ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Д Скравена (Скравена) 6:0
14.09.2019 17:00 2 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:0
- 3 кръг
почива
28.09.2019 17:00 4 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 6:1
05.10.2019 16:00 5 кръг Г Правец (Правец) 1:1
12.10.2019 16:00 6 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:2
20.10.2019 11:30 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:4
отложен 8 кръг Д Петърч (Петърч) -:-
- 9 кръг Г Зенит (Церово) -:-
17.11.2019 15:00 10 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
23.11.2019 15:00 11 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) -:-
- 12 кръг Г Скравена (Скравена) -:-
- 13 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 16 кръг Д Правец (Правец) -:-
- 17 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
- 18 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 19 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
- 20 кръг Д Зенит (Церово) -:-
- 21 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 22 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Торнадо 2019 (Безден) 8 4 1 3 19:17 13
6 Правец (Правец) 8 3 3 2 15:10 12
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 3 1 2 16:8 10
8 Спортист 2006 (Драговищица) 7 2 0 5 11:23 6
9 Зенит (Церово) 7 1 1 5 17:30 4

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 10:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:9
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:9
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Победа 2013 (София) 2:3
12.10.2019 10:30 4 кръг Д Олимпиец (София) 1:0
19.10.2019 13:30 5 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
16.11.2019 09:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
09.11.2019 12:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Миньор (Перник) 6 3 0 3 11:9 9
5 Победа 2013 (София) 6 3 0 3 18:12 9
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 2 0 4 6:27 6
7 Спортист 13 (София) 6 1 1 4 5:15 4
8 Олимпиец (София) 6 0 0 6 3:29 0

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 10:00 1 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:2
29.09.2019 13:30 2 кръг Д Развитие МФ (София) 0:2
06.10.2019 12:20 3 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 3:5
13.10.2019 12:20 4 кръг Д Сердика (София) 2:1
20.10.2019 13:30 5 кръг Г Шампион (София) 0:3
17.11.2019 11:10 6 кръг Д ДАФ (София) -:-
10.11.2019 13:30 7 кръг Г Спорт за всички (София) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шампион (София) 6 3 1 2 15:17 10
5 Сердика (София) 6 3 0 3 16:11 9
6 Средногорец 2016 (Златица) 6 1 3 2 13:18 6
7 Урвич (Панчарево) 6 1 1 4 12:15 4
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 1 0 5 7:19 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници