ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:2
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
01.09.2019 17:00 4 кръг Г Академик (Свищов) 3:1
17.09.2019 17:00 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Ком (Берковица) 2:1
29.09.2019 17:00 8 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:0
06.10.2019 16:00 9 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:1
13.10.2019 16:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:1 Sportal TV
20.10.2019 16:00 11 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:2
24.10.2019 16:00 12 кръг Д Вихър (Славяново) 1:3
31.10.2019 14:30 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:5
отложен 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
отложен 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
отложен 16 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
отложен 17 кръг Д Академик (Свищов) -:-
отложен 18 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
отложен 19 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Ком (Берковица) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив 1927 (Дряново) 13 4 5 4 23:19 17
8 Академик (Свищов) 13 4 4 5 29:23 16
9 ОФК Локомотив (Мездра) 13 4 3 6 15:20 15
10 Ком (Берковица) 13 3 4 6 25:26 13
11 Първа атомна (Козлодуй) 13 3 2 8 13:28 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
03.10.2019 16:00 - Г Академия Ботев (Враца) 0:8
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.02.2020 14:00 - Д Вихър (Славяново) 2:3

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2019 17:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:4
27.09.2019 17:00 2 кръг Д Кариана (Ерден) 4:1
04.10.2019 16:00 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:0
11.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
18.10.2019 16:00 5 кръг Д Ком (Берковица) 0:5
15.11.2019 15:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:5
22.11.2019 15:00 7 кръг Г Кариана (Ерден) 0:7
08.11.2019 15:00 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 11:0
отложен 9 кръг Д Ботев (Враца) -:-
отложен 10 кръг Г Ком (Берковица) -:-
отложен 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
отложен 12 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
отложен 13 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
отложен 14 кръг Г Ком (Берковица) -:-
24.04.2020 15:00 15 кръг Д Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 8 5 2 1 28:5 17
3 Кариана (Ерден) 8 5 1 2 23:12 16
4 Ком (Берковица) 8 3 0 5 11:21 9
5 ОФК Локомотив (Мездра) 8 3 0 5 21:23 9
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 0 0 8 5:42 0

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2019 17:00 1 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 5:4
02.10.2019 16:00 2 кръг Г Кариана (Ерден) 13:0
09.10.2019 16:00 3 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
16.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
23.10.2019 16:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:0
13.11.2019 15:00 6 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:6
06.11.2019 15:00 7 кръг Д Ком (Берковица) 5:0
отложен 8 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) -:-
15.04.2020 16:00 9 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
22.04.2020 16:00 10 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
29.04.2020 16:00 11 кръг Д Ботев (Враца) -:-
13.05.2020 16:00 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
20.05.2020 16:00 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
27.05.2020 16:00 14 кръг Г Ком (Берковица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 7 6 1 0 41:4 19
2 Монтана 1921 (Монтана) 7 5 2 0 40:4 17
3 ОФК Локомотив (Мездра) 7 5 0 2 31:14 15
4 Първа атомна (Козлодуй) 7 4 0 3 16:19 12
5 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 7 3 1 3 22:12 10

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 10:30 1 кръг Д Ком (Берковица) 1:2
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
19.10.2019 10:30 4 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:1
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:3
16.11.2019 10:30 8 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:7
23.11.2019 10:30 9 кръг Д Любимец (Търнава) 1:1
30.11.2019 10:30 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:8
- 11 кръг
почива
14.12.2019 10:30 12 кръг Д Околчица (Моравица) 3:0
05.10.2019 10:30 13 кръг Г Кариана (Ерден) 3:9
отложен 14 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
отложен 17 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
25.04.2020 10:30 20 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
02.05.2020 10:30 21 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
09.05.2020 10:30 22 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
16.05.2020 10:30 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 24 кръг
почива
30.05.2020 10:30 25 кръг Г Околчица (Моравица) -:-
06.06.2020 10:30 26 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Околчица (Моравица) 8 3 0 5 18:23 9
6 Любимец (Търнава) 7 2 1 4 10:19 7
7 Торпедо 2004 (Борован) 8 2 1 5 9:30 7
8 Ком (Берковица) 8 2 0 6 8:27 6
9 ОФК Локомотив (Мездра) 8 1 2 5 11:31 5

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 2.823 87
септември 2019 8.490 67
август 2019 10.230 54
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници