ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Ком (Берковица) 3:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:0
23.09.2018 17:00 7 кръг Г Ботев (Луковит) 1:0
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Павликени (Павликени) 1:2
18.11.2018 14:30 9 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
11.10.2018 16:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 7:1
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
21.10.2018 16:00 12 кръг Д Академик (Свищов) 3:4
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:6
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:5
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
13.03.2019 14:30 16 кръг Д Вихър (Славяново) 1:0
03.03.2019 14:30 17 кръг Г Ком (Берковица) 1:1
10.03.2019 14:30 18 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 5:0
17.03.2019 14:30 19 кръг Г Спартак (Плевен) 1:5
24.03.2019 14:30 20 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 1:1
31.03.2019 16:00 21 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:3
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Ботев (Луковит) 0:0
14.04.2019 17:00 23 кръг Г Павликени (Павликени) 0:4
21.04.2019 17:00 24 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:4
03.05.2019 16:00 26 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
25.05.2019 18:00 29 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев (Луковит) 27 10 8 9 39:32 38
9 Партизан (Червен бряг) 27 9 8 10 41:38 35
10 ОФК Локомотив (Мездра) 27 10 4 13 44:55 34
11 Първа атомна (Козлодуй) 27 10 2 15 45:46 32
12 Ком (Берковица) 27 9 5 13 28:38 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
- -
почива
Област Враца / 1/2 финали
03.10.2018 16:00 - Г Ботевъ (Брусен) 7:0
Област Враца / Финал
17.10.2018 16:00 - Г Огоста (Хайредин) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2018 18:00 - Д Бойчиновци (Бойчиновци) 10:1
21.07.2018 18:00 - Д Расово (Расово) 4:2
25.07.2018 18:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
28.07.2018 18:00 - Д Ком (Берковица) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 14:00 - Д Ботевъ (Брусен) 12:1
30.01.2019 14:30 - Д Бойчиновци (Бойчиновци) 9:3
02.02.2019 11:00 - Д Надежда (Доброславци) 1:0
09.02.2019 11:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
17.02.2019 14:30 - Д Расово (Расово) 3:0

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Г Ком (Берковица) 4:2
28.09.2018 16:00 2 кръг Д Кариана (Ерден) 0:1
06.10.2018 11:00 3 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 4:1
12.10.2018 16:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:1
19.10.2018 16:00 5 кръг Д Ботев (Враца) 1:0
26.10.2018 16:00 6 кръг Д Ком (Берковица) 3:0
02.11.2018 15:00 7 кръг Г Кариана (Ерден) 3:0
09.11.2018 15:00 8 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 3:0
15.03.2019 15:30 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:0
20.03.2019 15:30 10 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
27.03.2019 15:30 11 кръг Г Ботев (Враца) 2:1
03.04.2019 16:00 12 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
10.04.2019 16:00 13 кръг Д Ком (Берковица) 3:0
17.04.2019 16:00 14 кръг Г Кариана (Ерден) 2:1
24.04.2019 16:00 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 15 14 0 1 41:9 42
2 Кариана (Ерден) 15 10 1 4 37:22 31
3 Ботев (Враца) 15 9 0 6 44:18 27
4 Първа атомна (Козлодуй) 15 6 1 8 41:40 19
5 Ком (Берковица) 15 3 2 10 16:45 11

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.09.2018 17:00 2 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 9:1
03.10.2018 16:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 4:2
10.10.2018 16:00 4 кръг Д Ботев (Криводол) 10:1
17.10.2018 16:00 5 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:2
- 6 кръг
почива
31.10.2018 15:00 7 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
08.11.2018 15:00 8 кръг Д Кариана (Ерден) 8:0
29.03.2019 15:30 9 кръг Г Ботев (Криводол) 0:0
05.04.2019 16:00 10 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
12.04.2019 16:00 11 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:2
19.04.2019 16:00 12 кръг Д Ботев (Криводол) 5:0
- 13 кръг
почива
10.05.2019 17:00 14 кръг Г Кариана (Ерден) 6:1
17.05.2019 17:00 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 12 9 0 3 33:20 27
2 ОФК Локомотив (Мездра) 11 8 2 1 48:10 26
3 Първа атомна (Козлодуй) 11 6 1 4 28:12 19
4 Ботев (Криводол) 11 2 1 8 10:38 7
5 Кариана (Ерден) 11 1 0 10 12:51 3

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 10:2
29.09.2018 10:30 2 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
06.10.2018 10:30 3 кръг Д Ком (Берковица) 3:2
- 4 кръг
почива
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:2
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 13:0
03.11.2018 10:30 7 кръг Г Искър 1923 (Роман) 14:0
10.11.2018 10:30 8 кръг Д Любимец (Търнава) 14:0
17.11.2018 10:30 9 кръг Г Околчица (Моравица) 11:0
16.03.2019 10:30 10 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 7:3
23.03.2019 10:30 11 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 0:5
30.03.2019 10:30 12 кръг Г Ком (Берковица) 2:2
- 13 кръг
почива
13.04.2019 10:30 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:0
20.04.2019 10:30 15 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 1:1
04.05.2019 10:30 16 кръг Д Искър 1923 (Роман) 17:1
11.05.2019 10:30 17 кръг Г Любимец (Търнава) 5:0
18.05.2019 10:30 18 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 15 12 2 1 104:18 38
2 Първа атомна (Козлодуй) 15 11 2 2 63:26 35
3 Дунав 2016 (Селановци) 15 11 2 2 74:15 35
4 Ком (Берковица) 15 8 4 3 55:30 28
5 Торпедо 2004 (Борован) 15 7 0 8 58:60 21

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници