ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Д Зенит (Церово) 7:0
15.09.2018 17:00 2 кръг Г Правец (Правец) 0:0
23.09.2018 11:30 3 кръг Д Драгоман (Драгоман) 3:1
29.09.2018 17:00 4 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 0:0
07.10.2018 16:00 5 кръг Д Козаро (Скравена) 2:2
14.10.2018 11:30 6 кръг Д Петърч (Петърч) 4:0
21.10.2018 11:30 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:1
28.10.2018 11:30 8 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 4:0
03.11.2018 15:00 9 кръг Г Торнадо (Безден) 3:0
24.03.2019 15:00 10 кръг Г Зенит (Церово) 7:2
31.03.2019 15:00 11 кръг Д Правец (Правец) 4:3
06.04.2019 16:00 12 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:1
13.04.2019 16:00 13 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 1:2
20.04.2019 13:00 14 кръг Г Козаро (Скравена) 3:0
05.05.2019 13:00 15 кръг Г Петърч (Петърч) 6:0
12.05.2019 17:00 16 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:0
- 17 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
26.05.2019 17:00 18 кръг Д Торнадо (Безден) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Драгоман (Драгоман) 17 14 1 2 66:12 43
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 16 11 4 1 50:12 37
3 Правец (Правец) 17 9 4 4 55:27 31
4 Спортист 2006 (Драговищица) 17 9 2 6 37:26 29
5 Ком 98 (Годеч) 17 9 1 7 44:33 28

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:4
24.09.2018 11:00 2 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
30.09.2018 11:30 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
06.10.2018 16:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
21.10.2018 11:30 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
27.10.2018 11:30 6 кръг Д Ком 98 (Годеч) 5:2
03.11.2018 11:30 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:9
30.03.2019 11:30 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
06.04.2019 11:30 9 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
15.04.2019 16:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 7:1
20.04.2019 13:30 11 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
05.05.2019 10:30 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:2
11.05.2019 11:30 13 кръг Г Ком 98 (Годеч) 7:0
18.05.2019 11:30 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор (Перник) 13 11 0 2 69:14 33
3 Спортист 2009 (Своге) 13 9 1 3 73:26 28
4 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 13 6 1 6 32:34 19
5 Балкан 1929 (Ботевград) 13 5 0 8 36:42 15
6 Ботев 1937 (Ихтиман) 13 3 1 9 25:62 10

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
16.09.2018 12:00 1 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 2:1
23.09.2018 10:30 2 кръг Г Щурче (София) 1:4
30.09.2018 13:30 3 кръг Д Победа 2013 (София) 0:7
07.10.2018 12:00 4 кръг Г Ферион (София) 2:5
14.10.2018 10:30 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:5
21.10.2018 13:30 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:8
28.10.2018 09:00 7 кръг Д Арес (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Победа 2013 (София) 7 5 0 2 19:9 15
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 16:15 10
6 Щурче (София) 7 1 1 5 10:18 4
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 1 0 6 5:34 3
8 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 7 0 1 6 10:23 1
Втора фаза / Група "Г"
17.03.2019 12:00 1 кръг Г Арес (София) 1:1
24.03.2019 10:30 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
31.03.2019 12:00 3 кръг Г Ферион (София) 0:7
14.04.2019 09:00 4 кръг Д Щурче (София) 0:2
21.04.2019 10:30 5 кръг Г Победа 2013 (София) 0:8
05.05.2019 09:00 6 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:2
12.05.2019 13:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
33 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 7 4 0 3 18:14 12
34 Щурче (София) 7 3 0 4 15:25 9
35 Арес (София) 7 2 1 4 8:20 7
36 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 0 2 5 3:28 2
37 Люлин (кв.Люлин, София) 7 0 1 6 9:22 1

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
15.09.2018 12:00 1 кръг Д Ферион (София) 3:6
22.09.2018 13:00 2 кръг Г София 2010 (София) 3:0
29.09.2018 12:00 3 кръг Д Талант (София) 0:5
06.10.2018 12:00 4 кръг Г Национал (София) 1:4
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:11
20.10.2018 12:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:9
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:7
10.11.2018 12:00 9 кръг Г Лъвчетата (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Люлин (кв.Люлин, София) 9 4 2 3 25:26 14
7 Лъвчетата (София) 9 3 2 4 22:19 11
8 Ферион (София) 9 2 1 6 17:37 7
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 1 0 8 7:53 3
10 София 2010 (София) 9 0 0 9 0:27 0
Втора фаза / Група "Б"
16.03.2019 11:00 1 кръг Г Спорт за всички (София) 4:1
23.03.2019 11:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:2
30.03.2019 10:00 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:3
13.04.2019 12:00 4 кръг Д Барокко (София) 0:0
20.04.2019 13:00 5 кръг Г Ферион (София) 1:2
04.05.2019 11:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
11.05.2019 13:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 1:1
18.05.2019 09:00 8 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
24.05.2019 13:00 9 кръг Д Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Ферион (София) 8 2 4 2 15:14 10
17 Спорт за всички (София) 7 2 1 4 16:21 7
18 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 1 3 3 10:12 6
19 Люлин (кв.Люлин, София) 8 0 4 4 9:24 4
20 Барокко (София) 7 1 1 5 10:26 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници