ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

"А" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Д Манастирище (Манастирище) 1:1
03.09.2017 17:00 2 кръг Д Септември 98 (Гложене) 10:0
10.09.2017 17:00 3 кръг Г Ботев (Криводол) 4:2
17.09.2017 17:00 4 кръг Д Монолит (Манастирище) 11:0
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Ботев (Рогозен) 4:0
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Огоста (Хайредин) 1:2
07.10.2017 16:00 7 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) анл.
15.10.2017 16:00 8 кръг Д Искър 1923 (Роман) 5:2
21.10.2017 16:00 9 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 7:1
29.10.2017 14:30 10 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 13:0
05.11.2017 14:30 11 кръг Г Балкански (Михайлово) 2:0
12.11.2017 14:30 12 кръг Д Околчица (Моравица) 3:0
18.11.2017 14:30 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 0:2
- 14 кръг Г Манастирище (Манастирище) -:-
- 15 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Криводол) -:-
- 17 кръг Г Монолит (Манастирище) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Рогозен) -:-
- 19 кръг Г Огоста (Хайредин) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Искър 1923 (Роман) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) -:-
- 23 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 24 кръг Д Балкански (Михайлово) -:-
- 25 кръг Г Околчица (Моравица) -:-
- 26 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Огоста (Хайредин) 12 9 3 0 44:16 30
2 ОФК Локомотив (Мездра) 12 9 1 2 61:10 28
3 Монолит (Манастирище) 12 8 1 3 34:25 25
4 Околчица (Моравица) 12 8 1 3 42:22 25
5 Манастирище (Манастирище) 12 7 2 3 37:15 23
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
05.10.2017 16:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 17:00 1 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
29.09.2017 17:00 2 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:3
06.10.2017 16:00 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:1
13.10.2017 16:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:0
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Ботев (Криводол) 3:1
- 6 кръг
почива
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Ком (Берковица) 0:1
10.11.2017 15:00 8 кръг Г Кариана (Ерден) 1:1
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:5
24.11.2017 15:00 10 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
- 11 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Криводол) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Ком (Берковица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ком (Берковица) 9 4 2 3 16:11 14
4 Кариана (Ерден) 9 4 1 4 20:20 13
5 ОФК Локомотив (Мездра) 9 2 4 3 10:13 10
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 2 3 3 14:12 9
7 Ботев (Криводол) 8 0 0 8 5:72 0

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 7:1
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 15:1
07.10.2017 10:30 3 кръг Г Любимец (Търнава) 1:5
14.10.2017 10:30 4 кръг Г Кариана (Ерден) 4:1
21.10.2017 10:30 5 кръг Д Ботев (Враца) 2:7
28.10.2017 10:30 6 кръг Г Септември 98 (Гложене) 1:2
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
18.11.2017 10:30 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
25.11.2017 10:30 10 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 2:1
24.02.2018 11 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 12 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) -:-
- 14 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 15 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 17 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 21 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 22 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дунав 2016 (Селановци) 8 5 1 2 25:10 16
3 Любимец (Търнава) 8 5 0 3 35:26 15
4 ОФК Локомотив (Мездра) 8 5 0 3 33:18 15
5 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8 4 1 3 14:13 13
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 4 0 4 23:18 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници