Обнова (Обнова)

BGSupporters форум

Обнова (Обнова)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Устрем (Крета) 3:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Единство (Долни Дъбник) 2:1
23.09.2017 17:00 3 кръг Д Ситомир (Никопол) 1:0
30.09.2017 17:00 4 кръг Г Ботев (Трънчовица) 1:1
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Спартак (Койнаре) анл.
14.10.2017 16:00 6 кръг Г Ботев (Комарево) 1:1
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Ювентус (Малчика) 4:0
28.10.2017 16:00 8 кръг Г Гигант (Белене) 3:1
04.11.2017 14:00 9 кръг Д Левски (Брест) 5:0
17.03.2018 15:00 10 кръг Д Устрем (Крета) 7:0
06.04.2018 17:00 11 кръг Д Единство (Долни Дъбник) 8:0
31.03.2018 15:00 12 кръг Г Ситомир (Никопол) 2:0
14.04.2018 17:00 13 кръг Д Ботев (Трънчовица) 0:3
- 14 кръг
почива
28.04.2018 17:00 15 кръг Д Ботев (Комарево) 1:3
05.05.2018 18:00 16 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:2
12.05.2018 18:00 17 кръг Д Гигант (Белене) 5:0
19.05.2018 18:00 18 кръг Г Левски (Брест) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Трънчовица) 16 11 3 2 46:9 36
2 Обнова (Обнова) 16 11 2 3 45:14 35
3 Ботев (Комарево) 16 11 1 4 32:24 34
4 Ювентус (Малчика) 16 10 0 6 30:26 30
5 Левски (Брест) 16 9 2 5 37:17 29
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2017 18:00 - Г Партизан (Червен бряг) 1:2

Обнова II (Обнова)

"Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Динамо (Изгрев) 0:1
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Войвода (Драгаш войвода) 1:3
12.11.2017 14:00 3 кръг Д Победа (Градище) 2:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Ботев (Вълчитрън) 0:3
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Славия (Новачене) 0:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Ботев 2014 (Българене) 1:4
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Космос (Гривица) 1:3
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Чавдар (Бръшляница) 0:2
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Виная (Згалево) 3:1
07.04.2018 17:00 10 кръг Г Динамо (Изгрев) 5:3
27.05.2018 18:00 11 кръг Д Войвода (Драгаш войвода) 0:2
31.03.2018 16:00 12 кръг Г Победа (Градище) 0:0
15.04.2018 17:00 13 кръг Г Ботев (Вълчитрън) 1:1
22.04.2018 17:00 14 кръг Д Славия (Новачене) 0:0
29.04.2018 17:00 15 кръг Г Ботев 2014 (Българене) 0:3
03.06.2018 18:00 16 кръг Д Космос (Гривица) 2:0
13.05.2018 18:00 17 кръг Г Чавдар (Бръшляница) 0:7
20.05.2018 18:00 18 кръг Д Виная (Згалево) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Космос (Гривица) 18 9 3 6 48:21 30
5 Славия (Новачене) 18 6 2 10 28:40 20
6 Обнова II (Обнова) 18 5 3 10 22:37 18
7 Динамо (Изгрев) 18 5 3 10 30:56 18
8 Победа (Градище) 18 5 2 11 32:42 17

Обнова (Обнова)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Г Ситомир (Никопол) 2:3
30.09.2017 11:00 2 кръг Д Вихър (Гулянци) 4:2
07.10.2017 11:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 2:3
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
21.10.2017 11:00 5 кръг Г Гунди (Плевен) 4:1
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Ювентус (Малчика) 0:3
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Чавдар (Троян) 1:7
- 8 кръг
почива
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:1
31.03.2018 11:00 10 кръг Д Ситомир (Никопол) 9:2
07.04.2018 11:00 11 кръг Г Вихър (Гулянци) 1:2
14.04.2018 11:00 12 кръг Д Вихър (Славяново) 3:0
- 13 кръг
почива
28.04.2018 11:00 14 кръг Д Гунди (Плевен) 7:0
05.05.2018 11:00 15 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:1
12.05.2018 11:00 16 кръг Д Чавдар (Троян) 6:1
- 17 кръг
почива
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Троян) 14 12 0 2 66:23 36
2 Ситомир (Никопол) 14 9 1 4 40:32 28
3 Обнова (Обнова) 14 8 0 6 47:30 24
4 Вихър (Гулянци) 14 6 4 4 42:30 22
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 14 6 2 6 35:29 20

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПЛ 2 място
2016/2017 А ОФГ ПЛ 6 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници