ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
отложен 2 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Трявна (Трявна) 0:0
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Пещера (Галата) -:-
15.11.2020 14:30 15 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 18 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 19 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
- 20 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 22 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 23 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 24 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 26 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 28 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 29 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 31 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 32 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 33 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 34 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Партизан (Червен бряг) 11 6 1 4 16:15 19
9 Локомотив 1927 (Дряново) 11 5 0 6 25:24 15
10 ОФК Локомотив (Мездра) 11 4 2 5 14:12 14
11 Етър ВТ II (Велико Търново) 11 4 2 5 14:17 14
12 Левски 2007 (Левски) 12 2 5 5 12:17 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
08.10.2020 17:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 5:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 18:30 - Г Пещера (Галата) 3:3
04.07.2020 10:30 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
08.07.2020 19:00 - Д Пещера (Галата) 4:1
11.07.2020 18:30 - Д Ботев II (Враца) 3:1
15.07.2020 18:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
19.07.2020 18:00 - Г Ботев II (Враца) 2:1
22.07.2020 18:30 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 0:0
25.07.2020 18:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 2:5
29.07.2020 - Д Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) -:-
01.08.2020 10:30 - Д Чавдар (Етрополе) анл.

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 2.823 87
септември 2019 8.490 67
август 2019 10.230 54
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници