ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Д Манастирище (Манастирище) 1:1
03.09.2017 17:00 2 кръг Д Септември 98 (Гложене) 10:0
10.09.2017 17:00 3 кръг Г Ботев (Криводол) 4:2
17.09.2017 17:00 4 кръг Д Монолит (Манастирище) 11:0
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Ботев (Рогозен) 4:0
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Огоста (Хайредин) 1:2
07.10.2017 16:00 7 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) анл.
15.10.2017 16:00 8 кръг Д Искър 1923 (Роман) 5:2
21.10.2017 16:00 9 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 7:1
29.10.2017 14:30 10 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 13:0
05.11.2017 14:30 11 кръг Г Балкански (Михайлово) 2:0
12.11.2017 14:30 12 кръг Д Околчица (Моравица) 3:0
18.11.2017 14:30 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 0:2
24.05.2018 17:00 14 кръг Г Манастирище (Манастирище) 2:1
18.03.2018 15:30 15 кръг Г Септември 98 (Гложене) 3:1
01.05.2018 17:00 16 кръг Д Ботев (Криводол) 4:1
31.03.2018 15:30 17 кръг Г Монолит (Манастирище) 0:2
07.04.2018 17:00 18 кръг Д Ботев (Рогозен) 9:1
15.04.2018 17:00 19 кръг Г Огоста (Хайредин) 1:0
- 20 кръг
почива
28.04.2018 17:00 21 кръг Г Искър 1923 (Роман) 6:1
05.05.2018 18:00 22 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 3:0
12.05.2018 18:00 23 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 8:1
20.05.2018 18:00 24 кръг Д Балкански (Михайлово) 10:1
26.05.2018 18:00 25 кръг Г Околчица (Моравица) 3:1
03.06.2018 18:00 26 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 24 20 1 3 113:20 61
2 Огоста (Хайредин) 24 18 5 1 77:26 59
3 Монолит (Манастирище) 24 18 2 4 80:39 56
4 Ботев (Криводол) 24 15 1 8 81:31 46
5 Околчица (Моравица) 24 14 1 9 78:51 43
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
05.10.2017 16:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2018 14:00 - Д Партизан (Доктор Йосифово) 6:2
10.02.2018 14:00 - Д Бойчиновци (Бойчиновци) 5:1
17.02.2018 14:00 - Д Ботев (Рогозен) 3:2

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 17:00 1 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
29.09.2017 17:00 2 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:3
06.10.2017 16:00 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:1
13.10.2017 16:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:0
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Ботев (Криводол) 3:1
- 6 кръг
почива
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Ком (Берковица) 0:1
10.11.2017 15:00 8 кръг Г Кариана (Ерден) 1:1
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:5
24.11.2017 15:00 10 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
16.03.2018 14:00 11 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
06.04.2018 15:30 12 кръг Д Ботев (Криводол) 10:0
- 13 кръг
почива
13.04.2018 16:00 14 кръг Д Ком (Берковица) 7:1
20.04.2018 16:00 15 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:3
27.04.2018 16:00 16 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:1
- 17 кръг
почива
11.05.2018 17:00 18 кръг Д Ботев (Криводол) 17:0
18.05.2018 17:00 19 кръг Г Кариана (Ерден) 1:3
25.05.2018 17:00 20 кръг Д Ботев (Враца) 1:5
01.06.2018 17:00 21 кръг Г Ком (Берковица) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 18 11 3 4 48:21 36
3 Кариана (Ерден) 18 9 2 7 47:35 29
4 ОФК Локомотив (Мездра) 18 7 4 7 55:34 25
5 Ком (Берковица) 18 6 3 9 35:33 21
6 Първа атомна (Козлодуй) 18 5 4 9 28:47 19

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 7:1
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 15:1
07.10.2017 10:30 3 кръг Г Любимец (Търнава) 1:5
14.10.2017 10:30 4 кръг Г Кариана (Ерден) 4:1
21.10.2017 10:30 5 кръг Д Ботев (Враца) 2:7
28.10.2017 10:30 6 кръг Г Септември 98 (Гложене) 1:2
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
18.11.2017 10:30 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
25.11.2017 10:30 10 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 2:1
10.03.2018 10:30 11 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:0
17.03.2018 10:30 12 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 9:1
06.04.2018 10:00 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 6:2
31.03.2018 10:30 14 кръг Д Любимец (Търнава) 7:3
14.04.2018 10:30 15 кръг Д Кариана (Ерден) 2:1
21.04.2018 10:30 16 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
28.04.2018 10:30 17 кръг Д Септември 98 (Гложене) 7:1
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
19.05.2018 10:30 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:1
26.05.2018 10:30 21 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 3:5
02.06.2018 10:30 22 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 18 16 2 0 110:9 50
2 ОФК Локомотив (Мездра) 18 13 0 5 75:38 39
3 Дунав 2016 (Селановци) 18 11 4 3 57:28 37
4 Любимец (Търнава) 18 11 0 7 76:53 33
5 Кариана (Ерден) 18 9 2 7 79:49 29

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници