Обнова (Обнова)

BGSupporters форум

Обнова (Обнова)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Устрем (Крета) 3:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Единство (Долни Дъбник) 2:1
23.09.2017 17:00 3 кръг Д Ситомир (Никопол) 1:0
30.09.2017 17:00 4 кръг Г Ботев (Трънчовица) 1:1
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Спартак (Койнаре) анл.
14.10.2017 16:00 6 кръг Г Ботев (Комарево) 1:1
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Ювентус (Малчика) 4:0
28.10.2017 16:00 8 кръг Г Гигант (Белене) 3:1
04.11.2017 14:00 9 кръг Д Левски (Брест) 5:0
- 10 кръг Д Устрем (Крета) -:-
- 11 кръг Д Единство (Долни Дъбник) -:-
- 12 кръг Г Ситомир (Никопол) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Трънчовица) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Ботев (Комарево) -:-
- 16 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
- 17 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 18 кръг Г Левски (Брест) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Обнова (Обнова) 8 6 2 0 20:6 20
2 Левски (Брест) 8 5 2 1 19:8 17
3 Ботев (Комарево) 8 5 1 2 16:13 16
4 Ботев (Трънчовица) 8 4 3 1 20:6 15
5 Гигант (Белене) 8 4 2 2 23:8 14
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2017 18:00 - Г Партизан (Червен бряг) 1:2

Обнова II (Обнова)

"Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Динамо (Изгрев) 0:1
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Войвода (Драгаш войвода) 1:3
12.11.2017 14:00 3 кръг Д Победа (Градище) 2:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Ботев (Вълчитрън) 0:3
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Славия (Новачене) 0:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Ботев 2014 (Българене) 1:4
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Космос (Гривица) 1:3
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Чавдар (Бръшляница) 0:2
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Виная (Згалево) 3:1
- 10 кръг Г Динамо (Изгрев) -:-
- 11 кръг Д Войвода (Драгаш войвода) -:-
- 12 кръг Г Победа (Градище) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Вълчитрън) -:-
- 14 кръг Д Славия (Новачене) -:-
- 15 кръг Г Ботев 2014 (Българене) -:-
- 16 кръг Д Космос (Гривица) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Бръшляница) -:-
- 18 кръг Д Виная (Згалево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Виная (Згалево) 9 3 1 5 15:20 10
7 Славия (Новачене) 9 3 0 6 13:20 9
8 Динамо (Изгрев) 9 3 0 6 13:30 9
9 Ботев (Вълчитрън) 9 2 0 7 7:35 6
10 Обнова II (Обнова) 9 2 0 7 8:20 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПЛ 6 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници