10.2016 14:30 8 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 3:0
20.11.2016 14:30 9 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 3:2
18.03.2017 15:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:6
02.04.2017 16:00 11 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 3:2
09.04.2017 16:00 12 кръг Д Своге (Своге) 1:2
23.04.2017 16:00 13 кръг Г Петърч (Петърч) 1:4
30.04.2017 16:00 14 кръг Д Драгоман (Драгоман) 3:5
08.05.2017 17:00 15 кръг Г Правец (Правец) 1:4
14.05.2017 17:00 16 кръг Д Торнадо (Безден) 2:6
20.05.2017 17:00 17 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) 0:3
28.05.2017 17:00 18 кръг Д Искра 2009 (Искрец) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист 2009 (Своге) 18 10 3 5 40:24 33
4 Драгоман (Драгоман) 18 8 3 7 43:38 27
5 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 18 9 0 9 41:39 27
6 Петърч (Петърч) 18 8 2 8 29:35 26
7 Правец (Правец) 18 7 3 8 35:32 24
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 16:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
Област София / 1/2 финали
21.09.2016 16:30 - Г Мирково (Мирково) 2:1
Област София / Финал
28.09.2016 17:00 - Д Торнадо (Безден) 1:2

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:10
18.09.2016 11:30 3 кръг Г Левски (София) анл.
- 4 кръг
почива
25.09.2016 11:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) анл.
02.10.2016 11:30 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:13
09.10.2016 11:30 7 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
12.10.2016 11:30 8 кръг Д Витоша (Бистрица) анл.
16.10.2016 11:00 9 кръг Г ЕСФА (София) анл.
23.10.2016 11:30 10 кръг Д ЦСКА (София) анл.
26.10.2016 13:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
30.10.2016 11:30 12 кръг Д Левски-Раковски (София) анл.
08.11.2016 11:30 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) анл.
15.11.2016 11:30 14 кръг Д Миньор (Перник) анл.
20.11.2016 11:30 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) анл.
27.11.2016 11:30 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) анл.
04.12.2016 11:30 17 кръг Д Септември (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 7 16 40:66 28
14 Велбъжд (Кюстендил) 30 7 2 21 37:90 23
15 Левски-Раковски (София) 30 5 7 18 26:61 22
16 ЕСФА (София) 30 5 3 22 35:72 18
-- ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3 0 0 3 1:36 -

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Д Левски (Чепинци) 22:1
11.09.2016 09:00 2 кръг Г ЕСФА (София) 1:4
18.09.2016 09:30 3 кръг Д БМ Спорт (София) 1:1
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2
02.10.2016 09:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:5
09.10.2016 11:00 6 кръг Д Победа 2013 (София) 0:1
15.10.2016 11:00 7 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 0:3
23.10.2016 11:00 8 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 7:3
30.10.2016 09:30 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:1
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Левски (Чепинци) 4:1
12.11.2016 11:00 11 кръг Д ЕСФА (София) 2:5
20.11.2016 17:30 12 кръг Г БМ Спорт (София) 1:7
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
04.12.2016 11:00 14 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:0
05.03.2017 09:30 15 кръг Г Победа 2013 (София) 1:11
12.03.2017 11:00 16 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 0:2
19.03.2017 09:30 17 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 0:2
27.03.2017 13:00 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:3
02.04.2017 11:00 19 кръг Д Левски (Чепинци) 1:2
12.04.2017 09:00 20 кръг Г ЕСФА (София) 0:3
23.04.2017 11:00 21 кръг Д БМ Спорт (София) 0:10
30.04.2017 11:00 22 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:10
07.05.2017 09:30 23 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:4
14.05.2017 11:00 24 кръг Д Победа 2013 (София) 0:2
21.05.2017 09:30 25 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 0:3
28.05.2017 11:00 26 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:5
04.06.2017 14:30 27 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:106 23
8 Левски (Чепинци) 27 6 4 17 56:131 22
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 27 5 1 21 49:96 16
10 Обеля (кв.Обеля, София) 27 3 2 22 48:136 11

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 14:20 1 кръг Г Академик 1947 (София) 0:3
08.10.2016 10:20 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:0
16.10.2016 11:40 3 кръг Г София спорт (София) 1:2
21.10.2016 10:20 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:0
29.10.2016 11:40 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
07.11.2016 10:20 6 кръг Д Септември (София) 1:8
11.11.2016 11:40 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:0
19.11.2016 10:20 8 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 8:1
27.11.2016 13:00 9 кръг Г Младост 2015 (София) 6:0
- 10 кръг
почива
10.12.2016 14:20 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 10 5 1 4 32:19 16
7 Марек 1915 (Дупница) 10 4 2 4 19:10 14
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 3 2 5 17:24 11
9 Ком 98 (Годеч) 10 2 1 7 15:23 7
10 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 10 1 0 9 4:85 3
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 10:50 1 кръг Д Победа 2013 (София) 1:1
12.03.2017 16:40 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
19.03.2017 09:30 3 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:0
27.03.2017 16:00 4 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:1
30.03.2017 10:10 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
02.04.2017 14:50 6 кръг Д Младост 2015 (София) 9:2
09.04.2017 12:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 0:2
13.04.2017 14:50 8 кръг Д Ферион (София) 5:2
23.04.2017 17:10 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:1
30.04.2017 14:50 10 кръг Д Щурче (София) 6:1
07.05.2017 14:50 11 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
14.05.2017 09:00 12 кръг Д Елит София (София) 6:1
21.05.2017 12:30 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:4
25.05.2017 16:00 14 кръг Д Спортист 13 (София) 1:0
28.05.2017 10:10 15 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
17 РД Спорт (София) 15 13 2 0 59:6 41
18 Велбъжд (Кюстендил) 15 12 1 2 54:17 37
19 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 15 11 2 2 56:17 35
20 Олимпия ФК (София) 15 11 0 4 49:12 33
21 Марек 1915 (Дупница) 15 10 1 4 45:16 31

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 09:00 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:14
09.10.2016 10:10 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
13.10.2016 10:10 3 кръг Г Левски (София) 0:20
22.10.2016 10:10 4 кръг Д Септември (София) 0:5
30.10.2016 11:20 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:5
03.11.2016 09:00 6 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:14
12.11.2016 09:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:17
20.11.2016 11:20 8 кръг Д Витоша 13 (София) 1:6
24.11.2016 14:50 9 кръг Г Национал (София) 1:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ком 98 (Годеч) 9 4 0 5 31:27 12
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 18:19 12
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 13:30 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 12:41 3
10 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 0 0 9 5:99 0
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 16:00 1 кръг Г Септември (София) 0:3
- 2 кръг
почива
19.03.2017 16:00 3 кръг Д Академик 1947 (София) 1:3
27.03.2017 11:20 4 кръг Г Елит София (София) 0:6
02.04.2017 14:50 5 кръг Д София спорт (София) 0:8
09.04.2017 10:10 6 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
13.04.2017 12:30 7 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 3:4
23.04.2017 14:50 8 кръг Г Талант (София) 7:2
30.04.2017 12:30 9 кръг Д Ферион (София) 0:7
07.05.2017 10:10 10 кръг Г Сердика (София) 1:5
14.05.2017 10:10 11 кръг Д РД Спорт (София) 2:9
21.05.2017 12:30 12 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:4
25.05.2017 13:40 13 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:1
28.05.2017 09:00 14 кръг Г Металург 1957 (Перник) 4:1
04.06.2017 11:20 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Надежда (Доброславци) 14 4 1 9 26:51 13
26 Средногорец 2016 (Златица) 14 4 0 10 24:75 12
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 3 2 9 29:56 11
28 Металург 1957 (Перник) 14 1 0 13 13:84 3
29 Талант (София) 14 0 0 14 11:90 0

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 17:30 1 кръг Г Шампиони (София) анл.
06.10.2016 16:30 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
16.10.2016 16:30 3 кръг Г Сердика (София) анл.
23.10.2016 15:20 4 кръг Г ДАФ (София) анл.
30.10.2016 16:30 5 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) анл.
05.11.2016 16:30 6 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
14.11.2016 15:20 7 кръг Д Ферион (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ДАФ (София) 6 3 0 3 7:9 9
5 Сердика (София) 6 1 3 2 12:11 6
6 Шампиони (София) 6 1 2 3 4:11 5
7 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 6 0 0 6 2:39 0
- ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници